Agata Nowak: Leanpassion

Partner odpowiedzialny za rozwój produktów w firmie Leanpassion. Wykładowca MBA Lean Management oraz trener managerów efektywnego zarządzania procesami, dla których wzrost biznesu jest jednoznaczny z zaangażowaniem i szczęściem pracowników. Optymalizator z zamiłowania, stara się widzieć „więcej” stale poszukując innowacyjnych, ale również praktycznych rozwiązań w trudnych i niejednoznacznych środowiskach.

czytaj więcej >>

Iwona Edyta Gałecka: MAVERICK

Konsultant kryzysowy, doradca wizerunkowy marek i osób. Właścicielka MAVERICK - firmy zajmującej się audytem i doradztwem wizerunkowym oraz budowaniem efektywnych zespołów w oparciu o naturalne talenty i wewnętrzne motywatory. Z wykształcenia socjolog z zamiłowaniem do budowania komunikacji B2B i H2H wykorzystujący w pracy działania z zakresu event marketingu, wizerunku osób i marek oraz marketingu relacji.

czytaj więcej >>

Anna Nowakowska: MICE & Venue Consulting, RAJT Hale namiotowe

CEO MICE & Venue Consulting oraz New Business and Marketing Director w RAJT Hale namiotowe, blogerka w strefaMICE.pl. Inicjatorka założenia Stowarzyszenia Branży Eventowej. Twórca programu Studium Event Management na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Członek Rady Programowej Konferencji Event Biznes i jej wieloletnia Dyrektor Programowa. Ekspert z zakresu przystosowania obiektów dla branży eventowej.

czytaj więcej >>
12345...