Wszechświat jest zawsze na TAK – recenzja książki Katarzyny Jagiełło “Queen in Flow”

Czy zauważyłaś, że są wokół Ciebie kobiety, które zawsze mają “szczęście” w biznesie? Wyglądają jak milion dolarów i ma się wrażenie, jakby nic innego nie robiły, tylko dbały o siebie? A jednak mają też udane biznesy, relacje i są naprawdę mądre!

Kiedy zaczynam pracę z nową klientką w zakresie budowania jej wizerunku online, zawsze powtarzam, że wstawienie informacji w kanałach społecznościowych, czy na stronie www, to jest najprostsza i najłatwiejsza część. Trudniejsze jest właśnie przygotowanie tego opisu, tekstu czy historii. Bardzo często w wirze pracy i codziennych obowiązków biznesowych nie myślą o czym chcą mówić światu, czym chcą się dzielić z innymi, co jest ich wyróżnikiem, w czym się specjalizują. A dodatkowo wydaje się im, że wszyscy przecież wiedzą czym się zajmują, że świat sam zapuka do ich drzwi.

Wierzę, że tego elementu przyjrzenia się sobie, szukania odpowiedzi na te, czasem trudne, pytania, nie można pominąć w procesie budowania marki online. To podstawa do stworzenia planu publikacji, nagrań czy artykułów. Jeśli właścicielka nie zna swojej misji, nie określa zawodowych marzeń, to skąd będzie wiedziała kiedy je osiągnie?

Jest wiele książek, które podpowiadają jak sprecyzować swoje cele, przygotować strategię czy jak ustawić idealne reklamy w kanałach społecznościowych. Jednak książka Queen in flow Katarzyna Jagiełło z pewnością zmieni życie wielu kobiet i pomoże w znalezieniu odpowiedzi na pytania, które stawiają sobie od dawna. Idealna struktura i wiele ciekawych ćwiczeń oraz osobistych historii autorki sprawia, że książkę pochłania się jednym tchem. To obowiązkowa lektura dla każdej kobiety, która czuje, że nie wykorzystuje maksymalnie swojego potencjału. Pomoże nie tylko w odkryciu swojej misji życiowej, ale także w odkryciu po co jesteś na świecie.

Ta książka da Ci pogląd, jak można inaczej działać, pracować, prowadzić swoje życie będąc kobietą. Kobietą, która jak za dotknięciem magicznej różdżki tworzy atmosferę wokół siebie przyciągając do siebie to, co aktualnie jest jej potrzebne. Może brzmi to niewiarygodnie, ale są pewne techniki, które wykorzystują psychologię w połączeniu ze starożytną wiedzą, także naszą słowiańską i które doskonale wykorzystują Twoje wrodzone talenty.

Jeśli nie wiesz co lubisz robić w życiu, po co jesteś na świecie, jaką masz wizję świata, w jakim świecie chciałabyś żyć, czy z kim dokładnie chcesz pracować to z pewnością ta książka jest dla Ciebie. Polecam!

Emilia Bartosiewicz – Brożyna, redaktor naczelna LadyBusiness.pl

Książkę można kupić >>>TUTAJ<<<


Udostępnij