Zarządzając od 2016 r. marką CAL wprowadziła tę doświadczoną i uznaną firmę rodzinną na kolejny poziom komunikacji z Klientami, budując wyjątkowy w branży marketing, a jednocześnie zapewniając rozwój technologiczny wytwarzanych produktów. Troska o pracownika, która znalazła swoje odzwierciedlenie w otrzymanym w 2021 r. certyfikacie „Pracodawca z sercem”, pozwala odpowiedzialnie realizować marzenia Klientów (nagroda konsumenta 2021 w kategorii „Drzwi zewnętrzne” oraz „Drzwi antywłamaniowe”).

Osobiście angażuje się w CSR firmy, zarówno sadząc drzewa w akcji „Drzewo za drzwi”, jak też prowadząc koncerty charytatywne („CALa pomoc dla Bajki”).

Przez 2 lata prowadziła, jako wolontariuszka, fundację Daj Mi Skrzydła, opiekującą się głównie cierpiącymi na nieuleczalną chorobę SLA.

W 2021 roku założyła pierwszą (i jak dotąd jedyną) w Suwałkach grupę edukacji alternatywnej EduEkipa – baza przygody, gdzie dzieci mogą razem realizować obowiązek nauki poza szkołą, która została uznana przez internautów za najlepszą inicjatywę lokalną w Podlaskiem w 2021 r.

Jest członkinią Lady Business Club, laureatką nagrody Kobiety Stolarki, Mistrzynią LinkedIn wg ekspertek i ekspertów Forbes Women.

O Sylwii

„Staje się dobrą twarzą całej branży stolarki. Aktywność pani Sylwii w mediach i jej wyważone wypowiedzi powodują, że o oknach i drzwiach można zacząć myśleć bardziej ciepło niż tylko o produktach technicznych.” (Forum Branżowe) 🌳

„Bardzo dobrze reprezentuje firmę CAL. Umieszcza posty, które przedstawiają firmę i jej biznesową sylwetkę, dzieli się wiedzą produktową” („25 Mistrzyń LinkedIn” by Piotr Zielinski dla #ForbesWomen Polska) 🌳

Subiektywna recepta na sukces? Rób to, co kochasz i stawiaj sobie stale nowe wyzwania. Otaczaj się ludźmi, którzy cię motywują. Pracuj dla celu, który jest dla Ciebie ważny. Bądź otwarta na nowe, które przynosi los. Postrzegaj zmiany jako szansę do rozwoju. Dostrzegaj i wykorzystuj synergię. Działaj! – radzi Sylwia Ciszewska.

Zainteresowania

Nowoczesna edukacja – Sylwia Ciszewska wierzy, że nauka może i powinna być przyjemnością. Dziecko powinno radośnie odkrywać świat wspierane przez dorosłych tworzących warunki do holistycznego rozwoju. W wolnym czasie zajmuje się ogrodem upiększając jego część ozdobną, ale też kultywując część pożyteczną. Wierzy, że taka praca uczy pokory wobec życia i szacunku dla każdego stanowiska pracy.

W czym mogę pomóc innym

Sylwia może pomóc w pięknym zamknięciu domu prawdziwymi drzwiami – drzwiami CAL. Chętnie podzieli się doświadczeniem w zakresie zarządzania oraz edukacji domowej. Wspiera w przypadku załamania motywacji do osiągania celów.

CAL prawdziwe drzwi

 

cal-logo-bez-tlaSylwia prowadzi firmę, która pomaga ludziom spełniać marzenia o wyjątkowym domu, która projektuje i produkuje drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne pasujące do ich stylu życia, nieważne czy mieszkają w Dublinie, Warszawie czy Suwałkach.

Na pierwszym miejscu stawiamy uczciwość wobec Klienta. Mówimy prawdę o naszych wyrobach – ich wiarygodność potwierdzają liczne certyfikaty wydawane przez niezależne instytucje. CAL to pierwszy i jedyny polski producent drzwi zewnętrznych, którego produkty znalazły się w międzynarodowej bazie danych komponentów do domów energooszczędnych i pasywnych niemieckiego Instytutu PHI w Darmstadt.

Marka w sierpniu 2021 została uhonorowana „Włócznią Jaćwingów” za produkt cieszący się renomą nie tylko w Polsce, ale też za granicą. CAL zawsze komunikuje swoje korzenie, wskazuje na wyjątkowość miejsca, w którym tworzy prawdziwe drzwi – Suwalszczyznę. 

CAL przygotuje dla Ciebie drzwi na miarę – drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne. Możesz je przymierzyć do swojego domu dzięki Wirtualnej Przymierzalni Drzwi – sprawdź wirtualne drzwi CAL w swoim prawdziwym domu na www.3D.drzwi-cal.pl

Spytaj Sylwię jak rozwiązać problemy z wejściem do domu zanim jeszcze się pojawią.

Kontakt: www.drzwi-cal.pl 

Profil na Linkedin >>>TUTAJ<<<

 

Poznaj również