Członkinie

Marta Kuszakiewicz

Marta Kuszakiewicz: Marta Kuszakiewicz

Trener głosu i oddechu. Od 20 lat zajmuje się emisją głosu, oraz zarządzaniem stresem i oddechem. Uczy i szkoli w jaki sposób komunikować się za pomocą swojego głosu, tak aby robić na ludziach dobre wrażenie.

Czytaj więcej
Marzanna Nikliborc

Marzanna Nikliborc: Profesjonalne Szkolenia

Przedsiębiorca, Life Mentorka pracująca w oparciu o wartości, które stosuje w życiu – uczciwość, pomoc i skuteczność. Prowadzi firmę szkoleniową Profesjonalne Szkolenia z zakresu sprzedaży, obsługi klienta w sklepach stacjonarnych.

Czytaj więcej

Renata Zawadzka

Członek Zarządu WERBENA ART Sp. z o.o., zajmującej się zagospodarowaniem terenów zielonych. Skończyła architekturę krajobrazu. Kilka lat temu zarządzanie w budownictwie jako studia podyplomowe. Zarządza czterema firmami. Jedna zajmuje się kompleksowym zagospodarowaniem terenów zewnętrznych. Druga jest pewnym wycinkiem pierwszej, a mianowicie buduje drogi i układa nawierzchnie. Trzecia konfekcjonuje i dystrybuuje nasiona warzyw. Czwarta wspiera pozostałe […]

Czytaj więcej
Agnieszka Dziewicka

Agnieszka Dziewicka: Corporate Connections

24 lata doświadczeń na rynku kapitałowo-finansowym, w tym ostatnie dwa w banku szwajcarskim oraz liczne certyfikaty wyznaczają obszar, w którym działa. Połączenie tych doświadczeń z umiejętnościami interpersonalnym oraz wiedzą, jak funkcjonować w zespole, by razem osiągać zamierzone cele, sprawia, że doskonale sprawdza się w obszarze budowania i rozwijania relacji.  Świadomość oraz zaangażowanie stanowią o jakości […]

Czytaj więcej
Anika Myśliwiec

Anika Myśliwiec: LEPSOD

Prezes Zarządu, współwłaściciel firmy LEPSOD, produkującej baseny kąpielowe ze stali nierdzewnej oraz świadczącej usługi w zakresie obróbki metali takich jak cięcie, gięcie, spawanie, oraz projektowanie 3D.

Czytaj więcej
Katarzyna Draniak Mierżyńska

Katarzyna Draniak Mierżyńska: Proconcept Labs Sp. z o.o.

Dyrektor Generalny Proconcept Labs Sp. z o. o. właściciela marki Purlés - profesjonalnych kosmetyków dla salonów, klinik i spa, produkowanych we Francji i Hiszpanii. W branży beauty pracuje od 20 lat. Zbudowała sieci dystrybucji różnych marek kosmetycznych w ponad 40 krajach. Tworzy marki i strategie ich rozwoju, pasjonatka marketingu międzynarodowego i różnic kulturowych.

Czytaj więcej