Oto one! Laureatki trzeciej edycji Plebiscytu Lady Business Awards 2019

To trzecia edycja Plebiscytu organizowanego przez Lady Business Club Business Women Foundation. W tym roku zależało nam nam na przekazaniu uczestnikom wieczoru dużej dawki motywacji i inspiracji do działania, dokonywania zmian w życiu oraz w biznesie wg naszego hasła #MakeYourBusinessBetter.

“Zdecydowałam się żyć wg własnej wizji a nie schematów narzuconych przez otoczenie. Nie pozwoliłam aby ograniczenia innych były moimi ograniczeniami. Byłam i jestem na tyle odważna aby realizować własną wizję nowoczesnej edukacji stwarzając dzieciom świetne warunki do nauk angielskiego w małej miejscowości” – to jedna z wypowiedzi nagrodzonej Laureatki Plebiscytu Lady Business Awards 2019.

Wspaniałych gości wydarzenia przywitał piękny głos Doroty Zysik, głos o szerokim wachlarzu barw, klasyczny, musicalowy, przez niektórych określany jako disneyowski. To pierwsza mentorka językowa nastolatków oraz dorosłych. Miała zaszczyt wystąpić na jednej scenie z muzykami i kompozytorami pod batutą Adama Sztaby w sierpniu tego roku.

agu00752

Wieczór poprowadził Piotr Firan – Dziennikarz, publicysta i wydawca w Polskim Radiu, autor programu publicystycznego w radiowej Czwórce, wcześniej prowadził program poranny w Radiowej Jedynce oraz Emilia Bartosiewicz – Brożyna – twórczyni i prezes Lady Business Club Business Women Foundation, pomysłodawca Plebiscytu Lady Business Awards, redaktor naczelna LadyBusiness.pl.

Piotr Firan

To trzecia edycja Plebiscytu organizowanego przez Lady Business Club Business Women Foundation. 

W tym roku zależało nam nam na przekazaniu uczestnikom wieczoru dużej dawki motywacji i inspiracji do działania, dokonywania zmian w życiu oraz w biznesie wg naszego hasła #MakeYourBusinessBetter. Dlatego zaprosiliśmy na scenę Natalię Jefimowę – międzynarodową trenerkę i mentorkę, psychografologa, specjalistkę z zakresu psychologii psychotronicznej oraz technik NLP. Swoje autorskie warsztaty opiera na podstawie najlepszych osiągnięć psychologii współczesnej połączonej ze starożytną wiedzą Vedyjską, filozofiami Dalekiego wschodu oraz praktykami energetycznymi zapożyczonymi od szamanek z Syberii – powiedziała Emilia Bartosiewicz – Brożyna – prezes Lady Business Club Business Women Foundation. Natalia wprowadziła uczestników Wieczoru w temat 5 kluczy do wartościowych relacji.

agu00839

Wieczór zakończyło energetyczne wystąpienie dziennikarki telewizyjnej, radiowej i prasowej –  Doroty Wellman – „Dlaczego nie warto bać się zmian, czyli kto nie ryzykuje ten nie ma szans na sukces” – to była prawdziwa bomba energii, motywacji do działania!

_dsc9258

Zdobycie tytułu Lady Business Awards 2019 to podkreślenie dotychczasowej działalności, chwila zatrzymania i wdzięczności za wszystko co osiągnęły laureatki i wyróżnione właścicielki firm. To właśnie one są inspiracją do zmian i rozwoju biznesu dla innych kobiet biznesu. Zdobycie prestiżowej nagrody to wzmocnienie pozytywnego, profesjonalnego wizerunku kobiety biznesu, a także potwierdzenie wysokiej pozycji firmy i jej wiarygodności.

Laureatki zostały Honorowymi Członkiniami Lady Business Club i otrzymały 12 miesięczny pakiet członkowski, który zapewnia promocję w sieci i dostęp do społeczności odważnych i ambitnych właścicielek firm. – podsumowała Sonia Barczyk – Gołda – członek zarządu fundacji LBC 

Laureatkami trzeciej edycji Plebiscytu lady Business Awards w kategorii “Własna firma” zostały: 

MAŁGORZATA KOTLONEK – HOROCH, właścicielka marki Goshico z Radomia – za inspirowanie klientek historią dwóch sióstr, które połączyła pasja i budowanie społeczności zaangażowanych kobiet, które motywują się wzajemnie.

JOANNA ZIELIŃSKA – właścicielka Szkoły Języka Angielskiego YES z Rzekunia koło Ostrołęki – za podążanie za własnymi marzeniami i nie oglądanie się na innych

AGATA ROZUMEK – właścicielka Fundacji Mozaika z Częstochowy, jest wiele fundacji, ale nie każda może działać jako prężny biznes wspierający w rozwoju niepełnosprawne dzieci.

