Beata Block: RDL Hydraulics Sp. z o.o.

Prezes Zarządu, CEO i współwłaściciel RDL Hydraulics Sp. z o.o. z Pomorza, zajmującej się rozwiązaniami dla przemysłu i hydrauliki olejowej - sprzedażą, serwisem i produkcją elementów napędów i sterowania hydraulicznego, bloków zaworowych, zasilaczy hydraulicznych i innych elementów.

beata block

W biznesie działa od ponad 20 lat. Ukończyła studia na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek geografia; studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim – kierunek transport i logistyka oraz roczny Management Development Program MANAGEMENT 2013 NA ICAN Institute. Brała udział również w wielu kursach z dziedzin zarządzania, sprzedaży i finansów.

Ukończyła kurs pilota wycieczek – była z klientami w Tajlandii, Holandii, Francji, na Majorce. Prywatnie podróżuje, kiedy się tylko da, pomiędzy służbowymi spotkaniami i to w miejsca, w których rzadko spotyka się turystów. Ma dwie dorosłe córki. Miłośniczka zwierząt (razem z córkami ma 2 psów, 6 kotów, 2 koni i muła).

Zainteresowania: podróżniczka, kocha konie, jeździ na nartach i motorach, żegluje. Generalnie uwielbia spędzać czynnie czas wolny, adrenalina powoduje, że się uspokaja.

Chętnie pomagam innym kobietom biznesu, dzielę się wieloletnim doświadczeniem, pomagam pozytywnie nastawić do życia, pomóc pokonać bariery w czynnym spędzaniu czasu. Posiadam zmysł organizacyjny i jestem pozytywnie nastawiona do życia i świata.

O firmie: Firma istnieje od 2004 roku, powstała poprzez wyłonienie i rozbudowę działu handlowego z firmy Rockfin. Obecnie jest całkowicie niezależnie działającą spółką. Zanim zaczęłam zarządzać w firmie RDL Hydraulics (od stycznia 2011 roku) pracowałam w Rockfin na stanowisku kierownika działu logistyki, formując i rozwijając go przez ponad 10 lat od podstaw.

RDL HydraulicsFirma RDL Hydraulics zajmuje się sprzedażą i serwisem elementów napędów i sterowania hydraulicznego, zaworów regulacyjnych, automatyki przemysłowej, aparatury kontrolnej i pomiarowej, systemów filtracyjnych, urządzeń do kontroli zanieczyszczenia oleju. Świadczy usługi doradztwa technicznego, projektowania układów, doboru podzespołów, czyli zróżnicowanych rozwiązań dla przemysłu. Działa m.in. w sektorze energetycznym, maszynowym, drzewnym i papierniczym, morskim, maszyn roboczych, wydobywczym, gumowym, rolniczym, maszyn mobilnych i wydobyciu ropy i gazu.

Oferta skierowana jest do firm przemysłowych, w szczególności do biur projektowych, konstruktorów, końcowych użytkowników, działów zaopatrzenia. Firma posiada siedzibę koło Gdańska oraz oddziały w Gorlicach i Katowicach, a także w Warszawie, Łodzi, pod Wrocławiem. Siecią obsługi i sprzedaży pokrywa całą Polskę.

Największe atuty firmy to otwartość, elastyczność, szybka reakcja i indywidualne podejście do każdego klienta. Strategia to powiększanie grona klientów z roku na rok, ingerowanie w nowe rynki, produkty, obszary rozwoju, a co za tym idzie, zwiększanie sprzedaży.

Kontakt: www.rdl-hydraulics.com