LiveWebinar – Platforma do prowadzenia webinarów w pełni dostosowanych do potrzeb Twojej firmy

LiveWebinar

Polska platforma do webinarów i spotkań online, stworzona przez specjalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży wideokonferencji. Dzięki niej przeprowadzenie webinaru, firmowego spotkania, szkolenia czy konferencji online będzie nie tylko proste, ale i efektywne.  

Użytkownicy na całym świecie doceniają łatwość obsługi oraz funkcjonalności platformy, czego wyrazem są liczne nagrody: Od momentu powstania w 2019 roku platforma otrzymała szereg wyróżnień, w tym nagrodę Rising Star w konkursie Deloitte za innowacyjność i ponadprzeciętne tempo wzrostu.  

Nagrody:

Na platformie zorganizowano wiele dużych konferencji zdalnych i hybrydowych, w tym Infoshare – największą konferencję dotyczącą technologii w Europie Środkowo-Wschodniej.  

Klienci:

Do grona klientów LiveWebinar należą takie firmy jak: inCruises, Verus, Egis, IAB Polska, Dimaq, czy Marketer+. 

Funkcje:

LiveWebinar oferuje liczne funkcjonalności, które zwiększają stopień interakcji między uczestnikami i sprawiają, że webinary są bardziej angażujące. Można do nich zaliczyć m. in. ankiety, testy, funkcję udostępniania ekranu i dzielenia pokoi oraz możliwość streamowania wydarzenia do mediów społecznościowych.  

Dzięki temu z łatwością zbudujesz szeroką i zaangażowaną publiczność, co w bezpośredni sposób przełoży się na korzyści biznesowe dla Twojej firmy – zwiększenie sprzedaży i rozpoznawalności marki. 

 

Udostępnij