„Nic się nie dzieje” – recenzja książki, która pomoże Ci zasnąć

Każdego dnia atakuje nas ogromna ilość informacji, coraz częściej mamy przesyt tego, co widzimy w telewizji i czytamy w Internecie. Tym bardziej warto sięgnąć po książkę, która w niesamowity sposób wycisza nasz umysł tuż przed zaśnięciem.

Piękne historie w książce „Nic się nie dzieje. Przyjemne i relaksujące opowiadania, które wyciszą twoje myśli i pomogą ci zasnąć” wydają się proste, może czasem oczywiste, ale w jakiś magiczny sposób wprowadzają nas w stan spokoju, relaksu, wyciszenia. Wszystkiego tego, czego potrzebujemy, aby zasnąć, aby mieć piękne sny a rano obudzić się w znakomitym nastroju. Autorka Kathryn Nikolaj jest twórczynią bardzo popularnego podcastu na Nothing much Happens, w którym zaczarowuje słuchaczy i zachęca ich do tworzenia rytuałów, które mają pomóc w przyjemnym zasypianiu.

Ta książka to idealna lektura dla każdej kobiety biznesu, która tuż przed zaśnięciem, stara się “odhaczyć” ze swojej listy wszystkie rzeczy “to do”. A ta książka ma pomóc właśnie w tym, żeby czytając piękne opowiadania, spacerując po magicznym miasteczku, stworzyć rytuały. Zachęcić do tego, aby nasze łóżko i sypialnia było miejscem, do którego chcemy wracać, w którym odpoczywamy, w którym śnimy piękne sny. Finalnie miejsca, z którego o poranku wychodzimy uśmiechnięte i zadowolone. W czasach kiedy non stop siedzimy przed komputerem, kiedy relacje ludzkie w realu zostały zastąpione relacjami online te przyjemne i relaksujące opowiadania pomogą zasnąć i pobudzić do tworzenia nowych rzeczy biznesie o poranku.

Polska edycja książki Kathryn Nicolai „Nic się nie dzieje. Przyjemne i relaksujące opowiadania, które wyciszą twoje myśli i pomogą ci zasnąć”, wydana została przez wydawnictwo Insignis. Świat, który stworzyła Kathryn, to przyjazne, znajome miejsce, w którym można się cieszyć i delektować zmieniającymi się porami roku, przytulnością małej kawiarenki, aromatami przypraw w sklepiku korzennym.

Książkę można kupić >>>TUTAJ<<<

Dodatkowo na rynku pojawił się Audiobook „Nic się nie dzieje” w interpretacji Anny Dereszowskiej: najcudowniejszy sposób na zdrowy sen. Sen jest super mocą dzisiejszych czasów – opowieści są dawną magią. Kojący głos Anny Dereszowskiej wprowadzi nas również w łagodzące medytacje i proste techniki relaksacyjne. „Nic się nie dzieje” pomoże nam wypocząć w nocy oraz zyskać więcej chwil uważności i spokoju za dnia.

„Opowiadamy sobie historie przed zaśnięciem z dobrych powodów. Dzięki nim możemy oderwać się od teraźniejszości i znaleźć się w innym czasie i innym miejscu”. Opowieści Kathryn Nicolai, twórczyni najprzytulniejszego podcastu na świecie „Nothing Much Happens”, są wspaniałym sposobem na podróż w krainę łagodności, która ukoi nasze nerwy, rozwinie uważność i empatię dla siebie samego, a przede wszystkim niepostrzeżenie wyrobi dobre nawyki wspomagające zdrowy, głęboki sen. 

Zapraszamy do posłuchania darmowych fragmentów audiobooka „Nic się nie dzieje”:

Świetliki w letnią noc: https://youtu.be/v9pDO7FbyWI
Otwarcie domku: https://youtu.be/iLc_xhtIKRM
Mgła i światło: https://youtu.be/X5Mrn7FBrDM
Zasypani śniegiem: https://youtu.be/OzsWQgoxrbQ
Przytulmy wieczór w domu: https://youtu.be/s304Bj8lc6Q 

Audiobook „Nic się nie dzieje” jest dostępny do pobrania m.in. na platformach:

Audioteka: https://audioteka.com/pl/audiobook/nic-sie-nie-dzieje 

Virtualo: https://virtualo.pl/audiobook/nic-sie-nie-dzieje-i316240/ 


Udostępnij