Nie spodziewałam się takiej różnorodności biznesów

spotkanie kobiet biznesu warszawa

“Byłam już na wielu spotkaniach biznesowych dla kobiet. Na spotkanie LBC przyszłam pierwszy raz, nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Ale zaskoczyła mnie otwartość uczestniczek na rozmowy i wymianę bezpośrednich doświadczeń oraz różnorodność branż. To dało mi różne spojrzenie na te same tematy, ale z perspektywy totalnie różnych od mojej.”

“Nie spodziewałam się takiej różnorodności biznesów. Pozytywnym zaskoczeniem było słuchania jak kobiety, które są już członkiniami społeczności LBC aktywnie współpracują ze sobą. Widziałam, że nie ma znaczenia branża, ale chęć nawiązania prawdziwych i długotrwałych relacji. Najważniejsze były relacje i słuchanie rozmówczyń a nie ilość zebranych wizytówek”.

“Chodzę na różne spotkania kobiet biznesu. Niestety w trakcie ostatniego spotkania wyszłam po półgodziny, totalnie mnie rozczarowało. Tutaj zostałam do końca i mam niedosyt, chcę więcej. Mam doświadczenie w korporacji i prowadzeniu biznesu. Czuję, że społeczność LBC to miejsce, w którym chciałabym się dzielić, ale także czerpać pozytywną energię”.

Tak mówiły uczestniczki po styczniowym Spotkaniu Otwartym LBC w Warszawie, które odbyło się 20 stycznia w Galerii Xanadu. Białystok, Wrocław, Warszawa, Łódź, Poznań, Tarnowskie Góry, Gdańsk – to przykładowe miasta, z których przyjechały uczestniczki spotkania.

Społeczność LBC to nie tylko platforma biznesowa gdzie kobiety mogą promować swoje biznesy, ale też przestrzeń do wymiany poglądów, doświadczeń i wzajemnego wsparcia. Nie zawsze musimy się zgadzać się ze sobą w 100%, spotykać się codziennie. Ważne jest to uczucie, że w razie potrzeby możecie zadzwonić do życzliwej koleżanki, zwierzyć się z problemów a co najważniejsze wspólnie poszukać możliwych rozwiązań.

Dajemy przestrzeń do wystąpień i opowiedzenia swojej historii w ramach cyklu Tell Your Story a także dzielenia się wiedzy w panelu Make Your Business Better.

Pierwsze wystąpienie to prelekcja Agnieszki Gasparskiej – trenerki wystąpień publicznych i specjalistki od emisji głosu. Uczy mówić na luzie, z odwagą i bez stresu. Pokazuje, że na scenie każdy może czuć się swobodnie. Po wspólnym treningu jej klienci wręcz cieszą się na każdą możliwość mówienia przed publicznością. Pracuje indywidualnie, a także prowadzi warsztaty z wystąpień publicznych i komunikacji w firmach. Przez 3 lata organizowała i prowadziła spotkania Klubu Przedsiębiorczych Mam w Warszawie, przeprowadzała wywiady z przedsiębiorczyniami. Obecnie jest Prezesem Klubu Toastmasters Business Leaders – to część międzynarodowej organizacji, której celem jest rozwój umiejętności komunikacji, przemawiania i bycia liderem (Toastmasters International). Prowadzi wydarzenia, konferencje, promocje książek, wywiady z autorami. Więcej o Agnieszce >>>TUTAJ<<<

O współpracy z klientami premium mówiła Katarzyna Gajek – właścicielka Agencji Weddingowej Aspire i Biura Nieruchomości Gajek. Licencjonowany agent nieruchomości. Doradca i konsultant. Z wykształcenia psycholog. Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. W 2005r. stworzyła jedną z pierwszych agencji wedding plannerskich w Polsce. Spełnia ślubne marzenia od 16 lat. W gronie jej Klientów znaleźli się m.in.: Małgosia Kożuchowska, Kasia Zielińska, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Maja Bohosiewicz, kilku piłkarzy: Arek Reca, Lukas Podolski, Jakub Rzeźniczak, Igor Łasicki, organizowałam też chrzciny małej Klary Lewandowskiej. Przez 16 lat zorganizowałam ok 400 ślubnych eventów. 

