Skazana na sukces. 10 przykazań skutecznej bizneswoman

Skazana na sukces

Autorka krok po kroku pokazuje jak odnaleźć swój własny sposób na sukces. Jak stać się pewną siebie kobietą, która osiąga sukces na jaki od dawna zasługuje. To pozycja obowiązkowa dla tych, które już kroczą swoją ścieżką kariery, jak i dla tych, które dopiero się do tego przymierzają.

Dzięki książce czytelniczki nie tylko poszerzą swoją wiedzę, ale przede wszystkim zdobędą praktyczne umiejętności do zastosowania w środowisku biznesowym. Poza tym:
– dowiedzą się, jak wzmocnić swoją pozycję zawodową i osiągnąć status liderki,
– nauczą się budować właściwe relacje w pracy,
– opanują sztukę planowania i zarządzania zespołem,
– poznają zasady skutecznej negocjacji i aktywnej komunikacji,
– osiągną sukces, na jaki zasługują.

„Jestem głęboko przekonana, że po przeczytaniu i zastosowaniu rad zebranych w niniejszym poradniku zaczniesz odnosić sukcesy zawodowe i poczujesz się spełniona. Wyzwania, przed którymi stajesz w pracy, przedstawiam tu jako „sygnały do działania” – są to umiejętności, które czekają, aż je opanujesz i dziedziny, w których potrzebujesz więcej praktyki. Ta książka pozwoli ci na te sygnały odpowiedzieć.

Mam nadzieję, że czytając będziesz doznawać wielu uczuć. Pragnę, żeby te stronice wywoływały autentyczne emocje! Możesz się śmiać, płakać, nawet złościć. Powinnam jednak ostrzec: nie piszę tego po to, żeby cię pocieszać, głaskać po głowie i mówić: „Wszystko będzie dobrze”. Chcę raczej powiedzieć: „Zakasaj rękawy i zrób coś z tym!”. Przede wszystkim mam nadzieję, że czytając moją książkę poczujesz się zrozumiana, doceniona i pełna zapału, by zacząć.” Fragment tekstu

Dondi Scumaci jest autorką książek, mówcą motywacyjnym i ekspertem w dziedzinie rozwoju zawodowego i osobistego. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu motywacji, przywództwa, zarządzania zespołem i skutecznej komunikacji. Seminaria biznesowe, które prowadzi od lat, uważane są za niezwykle inspirujące i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jej książka stała się światowym bestsellerem.

Więcej o książce >>>TUTAJ.


Udostępnij