Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość swoich możliwości – książka Kingi Klejment

Zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jak wyglądałoby Twoje życie, gdybyś urodziła się w innej rodzinie? Jaka byłabyś, gdybyś mieszkała w innym miejscu lub co osiągnęłabyś, gdybyś ukończyła inną szkołę?

Na to kim jesteśmy i jak żyjemy, wpływa bardzo wiele czynników. Dość często żyjemy powielając pewne schematy i żyjąc ograniczającymi nas przekonaniami, które przyjęliśmy od innych. Wiele z kobiet nie ma odwagi na zmiany, z różnych powodów. Zamiast żyć w zgodzie ze sobą, realizować swoje marzenia, żyją tak, jak chcą tego inni. Być może i Ty chciałabyś zmienić coś w swoim życiu osobistym lub zawodowym? Szukasz rozwiązań, które sprawią, że odnajdziesz miłość, szacunek i szczęście?

W życiu przeszłam pewną zmianę. Odważyłam się zrobić coś, co sprawiło, że moje życie nabrało nowego wymiaru. Osiągnęłam liczne sukcesy i spełniłam wiele swoich marzeń.

„Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość swoich możliwości.” to książka, w której dzielę się nie tylko wiedzą, która pomogła mi dokonać ważnych zmian w moim życiu. Piszę o doświadczeniach, które sprawiły, że stałam się silną i świadomą kobietą. Jest to lektura, dzięki której lepiej zrozumiesz siebie i odkryjesz swoje możliwości. Dodatkowo odnajdziesz w niej wiele ćwiczeń, które ułatwią Ci przejście procesu, którego efektem będzie zmiana myślenia. Pozbędziesz się przekonań, które nie są Twoje i ograniczają Twój naturalny potencjał. Poznasz lepiej siebie i to, czego naprawdę w życiu pragniesz, a nie czego chcą dla Ciebie inni. 

Twoja osobowość to połączenie talentów wynikających z genetyki i wpływu środowiska, w którym przyszło Ci żyć. Jesteś inteligentną istotą, która może osiągnąć w życiu to, czego potrzebuje. W książce znajdziesz podpowiedzi, jak możesz to zrobić, żeby w pełni zostać kreatorką swojego życia. Nauczysz się wyznaczać cele i realizować swoje marzenia w zgodzie z tym, co jest dla Ciebie dobre. 

Napisałam ten poradnik, żeby zmotywować innych do działania. Chciałabym, żeby więcej ludzi zaznało szczęśliwego życia, wykorzystywało lepiej swoje talenty i miało odwagę do wprowadzania dobrych zmian w swoje życie. Pragnę uświadomić swoich czytelników, że to, co w życiu jest ważne, znajdą w sobie, a nie na zewnątrz siebie. W książce znajdziesz wiele podpowiedzi, dzięki którym Twoje życie stanie się Twoim, a nie kogoś, kim nie jesteś. 

Życie w zgodzie ze sobą, to kluczowy element szczęśliwego życia. Zachęcam Cię do lektury, dzięki której zaczniesz proces, który sprawi, że w Twoim życiu pojawią się rozwiązania, na które czekasz.   

Uwierz w swoje możliwości i bądź twórcą najlepszych dla siebie rozwiązań!

Zachęcam do lektury. Kinga Klejment. Więcej o mnie >>>TUTAJ<<<

Książkę można kupić >>>>TUTAJ<<<


Udostępnij