Więcej o Katarzynie TUTAJ. 

Spotkania Otwarte LBC w Warszawie odbywają się w Xanadu Galerii Sztuki i Domu Aukcyjnym. Organizowane są tam wystawy i aukcje sztuki współczesnej, a także miejsce w którym właścicielka Agnieszka Gniotek dzieli się wiedzą na temat kolekcjonowania i inwestowania w sztukę czy doboru dzieł sztuki do wnętrza. Propozycje dzieł skierowane są zarówno do kolekcjonerów sztuki młodej, jak i osób zainteresowanych twórczością artystów średniego pokolenia, często uznawanych już za klasyków. Zapraszamy do odwiedzenia Galerii – może znajdziecie swój pierwszy obraz?;-) Więcej informacji >>>TUTAJ<<<

Do udziału w spotkaniu zapraszamy interesujące osobowości, wspaniałe kobiety biznesu, świadome własnych talentów i kompetencji, ale także słabości i wyzwań, z którymi mierzą się każdego dnia. Spotkasz inne właścicielki firm działające w biznesie minimum dwa lata, menedżerki, kobiety biznesu poszukujące społeczności, w której mogłyby wymieniać się swoimi doświadczeniami, otwarte na nowe relacje.
Różnią je historie biznesu czy styl zarządzania, jednak łączy radość z realizacji zawodowych marzeń. Robią to, o czym marzyły i czerpią z tego satysfakcję. Oprócz spraw zawodowych znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.

Każda z uczestniczek spotkania ma 20 sekund na przedstawienie siebie i swojej firmy przed wszystkimi uczestniczkami spotkania. Przed spotkaniem i w trakcie masz możliwość nawiązania relacji, poznania innych kobiet, wymiany kontaktów, szczerych rozmów o biznesie i nie tylko. 

Od 10 lat społeczność LBC aktywnie łączy przedsiębiorcze Polki. To już ponad 200 zrealizowanych konferencji i spotkań biznesowych dla kobiet biznesu. 

  • Może właśnie podczas kolejnego spotkania zdobędziesz nową klientkę, a może poznasz przyszłą partnerkę biznesową?
  • Może ktoś pomoże Ci rozwiązać problem, z którym się borykasz?
  • Może usłyszysz ważną sugestię lub inspirację do innego spojrzenia na Twoje dotychczasowe działania

Partnerem Spotkania Otwartego LBC 20 stycznia w Warszawie była Klinika Medicine Clinic.

Medicine Clinic stworzyłyśmy z myślą o kobietach chcących czuć się doskonale z własnym ciałem. Stawiamy na naturalność uzyskiwanych efektów, tak aby w jak największym stopniu wydobyć piękno drzemiące w każdej z nas.

Nasi lekarze, specjaliści od estetyki wiedzą, czego potrzeba, by wydobyć indywidualne piękno, a także jakimi metodami usunąć różnorakie mankamenty.

Medicine Clinic to przede wszystkim zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, do których zaliczają się np. plastyka powiek górnych, plastyka powiek dolnych, bezpośredni lifting brwi, modelowanie piersi i pośladów tłuszczem.

Medycyna estetyczna, którą uprawiamy, ma na celu podkreślenie tego, co oryginalne w każdej kobiecie i mężczyźnie. Najważniejsze jest to, by dobrać takie środki, preparaty i terapie, które najtrafniej wpiszą się w potrzeby danej pacjentki lub pacjenta.

Chcesz dołączyć do społeczności? Zapisz się >>>TUTAJ<<<

Fot. Agnieszka Wanat Więcej zdjęć >>>TUTAJ<<<

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas