Agata Bańda: neverever

Dyrektor Kreatywna i współzałożycielka marki neverever. W tworzeniu nowych kolekcji kieruje się sercem i intuicją, a inspiracji szuka w galeriach, na ulicy, doświadczeniach życiowych oraz potrzebach kobiet. Dany projekt widzi oczami wyobraźni dużo wcześniej zanim trafi na właściwy materiał czy detale. Kobiety czują się w nich modnie, odważnie, młodzieżowo, ale jednocześnie z klasą.

czytaj więcej >>

Patrycja Kaczorowska: Golden Horse

Zawodowo od prawie 20 lat właścicielka Ośrodka Jeździeckiego Golden Horse pod Warszawą, w ramach którego prowadzi pensjonat dla koni, organizuje zawody jeździeckie, wspiera młode talenty jeździeckie. Od 2017 roku Prezes Warszawsko Mazowieckiego Związku Jeździeckiego, który koordynuje i zarządza tym sportem na Mazowszu. Coach motywacyjny z mottem “Nic nie musisz, wszystko możesz”.

czytaj więcej >>

Renata Gabarkiewicz

Współwłaścicielka i prokurentka Silcare Sp. Zo.o. sp.k. Prezeska fundacji Dla Kobiet Autentycznych, która tworzy autentyczną przestrzeń dla kobiet poszukujących możliwości rozwoju.   Manager z zamiłowania, początkująca w wystąpieniach publicznych. Mama 3 wspaniałych córek, kociara. Otoczona ludźmi poszukuję swojej autentyczności stosując uważność w życiu prywatnym i w pracy. ZAINTERESOWANIA: Nowoczesne metody zarządzania, sprzedaż detaliczna

czytaj więcej >>

Sylwia Ciszewska

Prokurentka i Dyrektor Zarządzająca firmy rodzinnej CAL prawdziwe drzwi. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz Master of Business Administration (MBA) na Danube University w Austrii. Ukończyła także studia podyplomowe: „Negocjacje i Mediacje” w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej oraz „Zarządzanie portfelem projektów wg teorii ograniczeń” w Wyższej Szkole Menedżerskiej z patronatem Mandarine Project Partners.

czytaj więcej >>

Klaudia Grabarczyk: CHANGE it

Właścicielka CHANGE it, firmy specjalizującej się w IT/technologiach/mediach/ digitalu/ online, choć nie tylko. Pomaga pracodawcom w pozyskiwaniu ciekawych talentów z rynku, a kandydatom pomaga otwierać drzwi w organizacjach, w których chcieliby się rozwijać.

czytaj więcej >>
12345...