Łączą nas wspólne wartości, chęć działania i wspierania przedsiębiorczych Polek

Poznaj nasz zespół Platformy LBC i Fundacji LBC, z którym możesz spotkać się uczestnicząc w naszych spotkaniach, projektach i korzystając z naszej Platformy LBC

Emilia Bartosiewicz-Brożyna​

Założycielka i CEO Lady Business Club / Redaktor naczelna Platformy LBC / Prezeska Fundacji LBC Business Women Foundation

Założycielka i CEO LBC Platformy biznesowej dla przedsiębiorczych Polek z całego świata (www.ladybusiness.pl), które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, wspierają się, motywują, ale także wprowadzają zmiany w swoich biznesach. Od 12 lat łączy i promuje przedsiębiorcze Polki i uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność w internecie.

Jako konsultant osobistego PR i budowania spójnego wizerunku w sieci pomaga właścicielkom firm mówić głosem, którego wcześniej nie miały. Wyrazić myśli poprzez spójną komunikację w internecie, aby ich produkty trafiały do nowych odbiorców. Zachęca aby znalazły swój sposób na budowanie własnej marki w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

Od 2017 w ramach Fundacji LBC organizuje plebiscyt Lady Business Awards, jednego z niewielu konkursów dla kobiet biznesu w Polsce, w którym statuetki ani wyróżnienia nie można kupić. Lubi angażować się w projekty, które zmieniają świat wokół nas. Współautorka ogólnopolskiej kampanii GO Digital

Pracuje z każdego miejsca na świecie, w realu najszybciej można ją złapać w Warszawie i na Suwalszczyźnie, gdzie najczęściej ładuje energię.

Renata Żukowska

Wiceprezeska Fundacji LBC Business Women Foundation

Ekspert w zakresie budowania strategii rozwoju oraz tworzenia wizerunku inwestycyjnego firm. Specjalizuje się w strategiach opartych na zrównoważonym rozwoju, procesach zarządczych mających na celu identyfikację barier wzrostu oraz w zarządzaniu zmianą.

Założycielka i Prezes Advanced Business Solutions Institute. Doradza w zakresie marketingu, PR oraz relacji inwestorskich, realizuje projekty w zakresie zarządzania zmianą i skalowania biznesu, jak również budowania strategii z uwzględnieniem wytycznych ESG i raportowania niefinansowego.

Angażuje się również działalność edukacyjną jako adiunkt Uczelni ASBIRO oraz Pełnomocnik Rektora ds. interesariuszy  zewnętrznych Akademii Ekonomiczno – Humanistycznej w Warszawie. Doktorantka w Katedrze Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej.

Współautorka ogólnopolskiej kampanii GO Digital

Pracuje w Warszawie.

Karolina Krzyżankiewicz

Event & PR Koordynator Lady Business Club / Platformy LBC / Fundacji LBC

Swoje kilkuletnie doświadczenie zawodowe w organizacji, administracji oraz public relations zdobyła pracując dla firm, organizacji pozarządowych oraz instytucji państwowych.

Bazując na swoim doświadczeniu, wspiera przedsiębiorców, dbając o wysoką jakość oraz rzetelność ich marki.

Marzenia zamienia w cel, cel zamienia w plan, który następnie konsekwentnie realizuje, ponieważ ogromną satysfakcję sprawia jej obserwowanie, jak to, co na początku było tylko pomysłem, przeradza się w wizję, a następnie staje się rzeczywistością.

Czerpie radość i satysfakcję z współtworzenia przedsięwzięć, które niosą wartość dla innych.

Założycielka www.ikobiece.pl.

Pracuje na Śląsku.

Zuzanna Mikołajczyk

Zuzanna Mikołajczyk

Doradca Zarządu Fundacji LBC ds. Innowacji

Strateg Innowacji. Pomaga tworzyć innowacyjne biznesy, produkty lub usługi, które klienci naprawdę chcą, i które nie są łatwe do skopiowania przez konkurencję. Wykorzystuje do tego innowację. 

Założycielka Know.How.Match. – butikowej firmy doradczej, która wspiera liderów w projektowaniu i wdrażaniu innowacji. Współautorka kursu online „Innowacja w firmie”, w którym uczy jak projektować i wdrażać innowacje w małych i średnich przedsiębiorstwach. Autorka Podcastu Know.How.Match.

“Pomagam moim klientom patrzeć odważnie i z optymizmem w przyszłość. Wierzę, że zmieniający się świat to nowa szansa. Dlatego płynę pod prąd, bo wiem, że to jedyna droga na szczyt. Zamieniam normalne firmy w liderów w swojej branży”.

Mieszka w Bergamo.

Elżbieta Sobów

Elżbieta Sobów

Dyrektor Finansowa Fundacji LBC

Doktor nauk ekonomicznych, praktyk biznesu i podatków z 30-letnim doświadczeniem.

Właścicielka i Prezes Zarządu Biura Rachunkowego Pro Consilio Sp. z o.o. Ekspertka, która jak nikt inny wspiera firmy w ich drodze do rozwoju i pomnażania zysków. Trafnie diagnozuje problemy i znajduje na nie rozwiązania, co realnie przekłada się na bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Analityczny umysł, genialny strateg, ogromna wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie pracy w charakterze głównej księgowej, dyrektora finansowego w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych daje gwarancję satysfakcji ze współpracy.

Od kilku lat mocno zaangażowana w pracę fundacji, stowarzyszeń wspierających przedsiębiorcze kobiety. Uczy jak bezpiecznie budować swoją niezależność ekonomiczną, realizować pasje tworząc dochodowe przedsiębiorstwa. Kobieta przedsiębiorcza, kreatywna i z pasją. 

Anna Wasążnik

Social Media Koordynator Platformy LBC

Ekspert z dziedzinie marketingu zarówno online jak i tradycyjnego.
Zajmuje się przygotowaniem oraz realizacją indywidualnych planów promocji dla firm, wybierając przy tym dostępne najskuteczniejsze metody z marketingu 360 stopni.

Doświadczenie zdobywała prowadząc kampanie marketingowe dla największych w swoich branżach eventów w Polsce i nie tylko, w tym: Międzynarodowych Targów Fitness & Wellness FIWE, Debiutów kulturystycznych PZKFITS, Największej w Europie Konferencji Fitness PEI, targów Outsourcing Expo, licznych wydarzeń B2B i B2C o zasięgu co najmniej ogólnopolskim. 

W wyniku doświadczenia i stawiania sobie poprzeczki coraz wyżej, ponad rok temu podjęła się prowadzenia własnej firmy świadcząc usługi marketingowe, ale bez nastawienia stricte agencyjnego, a stawiają na ludzi, relacje i rozwój ich biznesów!

Osobowościowo nastawiona na cel, ale zawsze w wyniku fair play. Prywatnie zakochana w podróżach kulinarnych i nie tylko.

Agnieszka Zawilińska

Membership Koordynator Lady Business Club

Otacza opieką i ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania członkiń zrzeszonych w LBC Klubie. 

Mieszka i pracuje w Częstochowie lub na Zanzibarze.