Z wykształcenia psycholog. Ukończyła Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Dość wcześnie zaczęłam pracować. Nie w zawodzie. A w agencjach promocji, marketingu, PR oraz w dziale marketingu korporacji z segmentu FMCG, branża spirytusowa. Byłam Brand Managerem marek Wyborowa oraz marek premium.  W czasie ciąży zaczęłam myśleć o własnej działalności i tak w 2005r. powstała jedna z pierwszych agencji wedding plannerskich w Polsce. Spełniam ślubne marzeń od 16 lat, w gronie moich Klientów znaleźli się m.in.: Małgosia Kożuchowska, Kasia Zielińska, Marta Żmuda – Trzebiatowska, Maja Bohosiewicz, kilku piłkarzy: Arek Reca, Lukas Podolski, Jakub Rzeźniczak, Igor Łasicki, organizowałam też chrzciny małej Klary Lewandowskiej. Przez 16 lat zorganizowałam ok 400 ślubnych eventów. 

Specjalizuję się w obsłudze Klienta z segmentu Premium. Zawsze pracuje na 100%, pomimo sugestii, że wystarczyłoby na 80%. Bardzo odpowiedzialnie podchodzi do powierzanych zleceń i obsługuje klienta tak, jak sama chciałaby być obsługiwana.

„Liczy się dla mnie JAKOŚĆ, nie ILOŚĆ. Klienci mówią, że jestem oazą spokoju, co promieniuje na nich. Wartością są ludzie, ich emocje, a chyba nie ma wyższych emocji niż przy organizacji swojego ślubu lub kupna/sprzedaży nieruchomości. Ludzi zarobkujących tak jak ja jest na rynku dużo, ale jako, że za wszystkim stoi człowiek to GAJEK jest jednak i pracuje w swoim wypracowanym stylu”.

 

„Praca projektowała nauczyła mnie wiele w tym: multifunkcyjności, zarządzania chaosem, planowania planów B i C, potrafię podejmować dobre decyzje w sytuacjach stresowych. Moją mocną stroną są zdolności komunikacyjne, z osobami z różnych środowisk i różnych stanowisk. Budzę zaufanie, buduję relację, bo to w tego typu usługach jest bezcenne. Lubię wyzwania, nie lubię rutyny, dlatego cieszę się z pracy projektowej bo zawsze to jest nowa historia. Mam poczucie estetyki, jestem osobą kreatywną  i potrafię przekraczać granice oczekiwań klientów”. 

Mama 18 letniej Gabi i psia mama 2 słodkich cavalierów. 

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

  • w organizacji eventów
  • w znalezieniu wymarzonej nieruchomości
  • w sprzedaży czy wynajmie własnej nieruchomości
  • podzielić się doświadczeniami z zakresu obsługi Klienta Premium

ZAINTERESOWANIA: Uwielbia podróże, filmy, psy, zbiera kamienie szlachetne, interesuje się aromaterapią, poznaje jogę.

O FIRMIE: Jako Katarzyna Gajek organizuje niezapomniane eventy oraz zajmuje się obrotem nieruchomościami premium. W obu przypadkach jest doradcą i konsultantem. Na pierwszy rzut oka w totalnie odległych branżach. A jednak mają kluczowy wspólny mianownik – WYMAGAJĄCEGO KLIENTA PREMIUM. Ekskluzywne śluby i wesela (www.aspire.pl) oraz nieruchomości premium (powyżej 1mln PLN; strona www w trakcie zmiany).

Agencja weddingowa działa nieprzerwanie od 16 lat. Posiada bardzo cenną bazę klientów obsłużonych imprezowo, otwartych na współpracę przy swoich nieruchomościach. 

Ofertę swoich usług kieruje do klienta świadomego, rozumiejącego wartość outsoursowania swoich prywatnych usług kompetentnym osobom. 

Poznaj również