beata block

Beata Block w biznesie działa od ponad 20 lat. Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek geografia; studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek transport i logistyka. Skończyła też roczny Management Development Program MANAGEMENT 2013 NA ICAN Institute. Brała udział również w wielu kursach z dziedzin zarządzania, sprzedaży i finansów.

Ukończyła kurs pilota wycieczek – była z klientami w Tajlandii, Holandii, Francji, na Majorce. Beata Block prywatnie podróżuje, kiedy się tylko da. Wybiera miejsca, w których rzadko spotyka się turystów. Ma dwie dorosłe córki. Miłośniczka zwierząt (razem z córkami ma 2 psów, 6 kotów, 2 koni i muła).

Zainteresowania Beaty Block

 Podróżniczka, kocha konie, jeździ na nartach i motorach, żegluje. Generalnie uwielbia spędzać czynnie czas wolny, adrenalina powoduje, że się uspokaja.

Chętnie pomagam innym kobietom biznesu, dzielę się wieloletnim doświadczeniem, pomagam pozytywnie nastawić do życia, pomóc pokonać bariery w czynnym spędzaniu czasu. Posiadam zmysł organizacyjny i jestem pozytywnie nastawiona do życia i świata.

RDL Hydraulics

Firma istnieje od 2004 roku, powstała poprzez wyłonienie i rozbudowę działu handlowego z firmy Rockfin. Obecnie jest całkowicie niezależnie działającą spółką. W firmie RDL Hydraulics zaczęłam zarządzać w styczniu 2011 roku. Wcześniej pracowałam w Rockfin na stanowisku kierownika działu logistyki. Formułowałam i rozwijałam go przez ponad 10 lat od podstaw.

RDL HydraulicsFirma RDL Hydraulics zajmuje się sprzedażą i serwisem elementów napędów i sterowania hydraulicznego, zaworów regulacyjnych, automatyki przemysłowej, aparatury kontrolnej i pomiarowej, systemów filtracyjnych, urządzeń do kontroli zanieczyszczenia oleju. Świadczy usługi doradztwa technicznego, projektowania układów, doboru podzespołów, czyli zróżnicowanych rozwiązań dla przemysłu. Działa m.in. w sektorze energetycznym, maszynowym, drzewnym i papierniczym, morskim, maszyn roboczych, wydobywczym, gumowym, rolniczym, maszyn mobilnych i wydobyciu ropy i gazu.

Oferta firmy

Oferta skierowana jest do firm przemysłowych, w szczególności do biur projektowych, konstruktorów, końcowych użytkowników, działów zaopatrzenia. Firma posiada siedzibę koło Gdańska. Oddziały mieszczą się w Gorlicach i Katowicach, a także w Warszawie, Łodzi, pod Wrocławiem. Siecią obsługi i sprzedaży pokrywa całą Polskę.

Największe atuty firmy to otwartość, elastyczność, szybka reakcja i indywidualne podejście do każdego klienta. Strategia to powiększanie grona klientów z roku na rok. Firma chce ingerować w nowe rynki, produkty, obszary rozwoju, a co za tym idzie, zwiększyć sprzedaży.

Kontakt: www.rdl-hydraulics.com

Poznaj również