Członkinie

Katarzyna Draniak Mierżyńska: Proconcept Labs Sp. z o.o.

Dyrektor Generalny Proconcept Labs Sp. z o. o. właściciela marki Purlés - profesjonalnych kosmetyków dla salonów, klinik i spa, produkowanych we Francji i Hiszpanii. W branży beauty pracuje od 20 lat. Zbudowała sieci dystrybucji różnych marek kosmetycznych w ponad 40 krajach. Tworzy marki i strategie ich rozwoju, pasjonatka marketingu międzynarodowego i różnic kulturowych.

Czytaj więcej
Marta Kaczmarczyk

Marta Kaczmarczyk: OTHEA

Właścicielka marki odzieżowej OTHEA dedykowanej kobietom ceniącym włoską jakość tkanin i indywidualny styl; radca prawny i autorka bloga www.Prawopracydlapracodawcy.pl

Czytaj więcej
Eliza Wionczek

Eliza Wionczek: MLOKAL

Założycielka i Wspólnik Zarządzający Wirtualnego Biura w centrum Warszawy MLOKAL, który w ciągu 10 lat obsłużył i użyczył adresu dla ponad 10 000 przedsiębiorców, absolwentka Stosunków Międzynarodowych na wydziale Amerykanistyki.

Czytaj więcej
Lea Magdalena Pyć – Leszczuk

Lea Magdalena Pyć – Leszczuk: Best Factory / Świadoma Bogini

Właścicielka firmy poligraficznej Best Factory w Warszawie. Autorka książki i projektu "Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą". Świadoma‌ ‌Bogini‌ ‌i‌ ‌mocno‌ ‌stąpająca‌ ‌po‌ ‌ziemi‌ ‌kobieta‌ ‌biznesu.‌ ‌Odniosła‌ ‌sukces‌ w‌ ‌każdej‌ ‌dziedzinie‌ ‌życia.‌ ‌Jej‌ ‌projekt‌ ‌to‌ ‌nowa‌ ‌odsłona‌ ‌działalności,‌ ‌również‌ ‌tej‌ biznesowej‌ ‌i‌ ‌dowód,‌ ‌że‌ ‌można‌ ‌spełniać‌ ‌misję‌ ‌w‌ ‌najlepszym‌ ‌wydaniu.‌ ‌

Czytaj więcej
Kinga Klejment

Kinga Klejment: Kinga Klejment ACADEMY

Mentorka kobiet, założycielka Strefy Silnych Kobiet i przedsiębiorczyni od 2000 roku. inwestorka, handlowiec i manager. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania trener. Prezes Fundacji Strefa Siły. Wspiera kobiety w rozwoju osobistym i biznesowym od 2015 roku. Od lipca 2018 roku pracuj również jako Certyfikowany Trener STRUCTOGRAM® Polska.

Czytaj więcej
Weronika Ławniczak

Weronika Ławniczak: Instytut Zdrowia i Urody Holispace

Właścicielka Instytutu Zdrowia i Urody Holispace w Warszawie. Dyplomowany terapeuta SPA & WELLNES w specjalności masaże ajurwedyjskie i orientalne, oraz absolwentka certyfikowanego kursu Mindfulness-Based Stress Reduction (MBSR), dietetyk. Obecnie w trakcie kursu zawodowego z fitoterapii i farmakognozji.

Czytaj więcej
Agata Nowak

Agata Nowak: Leanpassion

Partner odpowiedzialny za rozwój produktów w firmie Leanpassion. Wykładowca MBA Lean Management oraz trener managerów efektywnego zarządzania procesami, dla których wzrost biznesu jest jednoznaczny z zaangażowaniem i szczęściem pracowników. Optymalizator z zamiłowania, stara się widzieć „więcej” stale poszukując innowacyjnych, ale również praktycznych rozwiązań w trudnych i niejednoznacznych środowiskach.

Czytaj więcej