14.09: Warszawa: Konferencja biznesowa Make Your Business Better “Spójrz na biznes z różnej perspektywy” II edycja

Ostatnie 3 lata to z pewnością odkrywanie siebie na nowo, przypominanie sobie o wartościach, życiowych celach. Szukanie odpowiedzi na pytania stawiane w obliczu aktualnej sytuacji zawodowej.Świat się zmienia i my kobiety, też się zmieniamy. Chcemy mądrze zarządzać i zdobywać nową wiedzą, którą realnie możemy przenieść do naszego biznesowego świata. Bycie liderką to wyzwanie, ale to także odpowiedzialność, szczególnie jeśli pracujesz z zespołem.Nie musisz pracować więcej i ciężej, możesz pracować mądrze, z radością.

Konferencja Make Your Business Better “Spójrz na biznes z różnej perspektywy” to dobra okazja abyś dostrzegła, że Ty także możesz wnieść prawdziwą wartość w życie kobiet biznesu, które poznasz w trakcie wydarzenia. To także możliwość realnego spojrzenia na biznes. Z innej perspektywy – oczami innych, doświadczonych liderek, działających w obszarach lub branżach, o których być może wcześniej nie słyszałaś. Jeśli jesteś właścicielką firmy i myślisz, że praca w korporacji może być lepsza – bo przecież większe budżety, międzynarodowe projekty i większe zespoły – przekonaj się czy to prawda.

Termin: 14.09.2023, godz. 9:30 – 16:00
Miejsce: Warszawa, Teatr 6 piętro, plac Defilad 1 (budynek PKiN)
350 uczestniczek na sali

Jeśli pracujesz w korporacji i myślisz, że własna firma to większa niezależność, wolność i łatwiejsze bycie sobie szefową – zapytaj właścicielki, które będą na konferencji. Trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiadki czy sąsiada. Warto poznać inne perspektywy, realnie o nich porozmawiać i czerpać inspiracje na przyszłość. A może już intuicyjnie stosujesz wiele technik i nowoczesnych rozwiązań w Twoim biznesie, ale nie wiesz, że możesz je jeszcze bardziej rozwinąć?

Konferencja Make Your Business Better to okazja do poznania nowych trendów, nowych koleżanek w biznesie oraz okazja do spojrzenia na świat biznesu różnymi oczami.

Zarezerwuj swoje miejsce >>>TUTAJ<<<

Czym różni się ta Konferencja od innych wydarzeń?

  • Konferencja łączy świat przedsiębiorczych kobiet, prowadzących własny biznes oraz kobiet biznesu, pracujących na stanowiskach managerskich w korporacjach. Te pierwsze bardzo często spoglądają z zazdrością na te drugie, podziwiając duże budżety i zespoły. Z kolei kobiety z korporacji mówią o sprawczości i szybkim podejmowaniu decyzji oraz możliwości realizacji ciekawych, autorskich projektów w sektorze MŚP. Nie zawsze znają wyzwania, z którymi zmierzają się inne kobiety.
  • Konferencja łączy kobiety z obu tych światów i zachęca do twórczej wymiany doświadczeń, zarówno pomiędzy prelegentkami, jak i uczestniczkami.
  • Pokazuje jak wiele możemy się od siebie nauczyć, wymieniając się wiedzą i doświadczeniami. Dlaczego warto spojrzeć na biznesy z innej perspektywy. Poruszamy tematy bardzo biznesowe, ale także te, które pomogą w prowadzeniu biznesu z lekkością, radością i uśmiechem.

Konferencja Make Your Business Better to:

Rozwój firmy

Jest wiele konferencji i warsztatów dla kobiet biznesu. My stawiamy na praktykę, bezpośrednie odniesienie do biznesu i konkretne przykłady działań, które mogą zmienić Twoją działalność

Wymiana doświadczeń

Każda branża jest specyficzna. Każda kobieta biznesu ma swoją historię i inne doświadczenia. To, co wydaje się oczywiste dla Ciebie, może być olśnieniem i odkryciem dla innej uczestniczki tej Konferencji. Poznasz osobiście wybitnych prelegentów, którzy wystąpią na scenie.

Inspiracje rozwojowe

Historie prelegentów i ich wiedza to doskonała okazja i motywacja do spojrzenia na Twój biznes i Twoje działania z innej strony

Kontakty

Nawiążesz nowe i wartościowe relacje z kobietami biznesu z różnych branż i miast, które z radością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem

Szczegółowy program Konferencji jest dostępny >>>TUTAJ<<<

Prelegenci

Jola Taperek – Tworzy momenty WOW w życiu i biznesie. Certyfikowana trenerka mentalna, trenerka biznesu i mentorka, dba o dobrostan psychiczny przedsiębiorców, pracowników i ich rodzin. Jej marki: Mental WOW Academy oraz Modern School w Olsztynie. 

Agnieszka Gniotek – Historyk i krytyk sztuki oraz właścicielka Xanadu Galerii i Domu Aukcyjnego. Zajmuje się sprzedażą produktów i usług premium oraz luksusowych, a także budową i marketingiem kolekcji prywatnych oraz firmowych. Od 25 lat związana zawodowo ze sztuką, od 15 lat z rynkiem sztuki. 

Łukasz Piątek – Zawodowo związany jest z rynkiem Sprzedaży usług B2B.Ubezpieczenia, bankowość, leasing, szkolenia są to główne obszary w których zdobywa praktyczną wiedzę. Jak wiele osób przeszedł drogę od praktykanta do managera ale to co go wyróżnia to wiarygodność poprzez fakt, że zaliczył również drogę powrotną w dół, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. 

Zbigniew Dzideczek – Przedsiębiorca specjalizujący się długie lata w programach restrukturyzacyjnych i zarządzaniem zmianą. Szkolony przez renomowane firmy w zakresie zarządzania biznesem, zarządzania projektami, sprzedaży, marketingu, negocjacji oraz wystąpień publicznych.

Eliza Kruczkowska – Dyrektor departamentu rozwoju innowacji w Polskim Funduszu Rozwoju. Koordynuje największy w Europie Środkowo-Wschodniej program rozwoju start-upów. Jest pomysłodawcą centrum edukacji technologicznej, Centralny Dom Technologii, projektu „Startupy w Pałacu” oraz kilku programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców.

Renata Żukowska – Założycielka i Prezeska Advanced Business Solutions Institute, Wiceprezeska Fundacji Lady Business Club, Członkini Sektorowej Rady ds. Kompetencji – Komunikacja marketingowa przy PARP, Członkini Rady Biznesu działającej przy Akademii Ekonomicznej w Warszawie.

Emilia Bartosiewicz – Brożyna – Założycielka i CEO Lady Business Club i Prezeska Fundacji LBC Business Women Foundation. Od 11 lat łączy i promuje przedsiębiorcze Polki i uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność w internecie. Założycielka Platformy biznesowej Lady Business Club dla przedsiębiorczych Polek z całego świata, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Relacja z I edycji Konferencji Make Your Business Better jest dostępna >>>TUTAJ<<<

Dołącz do tegorocznej edycji wydarzenia >>>TUTAJ<<<


Udostępnij