LiveWebinar – Platforma do prowadzenia webinarów w pełni dostosowanych do potrzeb Twojej firmy

LiveWebinar

LiveWebinar to polska platforma do webinarów i wideokonferencji, która umożliwia kompleksową organizację różnego rodzaju spotkań online.  

Narzędzie oferuje szeroki wachlarz funkcjonalności, w tym możliwość udostępniania ekranu i dokumentów, przeprowadzania ankiet i testów, a także interakcji z uczestnikami za pomocą czatu z tłumaczeniem na języki obce.  

Platforma posiada także bogaty zestaw funkcji pozwalających angażować uczestników, w tym opcję wydawania certyfikatów oraz organizacji quizów. 

Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i licznym integracjom z popularnymi systemami CRM, zaoszczędzisz cenny czas i zoptymalizujesz obsługę swoich wydarzeń.  

Na platformie LiveWebinar z łatwością zorganizujesz: 

  • Interaktywne kursy, warsztaty i szkolenia online, które zaangażują uczestników 
  • Spotkania wewnątrz firmy, dzięki którym usprawnisz zarządzanie zespołami  
  • Webinary dla odbiorców na całym świecie  
  • Prezentacje produktów 
  • Transmisje w Social Media
  • Duże eventy online z opcją sprzedaży biletów

LiveWebinar zapewnia także narzędzia do personalizacji wydarzeń, umożliwiając dostosowanie wyglądu pokoju webinarowego do wymagań organizatora, a także personalizację takich narzędzi promocyjnych jak strony i maile z zaproszeniem na webinar, dzięki którym z łatwością wypromujesz wydarzenie oraz dotrzesz do obiorców, na których Ci zależy.  

Platforma jest dostępna z różnych urządzeń, i nie wymaga instalowania żadnej aplikacji, co umożliwia łatwy dostęp dla uczestników z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki zaawansowanym opcjom analitycznym, organizatorzy mogą również monitorować efektywność swoich wydarzeń i optymalizować przyszłe działania.

LiveWebinar  ma  również  w  swojej  ofercie  usługę  typu white-label,  w  ramach  której  klienci  otrzymują  w  pełni spersonalizowaną  platformę  do  spotkań  i wideokonferencji, która jest zintegrowana z ich firmową domeną oraz brandingiem. 


Udostępnij