Jakość potwierdzam nazwiskiem – wywiad z Dr Ireną Eris

Podpisuję kremy swoim imieniem i nazwiskiem. Daję w ten sposób sygnał, że osobiście ręczę za każdy kosmetyk, że biorę odpowiedzialność za jego działanie.

Ewa Czertak: Co inni dostrzegają szczególnego w Pani?
Dr Irena Eris: Trzeba by ich samych o to zapytać. O sobie mogę powiedzieć to, że mam marzenia, pasję, wewnętrzne przekonanie, że robię te właściwe rzeczy. Determinację i racjonalne dążenie do celu, do tego odwagę, by podejmować nowe wyzwania. Wiarę w to, że dzięki oparciu bliskich można przetrwać każdą trudność, a z popełnianych błędów zawsze trzeba wyciągać wnioski.

Co sprawia że jest Pani wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju?
Dr Irena Eris: Podpisuję kremy swoim imieniem i nazwiskiem. Daję w ten sposób sygnał, że osobiście ręczę za każdy kosmetyk, że biorę odpowiedzialność za jego działanie. Swoim nazwiskiem potwierdzam jego skuteczność, bezpieczeństwo oraz tym samym daję gwarancję jakości. Od początku dbam o to,  by moje produkty były coraz lepsze.

Co Panią wyróżnia spośród innych osób, które założyły i prowadzą własne firmy?
Dr Irena Eris: Wydaje mi się, że kreatywność w biznesie jest niezwykle ważna. Jest to coś, co  odróżnia nas od konkurencji. Powoduje, że nie stoimy w miejscu. Wyzwala naszą wyobraźnię. Bez kreatywności  wszystkie usługi, czy produkty, byłyby identyczne. Klienci oczekują od nas, że ich zaskoczymy, że spełnimy ich życzenia, zanim te zostaną wyrażone. Bez wyobraźni i kreatywności byłoby to niemożliwe. Skąd czerpię inspirację? Dosłownie zewsząd. Przede wszystkim mamy bardzo dobrze rozwinięte własne zaplecze naukowo-badawcze. Tak zaawansowane badania niezwykle rzadko prowadzone są przez firmy kosmetyczne. Rezultaty tych badań przekładają się na kosmetyki, które są innowacyjne, skuteczne i bezpieczne. Często samo życie podsuwa nam wiele wskazówek. Jestem otwarta na ludzi. Zwykła rozmowa, może zawsze przemienić się w „burzę mózgów”, której efekty mogą być zaskakujące. Słucham też pracowników. Mogą mieć ciekawe pomysły, które pozwolą wprowadzić nowe rozwiązania. Nie zwracam uwagi na przeciwności losu czy ograniczenia. Wiem, że nie wolno się zrażać niepowodzeniami, bo sukces może nas ominąć!

Z czego jest Pani najbardziej dumna? Co pani robi szczególnie z pasją?
Dr Irena Eris: Udało mi się stworzyć fantastyczny zespół, który doskonale ze sobą współpracuje. Ma świadomość, w którym miejscu jesteśmy, dokąd zmierzamy.  Nieprzerwalnie od 30 lat liczy się dla mnie pomysł, determinacja, intuicja, zaangażowanie i pasja. Cieszę się, że udało mi się połączyć życie zawodowe z prywatnym i co najważniejsze –  znaleźć i utrzymać niezbędną do prawidłowego funkcjonowania – równowagę.

„Wyróżniki” należą do najważniejszych elementów każdej Osobistej Marki, dlatego  gdyby miała Pani określić swoja osobistą markę jednym zdaniem to brzmiałoby ono…
Dr Irena Eris: Perfekcjonizm, ale bez przesady;-)

Czytaj także: Lidia Popiel – Nie boję się czerpać z okoliczności


Udostępnij