_Stores by cyber_Folks – Kreator, dzięki któremu w kilku szybkich krokach założysz prosty sklep internetowy i zaczniesz sprzedawać w sieci

Stores by cyber Folks

_Stores to nowa usługa cyber_Folks, to kreator sklepu internetowego, dzięki któremu w kilku szybkich krokach założysz prosty sklep internetowy i zaczniesz sprzedawać w sieci.

Zastanawiasz się czy rozpocząć sprzedaż w internecie? Nie wiesz jak założyć sklep internetowy? Sprawdź _Stores – łatwe w użyciu narzędzie, za pomocą którego szybko tworzysz sklep internetowy i wchodzisz do branży e-commerce.

Poznaj możliwości, jakie daje sklep w _Stores i dowiedz się czy jest to rozwiązanie dla Ciebie.

Założenie sklepu za pomocą oprogramowania sklepu internetowego _Stores trwa nie dłużej niż 15 min. Wszystko dzieje się w intuicyjnym konfiguratorze, gdzie na każdym kroku proste instrukcje wskazują, co należy zrobić.

Podczas konfiguracji wybierasz szablon graficzny dopasowany do Twojej branży, styl, kolorystykę i krój pisma. Nadajesz nazwę Twojemu sklepowi i ewentualny slogan reklamowy. Decydujesz również jakie strony, poza stronami poszczególnych produktów, ma posiadać Twój sklep.

W tym czasie masz dostęp do wszystkich funkcjonalności sklepu. W trakcie okresu testowego prześlemy Ci też niezbędne materiały edukacyjne, dzięki którym przygotujesz się do prowadzenia sprzedaży online. Na każdym kroku będziesz mogła lub mógł liczyć na doradców cyber_Folks. Krok po kroku wszystko wytłumaczą i odpowiedzą na Twoje pytania.

Przyjazny panel do samodzielnej obsługi

_Stores powstał z myślą o osobach, które szukają rozwiązań intuicyjnych i przyjaznych w obsłudze. Nie musisz posiadać umiejętności technicznych ani graficznych. W panelu sklepu w _Stores łatwo odnajdziesz wszystkie funkcje i odpowiednio je ustawisz.

Profesjonalne wsparcie techniczne i doradztwo biznesowe

W naszym zespole cyber_Folks czekają na Ciebie osoby, które służą profesjonalnym wsparciem technicznym. Nie musisz szukać odpowiedzi na Twoje pytanie w czeluściach internetu, na forach internetowym czy w grupach dyskusyjnych. Nie musisz wydawać pieniędzy na konsultacje ze specjalistami. W _Stores wsparcie techniczne masz w ramach opłaty abonamentowej. Jako klient możesz liczyć również na wsparcie merytoryczne w prowadzeniu biznesu. Możesz liczyć na wartościowe treści, które będą dostarczane prosto na Twoją skrzynkę mailową.

Estetyczne i nowoczesne szablony

Żyjemy w czasach, w których dominuje przekaz wizualny, a klienci oczekują produktów, które są estetyczne. Podobne oczekiwania mają w stosunku do sklepów internetowych i prezentowanej w niej oferty. W skrócie: klient chce kupić ładny produkt w ładnym sklepie. _Stores wychodzi naprzeciw tym wymaganiom. Atrakcyjnie wizualne i nowoczesne szablony graficzne, przygotowane przez specjalistów z branży e-commerce, pozwolą Ci się wyróżnić na rynku. Odbiorcy zwracają dużą uwagę na różne elementy graficzne, z których składa się sklep. Doskonale pokazują to wyniki badań dotyczące wpływu liczby zdjęć produktu w na stronie na wysokość współczynnika konwersji. Okazuje się, że samo zwiększenie liczby zdjęć z jednego do dwóch może zwiększyć współczynnik konwersji prawie dwukrotnie. Dobrze podana informacja w formie graficznej potrafi przesądzić o sukcesie sklepu.

_Stores by cyber_Folks przetestujesz bezpłatnie na stronie: https://cyberfolks.pl/stores/

Udostępnij