Enpulse – Platforma wspierająca budowanie zaangażowania w Twojej organizacji

Enpulse

Enpulse to innowacyjna platforma zaprojektowana do badania i poprawy zaangażowania pracowników w organizacji. Jej unikalna metodologia skupia się na holistycznym podejściu do pomiaru zaangażowania oraz wykorzystuje zaawansowane narzędzia analizy danych, umożliwiając organizacjom uzyskanie głębokiego zrozumienia i skutecznych działań.

Wsparcie Ekspertów Enpulse:

  1. Doradztwo w Projektowaniu Badań: Eksperci Enpulse współpracują z klientami na etapie projektowania badań, pomagając w ułożeniu struktury organizacji, komunikacji i wdrożeniu menagerów jak i pracowników w proces badawczy.
  2. Analiza i Interpretacja Wyników: Po zebraniu danych eksperci Enpulse przeprowadzają dogłębną analizę i interpretację wyników. Ich doświadczenie pozwala na identyfikację głębszych zależności i przyczyn, a także wskazuje konkretne obszary, które wymagają uwagi.
  3. Rekomendacje i Działania Poprawcze: Na podstawie analizy wyników eksperci Enpulse formułują rekomendacje oraz wspierają organizacje w opracowaniu skutecznych działań poprawczych, mających na celu zwiększenie zaangażowania pracowników.

Enpulse wyróżnia się nie tylko zaawansowaną technologią, ale także zaangażowaniem ekspertów, którzy wspierają organizacje na każdym etapie procesu badawczego. Dzięki temu platforma ta staje się nieocenionym narzędziem dla firm dążących do optymalizacji zaangażowania pracowników i poprawy efektywności organizacyjnej.

Więcej informacji na www.enpulse.eu

Naszą strategię realizujemy w 4 krokach:

  1. Ustalamy z zarządem/działem HR  wyzwania danej firmy oraz określamy jej bieżącą sytuację. Na tej podstawie planujemy cały proces i przeprowadzamy anonimowe badania WSZYSTKICH pracowników. Poprzedzamy je spotkaniami dla menadżerów oraz pracowników, gdzie  tłumaczymy jakie korzyści odniosą z udziału w tym projekcie.
  2. Wyniki badań przekładamy na konkretne obszary do rozwoju. Część będzie dotyczyła całej firmy, a pozostałe tylko jej poszczególnych działów.
  3. Wyjaśniamy oraz ustalamy, jakie czynności w firmie i wśród menadżerów należy podjąć, aby zwiększyć poszczególne współczynniki. Przez cały czas wspomagamy Was w tym procesie.
  4. Na koniec sprawdzamy efektywność wprowadzonych zmian.

Dzięki Enpulse – autorskiej metodologii badań, zbadasz poziom zaangażowania swoich pracowników i określisz obszary wymagające optymalizacji. Skorzystaj z wsparcia ekspertów, którzy pomogą Ci wdrożyć wyniki badań i przełożyć je na większą efektywność Twojej kadry.

To wszystko poprawi rentowność firmy, w której pracujesz.

Zyskaj dostęp to platformy Enpulse i:

  • badaj zadowolenie swoich pracowników,
  • generuj szczegółowe raporty z kluczowymi wnioskami oraz rekomendacjami dalszych działań,
  • wdrażaj i monitoruj na bieżąco ich efekty.

Dołącz do dziesiątek firm, takich jak: Cityfit, Provident, Grast & MTB czy Verseo, które już korzystają z Enpulse.

Przekonaj się, że właściwa motywacja pracowników ograniczy rotację kadrową i zwiększy oszczędności finansowe Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami już teraz, aby poznać wszystkie zalety i możliwości platformy Enpulse.

Umów się na spotkanie TUTAJ.

Udostępnij