Wyróżnienia otrzymały: 

NATALIA BOGDAN, właścicielka marki Jobhouse z Gdańska za fantastyczny rozwój firmy wspieranie kobiet w ich rozwoju zawodowym

TATIANA DEMBSKA, właścicielka ADS Finance i ATRI Group z Torunia – za odwagę w działaniu i wiarę, że można wszystko.

SYLWIA DĘBOWSKA – LENART, właścicielka marki Lenart Interactive z Olsztyna- za podnoszenie świadomości klientów w budowaniu marki w social mediach i wspieranie przedsiębiorców na lokalnym rynku

AGNIESZKA GÓRSKA – TOMASZEWSKA, właścicielka GOSPEL JOY z Suchego Lasu koło Poznania – za wierność swojej pasji i promowanie gospel w Polsce

Laureatką w Kategorii Przedsiębiorcza Polka za granicą została 

ADRIANA JURCZYK DUARTE, właścicielka Moonluza z Portugalii – za łączenie biznesu z tradycjami, kulturą, sztuką.

Laureatką w Kategorii Wyróżnienie specjalne przyznane przez Fundację Lady Business Awards Business Women Foundation została ANNA ORSKA, właścicielka marki ORSKA 

“Jest tyle fantastycznych kobiet biznesu, które warto nagrodzić, ale w tym roku postawiliśmy nie na czas prowadzenia biznesu, ale na zmiany, które zaszły w jej życiu. Być może nie wszyscy ją znacie, ale znają ją m.in. w Berlinie, Mediolanie i Nowym Jorku, dlatego chcemy aby jej dokonania poznało jak najwięcej Polek” – podsumowała prezes fundacji – Emilia Bartosiewicz – Brożyna 

Laureatką w Kategorii Nagroda Członkiń LBC dla Członkini LBC została Brygida Beck, właścicielka Medycznego Centrum Naukowo-Diagnostycznego BB-Med, która zmienia oblicza branży, w której działa. 

Jest odważną, nowoczesną i otwartą na poszukiwanie nowych rozwiązań kobietą. Ma niezwykłą siłę działania, jest biznesowo silna, a jednocześnie jest przyjacielska i wspierająca. Wie, że nie zawsze musi się udać zarówno w życiu jak i w biznesie, ale wie również, że trzeba działać dalej – właśnie mimo niepowodzeń. Dodatkowo działa w branży, która nie jest łatwa. Konferencje, które organizuje wpisują się w dbanie o jakość życia” – podsumowała głosowanie członkiń LBC Beata Block – członek zarządu Fundacji 

Sponsorami głównymi Lady Business Awards 2019 były firmy: Roche, CBF Nowy Świat Grupa Mars, Silcare, S&A jewellery design, Smaki Miasta, Vena Cafe, Polish Design, Mednavi.pl, Agencja Barmanów, Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny, tianDe Germany, Stixx Bar, Batida Catering, Gastro Magic, Tai Chi Warszawa, Forever Living Products oraz Talent up.

Do ​​grona​​ partnerów ​​dołączyli także Talaria Resort&Spa, Hotel Jantar Ustka, Best Western Dyplomat Olsztyn, Krasicki Resort&Spa, Pałac Mała Wieś, Artedentica by Anita Ruczko, Klinika Kingdom, Ekert Nails, Thaisun, Lomi Lomi, Relax mind&body, Isla spa, pomasujemy, Jaga Hupało born to create, Teatr Studio, Teatr Dramatyczny, Ale wino, Lobo bistro, Nowa Villa Ostródzka, Sushi Zushi, Toto Eataliano, Art sushi, The Alchemist Gastro Pub, Leonardo Verde, Forty, Nowe Miasto Cocktail Bar, Freta 33, restaurcja Akademia, Regina bar, Alex Dekoracje, Onepress, Patrizia Aryton, Love skin food, Twoja sesja, Daress, RDL Hydraulics, Dominika J. Rostocka, Natalia Jefimowa, Agnieszka Wanat, ibi.pl, Clochee, Viaaroma, Naturativ, Locherber Milano.

Wsparcia medialnego udzielili nam: Rzeczpospolita, Biznes musi sprzedawać, Biznestuba.pl, VIT woman, Warsaw live&style, manager24, Express Biznesu, Obcasy.pl, LaMetD, Marketing przy kawie, RMF Classic, epr.pl, mamopracuj.pl, Obcasy Podlasia, Magazyn Kobiet Mademoiselle, the warsaw, Magazyn Pomorski, Kobieta w chmurze, LadyBusiness.pl, Magazyn Woman in the world.

Partnerami​​ biznesowymi ​​wydarzenia ​​są organizacje: Świadomi w Biznesie, IFR Inicjatywa Firm Rodzinnych, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Pomorski Klub Biznesu, Brand Elite spotkania z marką.

fot. Agnieszka Wanat (www.agnieszkawanat.com)


Udostępnij