Tygrys w przedpokoju, drzwi… gdzie chcesz!

Od jakiegoś czasu umiemy łączyć świat rzeczywisty z wirtualnymi obiektami tworzonymi cyfrowo, np. oglądając we własnym salonie bawiącą się pandę. Dla dzieci grających w Pokemon GO jest to już standard. Jednak Augmented Reality (AR) to nie tylko zabawka, ale przydatne narzędzie do planowania wyposażenia wnętrz i budowy domu. Marki coraz częściej wykorzystują AR i angażują Klientów na nowych ścieżkach zakupowych. Konsumenci znacznie lepiej rozumieją technologię, pokolenie Z to pierwsi ludzie dorastający w pełni scyfryzowanym społeczeństwie, którzy nie stronią od nowinek technologicznych – te są dla nich naturalnym elementem świata w jakim żyją.


Co z rozszerzoną rzeczywistością może zrobić polska marka z branży budowlanej? CAL prawdziwe drzwi tworzy nową wartość w komunikacji z Klientem.

To pierwsza polska firma prezentująca drzwi w rzeczywistości rozszerzonej. Firma, która od 35 lat tworzy drzwi połączyła tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym dotarciem do Klienta i wykorzystała osiągniecia technologii do wspierania procesu budowlanego.

CAL jako pierwsza w swoim segmencie marka udostępniała modele wykonane w całości w 3D, a nie klasycznym wariancie dwuwymiarowym. Dziś umożliwia Klientom również wykorzystanie Augmented Reality, czyli rzeczywistości rozszerzonej.

– Fakt, że jestem z pokolenia internetowych imigrantów nie oznacza, że nie powinnam przynajmniej próbować rozumieć ludzi, dla których jest to środowisko naturalne. Ponadto przygotowanie prawdziwych drzwi w technologii AR po prostu odpowiada na szereg potrzeb naszych Klientów. Nie tylko ułatwiamy wybór modelu i koloru drzwi zewnętrznych, ale zapewniamy choć chwilową zabawę podczas budowy domu. Budujemy nową jakość w Customer Journey. Mam świadomość, że często, a zwłaszcza w ostatnim roku, proces inwestycyjny napotykał szereg przeszkód, zarówno po stronie materiałów jak i wykonawców. Modele 3D z przyjemnością można przymierzyć na swojej budowie, a nawet obejrzeć szczegóły wykonania drzwi CAL. Można je też wprost przymierzyć do siebie (fotografując się z wirtualnymi drzwiami) – wyjaśnia Sylwia Ciszewska, szefowa CAL prawdziwe drzwi.

Przymierz swoje drzwi! Zobacz w swoim domu w 3D

Za pomocą zwykłego aparatu w telefonie i przeglądarki internetowej Klienci CAL mogą wstawić 10 wybranych modeli 3D drzwi zewnętrznych w obrys swojego domu. I to za pomocą kilku dotknięć ekranu telefonu.

Wystarczy wejść na stronę www.3D.drzwi-cal.pl lub otworzyć wydrukowany katalog czy zeskanować etykietę produktową i voilà – gotowe. Twój telefon staje się wizualizatorem Twojego nowego wyboru drzwi zewnętrznych. Wystarczy, że teraz udasz się pod swój nowy adres i umieścisz wybrany model w murach domu. Efekt możesz zapisać lub przesłać dalej. tłumaczy Paweł Krzemiński, Marketing Manager CAL prawdziwe drzwi.

Więcej o marce CAL

CAL tworzy doświadczony zespół specjalistów i pasjonatów, którzy znają się na drewnie. Na polskim rynku istnieje od 1985 roku jako firma rodzinna z polskim kapitałem. Produkuje klasyczne i nowoczesne drzwi drewniane oraz alu-drewniane (drewniano-aluminiowe). W swojej ofercie proponuje rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. W działaniach krzewi rodzinność, ducha równych praw, wolność i odpowiedzialność.

#CAL3D #PrawdziweDrzwi #Dopasowane

 

źródło: materiały prasowe, fot: materiały prasowe


Udostępnij