Moc kobiet LBC z Gdańska płynie już po całej Polsce.

Kiedy planujemy kolejne spotkania otwarte LBC, oprócz terminu i idealnej sali, patrzymy na możliwość zorganizowania ciekawych atrakcji dla członkiń LBC. Pandemia spowodowała, że jesteśmy bardziej otwarte na odkrywanie pięknych miejsc w Polsce, wracanie do miast, z którymi mamy wspomnienia. Bardziej doceniamy to, co mamy w kraju. Szukamy pomysłów, aby tematy biznesowe połączyć z kulturą, sztuką lub historią.

W lipcu odkrywałyśmy urokliwe miejsca we Wrocławiu (ze wsparciem Pauliny Sosnowicz w sierpniu pływałyśmy kajakami po suwalskich rzekach (w organizacji pomagała Sylwia Ciszewska). W listopadzie zwiedzałyśmy różne zakątki w Gdańsku. I nie ma znaczenia, że ktoś już był, lub zna, Gdansk, bo jestem przekonana, że na pewno odkrył coś na nowo.

Spotkanie otwarte zgromadziło blisko 40 kobiet z Warszawy, Śląska, Wrocławia, Ostrowa Wielkopolskiego, Trójmiasta czy Olsztyna. W ramach cyklu Tell Your Story swoją niesamowitą historia podzieliła się Dorota Rycharska (właścicielka firmy AgileBiznes  www.agilebiz.pl oraz marki www.calmshop.pl) Pokazała jak być niezłomnym duchem w świecie korporacji, ale także własnym biznesie; jak wyciągać w wnioski ze swoich doświadczeń tych zawodowych i życiowych.

W panelu Małe Your Business Better o wpływie badań klientów opowiedziała Iwona Woźniak Konopa, która przez kilkanaście lat pracowała w największych korporacjach odpowiadając za badania marki. A kilka lat temu stworzyła własną markę Sono Qui  która z sukcesem ubiera kobiety z całej Polski.

Chwilą refleksji oczarowała także Beata Potocka, która sercem i konkretnymi działaniami pomaga autystycznym dzieciom i wspierając aktywnie rodziny zastępcze, które pokazują, że każde dziecko potrzebuje miłości. Prowadzi także Pomorską Fundację na rzecz Rodzinnej Opieki Zastępczej – Ania.

Całość cudownie spięła opieka i organizacja niezapomnianych atrakcji Beata Block, która od kilkunastu lat działa w branży hydrauliki siłowej. Wybrała wspaniałe restauracje i zorganizowała zwiedzanie Europejskiego Centrum Solidarności, Muzeum Bursztynu. Zwiedzanie Gdańska (w dzień i w nocy) odbyło się pod czujnym okiem fenomenalnego przewodnika Jakuba Nowaka. Najwytrwalsza grupa członkiń weszła wspólnie na Wieżę Mariacką. Wsparcie w organizacji spotkania koordynowała także Aleksandra Ruta, która od ponad roku wspiera działania LBC.

Pogoda mogłaby być cieplejsza, ale najważniejsze że nie padał deszcz. Poza tym serca były gorące, a wesołe rozmowy rozgrzewały policzki od uśmiechów.

Był czas także na merytoryczne dyskusje i rozmowy, wymianę zdań, opinii, nie tylko o biznesie, ale także o życiu, związkach.

Moc kobiet LBC, uzupełniona w Gdańsku, rozpływa się teraz po całej Polsce. Ponownie spotykamy się w Warszawie i Toruniu. Jednak w kontakcie jesteśmy ze sobą każdego dnia w grupie FB, komunikatorze i platformie LBC.

Dziękuję za ten piękny czas i do zobaczenia w Warszawie 18 listopada i w Toruniu 2 grudnia.

Pozdrawiam, Emilia Bartosiewicz – Brożyna – założycielka i prezes Lady Business Club.

Chcesz dołączyć lub dowiedzieć się o kolejnych spotkaniach?  Napisz lady@ladybusinessclub.com

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas