Najczęściej Zadawane Pytania

Jesteśmy platformą biznesową, która łączy kobiety przedsiębiorcze. Działamy w obszarze biznesu, szukając w kobietach ekspertek, wspierając by rozwijały siebie i swoje firmy, stawały się rozpoznawalne, a przy tym by pamiętały o sile kobiecej energii. Członkinie LBC w ramach pakietów mają dostęp do różnych narzędzi, konsultacji, kontaktów oraz możliwości rozwoju.

Kierujemy się wsparciem, inspiracją, które co roku wybrzmiewają w wyróżnieniach dla członkiń od członkiń. W każdym miesiącu organizujemy spotkania, zarówno online jaki offline. Rozwijamy naszą platformę, social media, także wspierając w tym członkinie LBC. Dajemy możliwość rozwoju biznesu, dzięki szerokim kontaktom zarówno wewnątrz LBC, jak i poza. Dołączają do nas w szczególności dojrzałe kobiety biznesu, świadome, chcące rozwijać się osobiście i zawodowo.

Stwarzamy przestrzeń w realu i internecie, gdzie szczerze i otwarcie można rozmawiać o wyzwaniach w biznesie.
Skupiając właścicielki z bardzo różnych branż i z różnych regionów, również spoza Polski, dajemy możliwość spojrzenia na podobne wyzwania przedsiębiorczych Polek ale z różnych perspektyw.

Naszym celem nadrzędnym jest otwierać uchylone drzwi, dawać Wam wiatru w żagle. Możemy to zrobić – tak i jako LBC, jak i społeczność. Wierzymy, że wiele możesz zrobić, rozwinąć się – wystarczy, że zrobisz pierwszy krok, by uwierzyć we własne siły, osobę i firmę.

Chcemy byś była rozpoznawalna, by świat się dowiedział o Tobie i Twojej firmie.
Dajemy energię i łączymy Wasze biznesy, abyś nie czuła się samotną liderką.
LBC to społeczność, dzięki której odnajdziesz inspiracje, wsparcie i rozwiniesz świadomie swój biznes.
Cały wpis Emilii Bartosiewicz – Brożyny, założycielki LBC, która opisała kto najczęściej i dlaczego decyduje się dołączyć do naszej społeczności. Przeczytaj >>>TUTAJ<<<

Jesteśmy dla siebie partnerami, realizujemy wspólnie projekty. Korzystamy ze swoich usług i produktów, bo wiemy, która z nas jest ekspertką, której wiedza i doświadczenie może pomóc mnie (innej osobie) w danej chwili. Unikamy rywalizacji i porównywania. Pokazujemy, że mając biznes w tej samej branży, możemy działać w synergii, a nie konkurencji. Uczymy się mądrze dawać i przyjmować mądre opinie. Widzimy, jak wiele kobiet prowadzi wiele biznesów.
Różnorodność i kobiecość jest naszą mocą. Mamy dostęp do różnorodnych form kontaktu: od bezpośrednich (telefon, email, spotkanie) po pośrednie – komentowanie na stronach, forach, polecanie.

Zapraszamy się na wspólne eventy, do udziału w webinarach np. jako gość, sprzedajemy swoje produkty – wstawiając do sklepów. Szukamy rozwiązań, gdy któraś z nas ma w danej chwili słabsze dni, projekty, czas.

Poznajemy swoje sukcesy, ale także porażki.

Patrzymy się na siebie, jak na drugiego człowieka, wzbudzając wiele razy empatię czy podziw.

Naszą grupę Członkiń LBC stanowi 120 kobiet z całej Polski. Z roku na rok grupa aktywnych członkiń wzrasta. Od 2019 do dziś jest to blisko dwukrotny wzrost ilości. W szczególności są to właścicielki firm.

Zdecydowaną większość członkiń stanowią dojrzałe kobiety pomiędzy 35 a 50 rokiem życia. Członkinie, które są w LBC od 2 lat i więcej stanowią 15% z nas.
Członkinie mają swoje firmy w całej Polsce. Daje to tym samym możliwości – korzystania z usług, rozwijania się w innych regionach, łączenia biznesów i unikania konkurencji wprost.

Wśród członkiń znajdziesz kobiety biznesu prowadzące firmy z obszarów: logistyka, ezoteryka, środki czystości, hydraulika przemysłowa, sztuka czy prawo. A także branże: edukacyjną (szkoleniowców, mentorki, tłumaczki), medyczną (lekarz, aplikacje medyczne), modę i biżuterię, architektoniczną (projektantki), marketingową (reklama, strony www) oraz beauty (kosmetyka, masaż).

Dołącz do nas – bo każda z nas ma inny biznes, każda z nas jest inna 🙂

Czujesz, że LBC to miejsce dla Ciebie? Wyślij swoje zgłoszenie na adres: lady@ladybusinessclub.com lub poprzez formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy termin rozmowy online z prezes LBC. To doskonała okazja, aby poznać się bliżej i odpowiedzieć na Twoje pytania. A także dowiedzieć się, jak możesz skorzystać z pakietów LBC, wspierać inne kobiety biznesu, nawiązywać relacje oraz inspirować się od innych.

Wypełnij formularz kontaktowy >>>TUTAJ<<< lub wyślij zapytanie bezpośrednio na adres agnieszka@ladybusinessclub.com
Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy termin pierwszej rozmowy online.

Jednym z najważniejszych elementów naszej społeczności jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Dlatego nowa członkini musi prowadzić firmę minimum 2 lata lub posiadać 5 – letnie doświadczenie w biznesie. Oczywiście ważna jest także chęć działania i otwartość na to co nowe, może jeszcze nieznane.

Ważne by członkini LBC wyznawała podobne wartości, oparte o empatię, rozwój, komunikację czy zaufanie.
Zachęcamy do udziału w naszych spotkaniach, wierząc, że tylko poprzez aktywny udział można zbudować relację, które zaowocują wspólnym biznesem czy projektem.

Na pierwszym spotkaniu, rozmowie o LBC, chcemy poznać Twoje potrzeby i aktualne wyzwania aby bezpośrednio z Tobą omówić możliwości i warunki, które należy spełnić, aby zrealizować cele.

LBC to społeczność która wspiera się i inspiruje wzajemnie. Nieraz już sprawdził się nasz model. Stąd jeśli chcesz do nas dołączyć, ważne jest abyś wiedziała, że nasza organizacja czerpie od wszystkich, od każdej z nas. W zamian dostajemy wsparcie, doświadczenie, rozmowę czy wiedzę. To nie jest jedynie networking, wymiana wizytówek czy spotkanie na plotkach przy kawie. Podczas członkostwa oczekujemy także zaangażowania od Ciebie.Tak by u Ciebie nastąpiła oczekiwana zmiana, przemian, rozwój. I to nie żadna magia – tylko praca nad sobą, marką, firmą i jej rozwojem. Dlatego tak ważne jest abyś, jako członkini czynnie uczestniczyła w pracy i zadaniach nad własnym wizerunkiem, czynnie nad budowaniem silnej i rozpoznawalnej marki, czynnie nad wspieraniem innych członkiń i relacjami. Dotyczy to także uczestnictwa w proponowanych wydarzeniach, warsztatach, wyzwaniach czy akcjach LBC – dzięki którym rozwijasz swoje umiejętności oraz kompetencje przedsiębiorcze. Dzięki czemu wstępując do LBC pracujesz w szczególności Ty, by dokonać zmiany mając wsparcie i otrzymując w pakiecie szereg konsultacji, udziału w wydarzeniach czy promocji Twojej marki . Bo zmiana odbywa się tylko wówczas, gdy działasz, zmieniasz, adaptujesz się, rozwijasz – w szczególności Ty.

LBC jest społecznością dla której spotkania są miłym czasem na poznanie historii w ramach Tell Your Story czy dzielenia się doświadczeniami, zaproszeniem ciekawych osobowości, w ramach Make Your Business Better. Budujemy relacje oparte na polecaniu się, wymianie kontaktów. Do takich dochodzi np. podczas comiesięcznych spotkań online, spotkań otwartych, wyjazdowych oraz bezpośrednich relacji. Średnio to ok 30 spotkań rocznie.
Przykładowe formy spotkań:

 • Promuj siebie i swoją firmę – w formule online – cykl spotkań wyłącznie dla członkiń, co miesiąc, w trakcie możliwość poznania siebie nawzajem, polecanie, dyskusja czy rozwiązywanie problemów w ramach grona członkiń (średnio ok 30 osób na online).
  Korzyści: rozwój siły i wsparcie grupy, przynależność, rozwój, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, budowanie społeczności, edukacja, dyskusje biznesowe. Dla członkiń w pakiecie: wydarzenie bezpłatne.
 • Konkretnie i na temat – w formule online – cykl spotkań wyłącznie dla członkiń, prowadzony na zoom przez jedną z członkiń w formie wykładu, dyskusji, w formule dostosowanej do czasu i możliwości i w małych grupach – w odpowiedzi na bieżące potrzeby/ pytania członkiń.
  Korzyści: pewność siebie, motywacja, eksperckość, dzielenie się wiedzą – edukacja. Dla członkiń w pakiecie: wydarzenie bezpłatne.
 • Tell Your Story Dostępne dla każdego. TYS to w szczególności wywiady w formie: wywiadu na portal ladybusiness lub wywiadu w formie pisanej. Mamy też możliwość wysłuchania historii na żywo: wówczas są to Tell Your Story w realu, które organizujemy w różnych miastach;
  Korzyści: rozpoznawalność, motywacja, rozwój społeczności, wychodzenie z biznesem poza krąg członkiń – networking. TYS wywiady – płatne dla osób spoza LBC. Dla członkiń w pakiecie – bezpłatnie.
 • Program Make Your Business Better – kilkumiesięczny, praktyczny program dla kobiet biznesu. Więcej informacji tutaj: www.ladybusinessclub.com/program-make-your-business-better
 • Szkolenia i warsztaty rozwojowe – Dostępne dla każdego. prowadzone przez Członkinie LBC, oferowane dla szerokiego grona, organizowane we współpracy z LBC oraz warsztaty prowadzone wyłącznie dla członkiń podczas spotkań wekendowych
  Korzyści: dodatkowe kanały sprzedaży i promocji wydarzenia, występowanie jako dedykowany ekspert z ramienia LBC, możliwość rozwoju jako trener. Szkolenia i warsztaty odpłatne w zależności od pakietu oraz formy.

