Ładowanie...

GO digital – wyzwól swój biznes i wyzwól swój czas

Wypełnij test GO digital, który pokaże Ci gdzie w tej chwili jest Twoja firma w obliczu digitalizacji. Pomoże Ci określić najważniejsze wyzwania i potrzeby w 7 kluczowych obszarach Twojego biznesu (strategia, sprzedaż, marketing, komunikacja, cyberbezpieczeństwo, finanse, hr i dobrostan). Dzięki temu będziesz mogła precyzyjnie wybrać cyfrowe narzędzia, które pomogą Ci zautomatyzować zadania i wyzwolić dodatkowe godziny i uwolnić Twój czas.

Możesz go przeznaczyć na dalszy rozwój swojego biznesu, ale równie dobrze na podróże, dodatkowe godziny spędzone z bliskimi, czy od dawna odkładane hobby.

Wyzwól swój czas i zwiększ efektywność swojego biznesu dzięki rekomendowanym narzędziom cyfrowym.

Zrobienie testu zajmie Ci ok 2 minut! Tylko 2 minuty a możesz wyzwolić kilka godzin!

Krok 1, uzupełnij dane o sobie:
Powrót

Zrób Test!

Sprawdź w jakim stopniu wykorzystujesz aktualnie narzędzia cyfrowe w Twoim biznesie. Przed Tobą pytania z 7 obszarów: biznes, sprzedaż, marketing, komunikacja, cyberbezpieczeństwo, finanse, hr i dobrostan.

Po wypełnieniu testu otrzymasz od nas indywidualny raport i dopasowane do Twoich potrzeb rekomendacje. Ale to Ty znasz siebie i swój biznes najlepiej, więc będziesz mogła zrobić swój własny plan rozwoju. Będziemy wspierać Cię w pogłębieniu wiedzy podpowiadając artykuły, pokazując przykłady i zapraszając na bezpłatne warsztaty, konsultacje i merytoryczne wydarzenia.

Dziękujemy za wypełnienie testu!

Zaloguj się na swoje konto, aby zobaczyć wyniki.

Zaloguj się

Nie masz konta? Zarejestruj się.

Zarejestruj się

Dziękujemy za Twoje odpowiedzi!

Aby otrzymać dostęp do Twojego raportu zaloguj się lub zarejestruj się bezpłatnie na Platformie LBC.

Po potwierdzeniu Twojego maila w Twoim profilu na Platformie (w prawym górnym rogu) pojawi się raport z testu GO digital i będziesz mogła stworzyć (i modyfikować w przyszłości) Twój indywidualny plan rozwoju. Otrzymasz także konkretne rekomendacje od czego zacząć aby w przyszłości poprawić wyniki Twojego testu.

Wyniki