Renata Gabarkiewicz

Współwłaścicielka i prokurentka Silcare Sp. Zo.o. sp.k. Prezeska fundacji Dla Kobiet Autentycznych, która tworzy autentyczną przestrzeń dla kobiet poszukujących możliwości rozwoju.   Manager z zamiłowania, początkująca w wystąpieniach publicznych. Mama 3 wspaniałych córek, kociara. Otoczona ludźmi poszukuję swojej autentyczności stosując uważność w życiu prywatnym i w pracy. ZAINTERESOWANIA: Nowoczesne metody zarządzania, sprzedaż detaliczna

czytaj więcej >>

Sylwia Ciszewska

Prokurentka i Dyrektor Zarządzająca firmy rodzinnej CAL prawdziwe drzwi. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Master of Business Administration (MBA) na Danube University w Austrii. Ukończyła także studia podyplomowe: „Negocjacje i Mediacje” w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz „Zarządzanie portfelem projektów wg teorii ograniczeń” w Wyższej Szkole Menedżerskiej z patronatem Mandarine Project Partners.

czytaj więcej >>

Klaudia Grabarczyk: CHANGE it

Właścicielka CHANGE it, firmy specjalizującej się w IT/technologiach/mediach/ digitalu/ online, choć nie tylko. Pomaga pracodawcom w pozyskiwaniu ciekawych talentów z rynku, a kandydatom pomaga otwierać drzwi w organizacjach, w których chcieliby się rozwijać.

czytaj więcej >>

Dorota Waga: Altera Sp. z o.o.

Prezes Zarządu Altera Sp. z o.o. zarządzająca markami; Hotel Sielanka nad Pilicą ****, tour operator "Słoneczna Toskania", klub konesera "Sielanka Travel”, organizator eventów klasy premium.

czytaj więcej >>
12345...