Tak. Raz w miesiącu otwieramy drzwi do przestrzeni biznesowej Lady Business Club. To znakomita okazja do poznania społeczności LBC i jej członkiń, zdobycia merytorycznej wiedzy, wymiany biznesowych doświadczeń oraz możliwość prezentacji Twojej marki.
Spotkania Otwarte LBC to połączenie modułu Make Your Business Better (dawka wiedzy merytorycznej) oraz Tell Your Story (część inspirująco – motywacyjna).
Bez członkostwa w Klubie LBC możesz uczestniczyć w Spotkaniu Otwartym LBC maksymalnie 2 razu w ciągu 12 miesięcy.

Jesteśmy ogólnopolskim klubem kobiet biznesu, który działa od 2011. W 2017 powstała także Fundacja LBC działająca przy klubie, realizująca działania edukacyjne i rozwojowe.

To pytanie otrzymujemy zarówno od kobiet zastanawiających się nad byciem członkinią LBC ale też osób, firm przed podjęciem współpracy z LBC. Chcemy by kobiety – właścicielki firm czy managerki, stawały się rozpoznawalne, a przy tym by pamiętały o sile kobiecej energii. Wspieramy w rozwoju promocji marki osoby i firmy, kompetencji. Wewnątrz LBC przestrzegamy naszego Kodeksu Dobrych praktyk. Mimo, że nasze biznesy – mogą być z podobnych branż (tych samych ) chcemy aby świat usłyszał o danej osobie, ale też o jej firmie. Bo sądzimy, że jest tutaj przestrzeń na różnorodnosć i ona daje nam niezwykłą siłę. Podczas naszych spotkań czy do pisania felietonów zapraszamy niejednokrotnie – kilka członkiń z tej samej branży. To swoiste panele dyskusyjne, artykuły, podczas których znajdujemy w sobie różnice, wiemy co można poprawić, czym zainteresować innych, jak reagować na zmiany czy też zachowania pozytywne i negatywne. Nasze wsparcie i inspiracja są na tyle silne – na ile dana osoba korzysta i chce skorzystać, zarówno ze wsparcia LBC (udział w Tell Your Story, rozwijanie własnej marki, bycie prelegentem) oraz wykorzystać dostępne narzędzia. Ze względu na określoną liczbę członkiń, gdy dziś w LBC jest to 120 kobiet, a w przyszłości 150 kobiet – chcemy móc wesprzeć każdą z nich. Chcemy pamiętać kroki, drogę rozwoju i pomagać w osiąganiu sukcesów. Członkinie, które są w LBC od 2 lat i więcej stanowią 15% z nas. Te z członkiń, które są z nami tyle lat – stają się dla innych mentorkami, dzielą się historią i doświadczeniem. Te, które odchodzą wiemy, że kontynuują swoją drogę rozwoju siebie i firmy. Ale też nie zawsze. Wiemy, że LBC skupia kobiety dojrzałe, świadome, chcące rozwijać się, dzielić sie wsparciem, ale też niejednokrotnie samotne liderki. Sprawdzenie podczas pierwszej rozmowy Twoich oczekiwań i potrzeb, jest jednym z kluczowych wyzwań – by wiedzieć, że skorzystasz z pakietu członkostwa, że chcesz skorzystać z naszej przestrzeni LBC i działać w ramach naszej misji.

Dlaczego warto dołączyć do społeczności LBC?

Platforma LBC to możliwość nawiązania wartościowych relacji oraz szansa na zdobycie nowych doświadczeń i innej perspektywy biznesowej. To możliwość współpracy biznesowej ze sprawdzonymi specjalistkami w swoich dziedzinach. A co najważniejsze to możliwość promocji Ciebie i Twojego biznesu. Wierzymy, że za każdą odważną właścicielką firmy stoi fantastyczna marka firmy, którą warto pokazać światu.

Po założeniu konta na Platformie LBC, w zależności od wybranego modułu otrzymasz dostęp do:

Spotkania Otwarte LBC

Spotkania dla Członkiń LBC

Ekspertki

Kontakty

Wywiady

Promocja PR

Współpraca

Wymiana doświadczeń

Konsultacje z zakresu spójnej komunikacji w internecie

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj
z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu