Konsultacje

 • KONSULTACJA ONLINE: Jak zadbać o dobrostan mentalny lidera i zespołu w obliczu nowych technologii?

  Konsultacja z Jolą Taperek, certyfikowaną trenerką mentalną, dyplomowaną międzynarodowo trenerką biznesu, coachem i mentorką. Dobrostan mentalny lidera i zespołu w obliczu nowych technologii.

 • KONSULTACJA ONLINE: Jak stworzyć spójną i angażującą markę, która pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe?

  Konsultacja z Katarzyną Staciwą, doświadczoną kreatorką marek osobistych, firmowych i produktowych, właścicielką agencji komunikacji marketingowej MindWalk. Naucz się tworzyć spójną i angażującą markę, która pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

 • KONSULTACJA ONLINE: Jak skutecznie zarządzać zmianą w organizacji i zaangażowaniem w proces zmian pracowników w organizacji?

  Konsultacja z Sylwią Petryną, akredytowanym coachem ICF, trenerką, mentorką i mediatorką, właścicielką firmy Petra Consulting. Jak skutecznie zarządzać zmianą w organizacji i zaangażowaniem w proces zmian pracowników w organizacji?

 • KONSULTACJA ONLINE: Jak stworzyć profesjonalną markę mentora / trenera / coacha?

  Konsultacja z Sylwią Petryną, akredytowanym coachem ICF, trenerką, mentorką i mediatorką, właścicielką firmy Petra Consulting. Jak stworzyć profesjonalną markę mentora / trenera / coacha?

 • KONSULTACJA ONLINE: W jaki sposób wybrać narzędzia do mailingu, realizacji webinarów, zarządzania kontaktami z klientami?

  Konsultacja z Sylwią Petryną, akredytowanym coachem ICF, trenerką, mentorką i mediatorką, właścicielką firmy Petra Consulting. W jaki sposób wybrać narzędzia do mailingu, realizacji webinarów, zarządzania kontaktami z klientami?

 • KONSULTACJA ONLINE: Jak skutecznie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i stworzyć usługi on-line w tym obszarze?

  Konsultacja z Sylwią Petryną, akredytowanym coachem ICF, trenerką, mentorką i mediatorką, właścicielką firmy Petra Consulting. Jak skutecznie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem i stworzyć usługi on-line w tym obszarze?

 • KONSULTACJA ONLINE: Jak skutecznie zaprojektować lejek sprzedażowy dla swoich produktów / usług cyfrowych?

  Konsultacja z Sylwią Petryną, akredytowanym coachem ICF, trenerką, mentorką i mediatorką, właścicielką firmy Petra Consulting. Jak skutecznie zaprojektować lejek sprzedażowy dla swoich produktów/usług cyfrowych?

 • Konsultacja Nozbe

  KONSULTACJA ONLINE: Jak przeprowadzić skuteczną rekrutację zdalną?

  Konsultacja z Magdą Błaszczyk, radośnie (i skutecznie) praktykującą pracę zdalną w Nozbe od 2013 r. Podczas konsultacji dowiesz się więcej o rekrutacji zdalnej.

 • Konsultacja MindWalk

  KONSULTACJA ONLINE: Jak wyznaczyć cele i osiągnąć sukces? Strategia komunikacji marki

  Konsultacja z Katarzyną Staciwą, doświadczoną kreatorką marek osobistych, firmowych i produktowych, właścicielką agencji komunikacji marketingowej MindWalk. Naucz się tworzyć spójną i angażującą strategię komunikacji marki, która pomoże Ci osiągnąć cele biznesowe.

 • Konsultacja Mental WOW

  KONSULTACJA ONLINE: Jak utrzymać zdrowe relacje i efektywną komunikację w zespole, gdy większość interakcji odbywa się cyfrowo?

  Konsultacja z Jolą Taperek, certyfikowaną trenerką mentalną, dyplomowaną międzynarodowo trenerką biznesu, coachem i mentorką. Jak utrzymać zdrowe relacje i efektywną komunikację w zespole, gdy większość interakcji odbywa się cyfrowo?