Ebooki

 • My name is Woman… BiznesWoman E-BOOK

  Liczba stron: 186
  Format pliku: PDF
  Rozmiar: 2,4 MB

 • Ebook_Prawo autorskie ewa krzemień

  Prawa autorskie. Jak bezpiecznie rozwijać i chronić Twoją firmę?

  Im bardziej atrakcyjny jest Twój pomysł na biznes, tym bardziej trzeba go chronić przed konkurencją oraz nierzetelnymi współpracownikami, a czasem też przed inwestorami. Pamiętaj, że najważniejsze działania należy podejmować na bardzo wczesnym etapie, już w chwili kreacji, na długo przed ujawnieniem światu szczegółów.

 • katarzyna lebiedowicz grzanka

  Ebook Umowy w biznesie. Jak bezpiecznie rozwijać i chronić Twoją firmę?

  W profesjonalnym obrocie gospodarczym zawieranie umów nie może być sytuacją wyjątkową. Każda działalność wymaga umowy, tylko odpowiednio przygotowanej.

 • Ebook Twój talent. Jak wykorzystać go w zarządzaniu firmą i zespołem

  Talen t Dynamics to pierwszy zintegrowany system szkolenia przywództwa i współpracy zespołu, który łączy wydajność zespołu z rentownością firmy, zrównoważonym rozwojem i społeczną odpowiedzialnością biznesu.

  System Talent Dynamics zawiera narzędzia do profilowania, które mierzą poziom zaufania i flow w organizacji w skali indywidualnej, zespołu i firmy. Zapewnia szereg narzędzi, które rozwijają każdą jednostkę w celu zwiększenia jej skuteczności w ramach organizacji.

  Zasada stojąca za Talent Dynamics polega na tym, że osoby, zespoły i firmy osiągają najlepsze wyniki, gdy są we flow. Gdy zespół i poszczególni jego członkowie są w przepływie to: wzrasta wydajność, wyniki znacznie się poprawiają, praca jest przyjemniejsza pracownicy czują się bardziej związani z organizacją.

 • Ebook osobisty PR. Jak stać się rozpoznawalnym ekspertem

  Osobisty PR to jeden z kluczowych elementów w budowaniu osobistej marki w sieci. Aby zaistnieć w internetowej świadomości klienta nie zawsze trzeba zatrudniać dużą agencję PR-ową czy marketingową. Jako przedsiębiorca możesz sam przygotować swoją strategię PR-u i komunikacji, oczywiście, biorąc pod uwagę kilka istotnych elementów. Pozwól innym aby mogli Cię dostrzec i porozmawiać z Tobą, na długo przed tym, zanim spotkasz się z nimi twarzą w twarz. Pamiętaj jednak, że kiedy już do Ciebie przyjdą to bardzo prawdopodobne, żę przyjdą już z podjętą decyzją.

 • Ebook zarządzanie projektamii

  Ebook Zarządzanie projektami. Jak je tworzyć i skutecznie je realizować

  Ebook Zarządzanie projektami. Jak je tworzyć i skutecznie je realizować. Z tego ebooka dowiesz się między innymi: Co to jest projekt, project management oraz co oznaczają pozostałe pojęcia z tego obszaru? Co to jest i kiedy warto zastosować Agile? Jak wygląda cykl życia projektu? Jak dobrze rozpocząć projekt? Co to jest Plan projektu i jak dobrze zaplanować jego realizację? O czym należy pamiętać kończąc projekt?

 • ebook jak oszczędzić czas prowadząc swój biznes

  Ebook Model pracy szefa. Jak oszczędzić czas prowadząc swój biznes?

  Praktyczna wiedza, konkretne i sprawdzone podpowiedzi jak zarządzać swoim czasem, dobrze planować i pracować efektywniej. W  biznesie nie ma czasu, by tracić czas. Każdy z nas ma dostępne 24 godziny, czyli 1440 minut na dobę  i nie ważne jak bardzo tego chcemy – nie da się nim zmienić tego stanu. Czasem nie da się „zarządzać”. On prostu mija!

 • ebook marka w sieci

  E-book – Jak zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki

  “Jak zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki” to ebook dla przedsiębiorców i ekspertów, którzy chcą budować profesjonalny wizerunek w sieci.