Weź udział w kampanii społecznej GO digital i usprawnij swój biznes

27 czerwca 2024 roku to data, która na długo zostanie w pamięci wielu przedsiębiorczych kobiet w Polsce.

Tego dnia, w Międzynarodowy Dzień Mikro-, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, odbyło się wyjątkowe wydarzenie – GOdigital Day, inaugurujące nowy ruch GOdigital. Spotkanie to zgromadziło przedsiębiorcze kobiety z całego kraju, które chcą rozwijać swoje firmy w cyfrowym świecie (w sumie online i w realu było ponad 400 osób;-)

GOdigital to nowy ruch przedsiębiorczych kobiet z całej Polski, które chcą rozwijać swoje firmy w cyfrowym świecie. Wspólnie możemy zrewolucjonizować sposób prowadzenia biznesu, zapewniając stabilność zarobków i niezależność od rutynowych zadań. Sprawdź szczegóły >>> TUTAJ

GOdigital Day rozpoczął się od powitalnego przemówienia organizatorek wydarzenia Emilię Bartosiewicz – Brożynę i Renatę Żukowską, które przedstawiły misję i cele ruchu GOdigital. Następnie odbyły się inspirujące prelekcje ekspertów z dziedziny płatności online, marketingu online, e-commerce oraz innowacji:

  • Iwona Polak z NapoleonCat.com – Czy stać Twoją firmę na to, aby nie obsługiwać Klientów w social mediach?
  • Anna Grześkowiak z Tpay – Przejdź przez bramkę (płatności), wejdź w e-commerce
  • Aleksandra Dąbrowa z cyberFolks.pl – Jak w 5 minut zacząć działać online z nową stroną www?
  • Zuzanna Mikołajczyk z Know.How.Match. – Analiza na żywo wyników testu GO digital – porównanie do światowych trendów i badań

Spotkanie wspaniale poprowadził dziennikarz Forbes Women – Piotr Zieliński

Uczestniczki (i uczestnicy) mogły dowiedzieć się, jak efektywnie wykorzystywać narzędzia cyfrowe, aby zwiększyć zasięg swoich biznesów i poprawić wyniki finansowe.

GOdigitalDay to także doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. W przerwach między sesjami, uczestniczki mogły wymieniać się doświadczeniami, nawiązywać współprace i dzielić się pomysłami na rozwój swoich firm. Atmosfera była pełna entuzjazmu i wsparcia, a wiele kobiet zainspirowało się nawzajem do dalszego działania.

🌟Pierwszy w Polsce GOdigital Day okazał się wielkim sukcesem, gromadząc liczne przedsiębiorcze kobiety, które chcą rozwijać swoje biznesy w cyfrowym świecie. Inicjatywa GOdigital pokazała, że razem można osiągnąć więcej, a wspólne wsparcie i wymiana wiedzy mogą przynieść znaczące korzyści. Wydarzenie to z pewnością zapoczątkowało nową erę w prowadzeniu biznesu online wśród kobiet w Polsce.

Nad stroną techniczną wydarzenia czuwała Monika Kosikowska z LiveWebinar oraz Katarzyna Szumowska z TVIP Dziękujemy;-)

🔔 Weź udział w kampanii GOdigital i sprawdź jak możesz usprawnić swój biznes >>>TUTAJ 

Prowadzisz biznes w sektorze MŚP i chcesz odkryć przestrzenie do cyfrowego rozwoju dla swojej firmy?

Rozwiąż ogólnopolski test, badający cyfrowy rozwój przedsiębiorców >>> TUTAJ

Program ten realizowany jest przez Fundację LBC przy wsparciu Mastercard Strive, globalnej inicjatywy Caribou Digital i Mastercard Center forInclusive Growth oraz Polskiego Funduszu Rozwoju.

fot. Adam Kruczek

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas