MAPA MARZEŃ na 2023 rok z Natalią Jefimową

Warsztat odbędzie się 12 stycznia 2023 roku (czwartek) o 18:00-20:30 ON-LINE oraz dodatkowo 3 dni (72 h) w zamkniętej grupie na Facebooku.

STWÓRZ SWOJĄ PIĘKNĄ, DOSKONAŁĄ PRZYSZŁOŚĆ – swoją WŁASNĄ MAPĘ MARZEŃ razem z Natalią Jefimową.

CZY JUŻ MASZ KONKRETNĄ WIZJĘ SWOJEJ PIĘKNEJ PRZYSZŁOŚCI? A może marzy Ci się o spełnieniu Twoich najskrytszych marzeń i pragnień? A czy kiedyś trzymałeś marzenia w jednej dłoni?

Jak myślisz, kto jest Twórcą i realizatorem Twoich marzeń? – TAK, właśnie TY!!!

Aby pomóc Twoim najskrytszym marzeniom urzeczywistnić się zapraszam serdecznie na wspólną przygodę tworzenia magicznego narzędzia, którym jest MAPA MARZEŃ w dniu 12 stycznia 2023 r w przestrzeni ON-LINE przez 72 godziny! start o 18:00 ( 3 h warsztat na żywo + codzien wspólne tworzenie mapy w zamkniętej grupie, będą LIVE – pytania odpowiedzi oraz wspólna celebracja i zamykająca proces wspólna medytacja na żywo w dniu 14.01 o 17:55)

_____

LINK DO ZAPISÓW : https://nataliajefimowa.pl/produkt/mapa-marzen2023/

_____

Pytania proszę kierować wyłącznie do:

Asystent Natalii Jefimowej albo na mail: info@nataliajefimowa.pl

_________

DLACZEGO AKURAT 12 stycznia 2023 roku?

Ponieważ w ten dzień będzie niesamowicie potężny energetycznie! Nie dość, że jest początek 2023 roku, w ten dzień również jest obchodzony w krajach Europy Wschodniej Stary Nowy Rok. Poza tym ten dzień w kalendarzu księżycowym jest tak zwany „Dzień Orła” i jest podkreślone, że właśnie w ten dzień jest WAŻNE zaczynać nowe projekty, planować krótko i daleko falowe cele, robić krok do przodu z tym, co zaplanujesz! Więc będzie to BARDZO SILNY ENERGETYCZNIE OKRES na planowanie swoich najskrytszych marzeń i planów na cały 2023 rok!

NIE PRZEGAP OKAZJI!

_______

MAPA MARZEŃ, zwana także „Mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji. Z kolei dla naszego umysłu racjonalnego Mapa Marzeń przedstawia się jako zabawa, niegroźna, czasem infantylna zabawa z obrazkami. Niech i tak będzie. Grunt, że działa.

Założeniem Mapy jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może i na całe życie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziaływując na podświadomość. Wszystko dzieje się jakby zabawa, jako kolaż, wycinanka. Jednak moc działania Mapy Marzeń jest nie do przecenienia.

Na początek w naszym potężnym kręgu uczestników zrobimy wspólną medytację wdzięczności w dźwięku pięknej relaksacyjnej muzyki po czym wspólnie ruszymy w wspaniałą podróż do swojej własnej MAPY MARZEŃ – do drogi wspaniałego, zaplanowanego życia!

MAPĘ będziemy tworzyli na podstawie autorskiego systemu Natalii Jefimowej, który się sprawdził u większości osób, którzy w poprzednich latach planowały według niej swoją piękną przyszłość i z każdym rokiem wracają ponownie, żeby po spełnieniu swoich marzeń stworzyć kolejną Mapę z Natalią.

Energią tworzenia Mapy z autorem – źródłem jest potężną praktyką i nie zastąpi samodzielnej pracy albo pracy z osobą, która się nauczyła od Natalii, ponieważ w trakcie tych trzech dni dodatkowo jest tworzone magiczne pole kreacji, w sposób zanany tylko Autorce metody – Natalii Jefimowej.

______

MAPĘ MARZEŃ będziemy tworzyli według:

– zasad Feng Shui

– zasad kodowania podświadomości

w połączeniu z wiedzą ezoteryczną

– sprawdzonych metod kodowania intencji, które stosują rosyjskie kobiety od pokoleń i która sprawia, że dobrobyt i materializacja intencji obficie przepełnia ich życie.

To wszystko będzie stosowane po to, aby uruchomić mechanizm spełnienia naszych najskrytszych pragnień.

______

Zapraszam serdecznie!

Z miłością,

Natalia Jefimowa


Udostępnij