Suwałki: Konferencja Biznesowa Promuj siebie i swoją firmę

Konferencja Biznesowa Lady Business Club to niepowtarzalna okazja do budowania szczerych relacji, jak i również okazja do spędzenia czasu w gronie wybranych osób, prowadzących własny biznes. To dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki, wizerunku oraz budowania własnej przewagi ma rynku.

Lady Business Club, Akademia Marki z Klasą zapraszają do udziału w wydarzeniu w ramach cyklu prestiżowych spotkań i konferencji dla biznesu, organizowanych w wybranych miastach Polski:

Konferencja Biznesowa “Promuj siebie i swoją firmę. Nowe sposoby dotarcia do klienta”

2.12.2015, godz. 18:30, Hotel Velvet, Suwałki, ul. Kościuszki 128

Do udziału w spotkaniu zapraszamy:

  • przedsiębiorcze Panie, prowadzące firmę minimum 1 rok (małe, średnie i duże firmy)
  • kobiety biznesu zainteresowane budowaniem silnej marki
  • kobiety biznesu zainteresowane promowaniem siebie i swojej firmy

Konferencja Biznesowa Lady Business Club to niepowtarzalna okazja do budowania szczerych relacji, jak i również okazja do spędzenia czasu w gronie wybranych osób, prowadzących własny biznes. To dawka praktycznej wiedzy z zakresu promocji firmy, budowania marki, wizerunku oraz budowania własnej przewagi ma rynku.

Z merytorycznych wystąpień dowiesz się:

  • Jak wyróżnić się spośród konkurencji i stać się widzialną marką?
  • Jak promować markę siebie i firmy w internecie?
  • Jak przygotować materiały reklamowe, informacyjne (logo, wizytówki) aby przyciągnąć uwagę klienta?
  • Jak wyjść ze strefy komfortu i odważnie mówić o sobie?

Prelegenci spotkania to znani eksperci w swoich dziedzinach:

Kamila Kruk

fot. Weronika Markiewicz

KAMILA KRUK – Redaktor naczelna i twórczyni ogólnopolskiego portalu Świat Coachingu. Trenerka rozwoju osobistego i coach z międzynarodową akredytacją ICF. Absolwentka ekonomii i psychologii komunikacji społeczne.

Współwłaścicielka wydawnictwa OSMConsult. Autorka książki „Wyspy komfortu. Krótka opowieść o ludzkich postawach” i autorskich warsztatów „Wyjdź ze swojej strefy komfortu- świadomie i celowo”.

Inicjatorka i organizatorka projektów dla kobiet m.in. Kobiecy Lublin, Kongres Kobiet czy Kobieta z moich snów. Uhonorowana III miejscem w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Lubelszczyzny.

Ekspertka portalu „Zmiany w życiu”. Propagatorka świadomego rozwoju, life hackingu i pozytywnego myślenia. Cieszy się życiem, pracuje z pasją łącząc podróże, rozwój, odpoczynek i pracę. Współprowadząca audycję radiową „Freeewolnie nakręceni”.

TEMAT WYSTĄPIENIA: Kreowanie wizerunku czy lans – nasze bariery w mówieniu o sobie.

Emilia BartosiewiczEMILIA BARTOSIEWICZ – wspólnik w spółce Business Unlimited, prezes Lady Business Club, ekspert budowania osobistej marki w sieci, twórczyni i redaktor naczelna portalu www.ladybusiness.pl, współtwórczyni Akademii Marki z Klasą.

Zamienia anonimowość w rozpoznawalność. Wspiera przedsiębiorców, szczególnie w obszarze social media, PR, tożsamości internetowej. Doradza w prezentowaniu marki w sieci w odpowiednich kanałach. Zafascynowana nowymi technologiami, social media, wszelkimi działaniami PR-owymi wspierającymi przedsiębiorcę w dotarciu do jak najszerszego grona potencjalnych klientów. Wierzy, że budowanie osobistej marki osobistej przynosi niezwykłe efekty, które przekładają się na promowanie firmy i zdobywanie nowych klientów. Szczególną uwagę zwraca na obecność marki kobiety biznesu w sieci.

