Małgorzata Kotlonek – Horoch: GOSHICO

Dyrektor artystyczna marki GOSHICO, pomysłodawczyni i współzałożycielka GOSHICO. Charakteryzator z zawodu i złotnik z zamiłowania, artystyczna dusza z biznesowym zacięciem.

Małgorzata Kotlonek

O ile powstanie marki jest dziełem serii dość przypadkowych zdarzeń, w jej działaniach nie ma nic przypadkowego. Zajmując się projektowaniem, PR-em i marketngiem we własnej marce, jest kreatorem sukcesu GOSHICO. Laureatka Plebiscytu Lady Business Awards 2019.

W projektowaniu i w biznesie poszukuje nieoczywistych rozwiązań, nowych form i środków wyrazu. To właśnie ona w 2009 roku, jako pierwsza w Polsce, wymyśliła i wypromowała modę na polski folk. Self made businesswoman z bogatym doświadczeniem nabytym we własnej firmie, gdzie oprócz niewątpliwych sukcesów marki musiała radzić sobie z kryzysami i porażkami takimi jak masowe podróbki.

W każdym biznesie, jak i w życiu, są okresy wyżu i niżu i to właśnie czas dołków weryfikuje nasze umiejętności radzenia sobie z presją. Małgo ma wyjątkową zdolność wychodzenia z kryzysów obronną ręką, silniejsza i jeszcze bardziej zorientowana na sukces.

Mówi, że urodziła się żeby upiększać świat kobiet. Całe doświadczenie zawodowe doprowadziło ją do tego miejsca, a jej talenty Gallupa – aktywator, strateg, maksymalista, wizjoner, odkrywca – potwierdzają, że sukces marki GOSHICO nie był przypadkowy.goshico

O firmie: Marka GOSHICO powstała 13 lat temu i jest prekursorem, łączy wschód z zachodem. Jako jedyna polska marka akcesoryjna twórczo czerpie z tradycji folkowych i etnicznych podając je w oryginalny i nowoczesny sposób. W 2008 roku siostry stworzyły torebkę, która  okazała się rewolucją w dodatkach. Pomysł, łączący surowy materiał i kolorowe, haftowane zdobienie stał się podstawą myślenia o torebce jako praktycznej biżuterii. Myślenia, do dziś stanowiącego filozofię marki.

Od tego czasu GOSHICO stale podbija serca kobiet oryginalnymi dodatkami. Własny zespół produkcyjny, rozbudowywana sieć sprzedaży, nagrody w Polsce i zagranicą, to tylko niektóre sukcesy marki. Największym z nich jest zadowolenie klientek.

GOSHICO to marka dostępna, empatyczna, słuchająca swoich klientek i skracająca dystans. Stworzona przez kobiety dla kobiet. Zaangażowana w sprawy bliskie jej sercu, takie jak dodawanie kobietom wiary we własne możliwości i inspirowanie ich do wspólnych działań.

GOSHICO to brand etyczny, transparenty w działaniach.

Kontakt: www.goshico.com