NapoleonCat – Kompleksowe narzędzie ułatwiające zarządzanie wszystkimi profilami w mediach społecznościowych

NapoleonCat

NapoleonCat to uniwersalne i wszechstronne narzędzie do obsługi mediów społecznościowych. NapoleonCat wspiera skuteczną komunikację z klientami, aktywną sprzedaż i budowanie rozpoznawalności marki w środowisku online.

Dzięki NapoleonCat możesz: 

  • Zarządzać wszystkimi wiadomościami, recenzjami i komentarzami od klientów w jednym widoku.
  • Analizować aktywność na swoich stronach i profilach społecznościowych.
  • Monitorować efektywność działań konkurencji.
  • Planować i publikować wszystkie treści bez konieczności logowania się na różne platformy.
  • Raportować metryki social mediów istotne dla Twojego biznesu.
  • Automatyzować powtarzalną komunikację, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i skupić się na najważniejszych zadaniach.

    NapoleonCat to zaawansowane narzędzie do zarządzania komunikacją w mediach społecznościowych. Ulubione rozwiązanie naszych Klientów, czyli Social Inbox, pomaga biznesom oraz indywidualnym przedsiębiorcom dostarczać doskonałą obsługę klienta na wszystkich głównych platformach społecznościowych: Facebooku, Messengerze, Instagramie, TikToku, LinkedInie, YouTube’ie, Google My Buisiness oraz Google i Apple Store.

Z NapoleonCat małe i średnie biznesy, agencje marketingowe oraz sprzedawcy internetowi mogą usprawnić komunikację w mediach społecznościowych, poprawić czas odpowiedzi na zapytania od klientów oraz analizować wydajność działań. Wszystko w jednym, intuicyjnym panelu.

Funkcje NapoleonCat:

Na tę chwilę z NapoleonCat korzystają użytkownicy z ponad 70 krajów na całym świecie. Są to między innymi znane organizacje takie jak Avon, Play, Biedronka, czy WWF, ale przede wszystkim setki małych i średnich biznesów aktywnie prezentujących swoją ofertę za pomocą social mediów. NapoleonCat jest oficjalnym partnerem biznesowym Mety.

Udostępnij