W 2012 została wybrana do grona 100 Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, reprezentujących kobiety biznesu w Polsce. W 2013 otrzymała wyróżnienie w konkursie Pozytywista Roku w kategorii „Wizja i przywództwo”, organizowanym przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości Wokulski.

Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają. Steve Jobs

TEMAT WYSTĄPIENIA: Jak promować swoją markę w internecie?

Marlena SiłkowskaMARLENA SIŁKOWSKA – Właścicielka firmy reklamowej PIXART. Z zamiłowania grafik komputerowy o artystycznej duszy, z wykształcenia magister inżynier systemów informatycznych. Pięć lat temu stanęła przed wyzwaniem stworzenia własnej firmy i zmierzeniu się całkowicie z nową dla siebie rzeczywistością. Mimo swej delikatności, wrażliwości zaistniała na rynku wśród innych firm reklamowych w Suwałkach.

Marka PIXART powstała na bazie pasji oraz doświadczenia w branży reklamowej, dzięki któremu umiejętnie trafiła w potrzeby klientów. Profesjonalne projekty w jej wykonaniu już nie raz zaskoczyły firmy jak i indywidualnych klientów. Potrafi przeprowadzić klienta przez proces tworzenia perfekcyjnej reklamy. Umiejętnie słucha drugiego człowieka oraz rozumie jego potrzeby. W jej codziennej pracy łączy entuzjazm z kreatywnością i sprawnością w działaniu co daje pewność, że zlecone jej prace zostaną uwieńczone sukcesem.

Jej motto to: „Myśl pozytywnie a pozytywne rzeczy wydarzą się w Twoim życiu”

TEMAT WYSTĄPIENIA: Jak wyróżnić swoją markę w przekazie wizualnym i graficznym 

Lady Business Club to pierwszy ogólnopolski, prestiżowy i elitarny klub dla kobiet biznesu – właścicielek firm – kobiet z klasą, ceniących ogólnoludzkie wartości w życiu i w biznesie.

Powstał cztery lata temu i działa zgodnie z misją zwiększania świadomości właścicielek firm w obszarze budowania rozpoznawalności i przewagi biznesowej poprzez promowanie sukcesów i wzmacnianie ich marki osobistej w świecie realnym oraz w internecie.

To również sieć społecznościowa, w której członkinie mogą nawiązać nowe, wartościowe kontakty biznesowe; to miejsce, które przyciąga kobiety świadomie budujące sieć kontaktów oraz rozwijające osobistą markę.

Akademia Marki z Klasą to pierwsza organizacja szkoleniowa, która kompleksowo łączy proces budowania osobistej marki z działaniami marketingowymi, PRowymi, wizerunkowymi z rozwojem osobistym. Akademia to zespół ekspertów w dziedzinach: personal branding, coaching, etykieta, osobisty marketing w sieci, e- wizerunek, stylizacja ubioru, fryzury i wizaż, fotografia biznesowa. Akademia Marki z Klasą specjalizuje się w Personal Branding i proponuje półroczny Program budowania marki osobistej Bądź widzialną Marką. Program dedykowany jest właścicielom małych, średnich i dużych firm oraz osobom indywidualnym, którzy poprzez rozpoznawalność nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość swoich usług i produktów.

Lady Business Club oraz Akademia Marki z Klasą znajdują się w porfolio marek spółki Business Unlimited (pozostałe marki: znak Marka z Klasą, tytuł Ambasadorka Klasy, portal biznesowy ladybusiness.pl)

Partnerzy medialni: Radio 5, Gazeta Współczesna, Suwałki24, ladybusiness.pl, www.suwalki.info,

Partnerzy spotkania: Hotel Velvet, Biuściasty Zakątek, Pixart, Day Spa Gosia Bielecka

Wstęp: 35 pln płatny gotówką w dniu spotkania, członkinie Lady Business Club: 20 pln

Wymagana wcześniejsza rejestracja: marta.plowiec@ladybusinessclub.com

Prosimy o podanie imienia, nazwiska, nazwy firmy, e-mail oraz telefonu kontaktowego. Liczba miejsc ograniczona!

POTWIERDZENIE UDZIAŁU TYLKO DROGĄ MAILOWĄ!


Udostępnij