15 lat pracowała w nadzorze lotniczym, odpowiadając m.in. za współpracę z organizacjami międzynarodowymi, przygotowywanie liberalizacji prawa, negocjacje umów międzynarodowych czy pozyskanie środków UE dla branży lotniczej.

Od 2018 roku członkini Rady Eksperckiej Instytutu Promocji Trzeciego Sektora. Zorientowana na rozwój, dobra facylitatorka, nastawiona na rozwiązywanie problemów. Szybko i chętnie się uczy. Lubi ludzi. Prywatnie żona i mama. Edukatorka domowa starszej córki.

Uzyskała tytuł Kobiety Branży Stolarki 2017. Podążając za mottem „Bo w życiu trzeba pozostawić po sobie coś więcej niż nagrobek” przez 2 lata prowadziła, jako wolontariuszka, fundację Daj Mi Skrzydła. Pod jej kierownictwem rozwinęła swoją działalność w zakresie wizerunkowym (strona internetowa, media społecznościowe) oraz możliwości nowoczesnego fundrisingu (wpłaty via facebook, wpłaty on-line, współpraca z charytatywni.allegro, z siepomaga.pl).

Subiektywna recepta na sukces? Rób to, co kochasz i stawiaj sobie stale nowe wyzwania. Otaczaj się ludźmi, którzy cię motywują. Pracuj dla celu, który jest dla Ciebie ważny. Bądź otwarta na nowe, które przynosi los. Postrzegaj zmiany jako szansę do rozwoju. Dostrzegaj i wykorzystuj synergię. Działaj!– radzi Sylwia Ciszewska.

Zainteresowania

Nowoczesna edukacja – Sylwia Ciszewska wierzy, że nauka może i powinna być przyjemnością. Dziecko powinno radośnie odkrywać świat wspierane przez dorosłych tworzących warunki do holistycznego rozwoju. W wolnym czasie zajmuje się ogrodem upiększając jego część ozdobną, ale też kultywując część pożyteczną. Wierzy, że dobre jedzenie to dobre zdrowie.

W czym mogę pomóc innym

Mogę pomóc w pięknym zamknięciu domu prawdziwymi drzwiami – drzwiami CAL. Chętnie podzielę się doświadczeniem w zakresie zarządzania oraz edukacji domowej. Wspieram w przypadku załamania motywacji do osiągania celów.

CAL drzwi

cal-logo-bez-tlaMisją marki CAL jest dostarczanie zdrowia, bezpieczeństwa i spokoju poprzez projektowanie i produkowanie ekologicznych drzwi na całe życie, ze stałym dążeniem zmotywowanego zespołu profesjonalistów do wyznaczania rynkowych kierunków rozwoju produktu.

Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość wobec Klienta. Mówimy prawdę o naszych wyrobach – ich wiarygodność potwierdzają liczne certyfikaty wydawane przez niezależne instytucje. Rok 2019 zakończyliśmy jako pierwszy i jedyny polski producent drzwi zewnętrznych, którego produkty znalazły się w międzynarodowej bazie danych komponentów do domów energooszczędnych i pasywnych niemieckiego Instytutu PHI w Darmstadt.

Kontakt: www.drzwi-cal.pl 

Profil na Linkedin >>>TUTAJ<<<

Poznaj również