Olśniewające i pięknie zaaranżowane wnętrza w Clue Studio, salonie flagowym Eichholtz

Gdzie możesz zainspirować się niezwykłym wyposażeniem, olśniewającym wnętrzem, które zaprojektowali specjaliści Eichholtz? Gdzie można znaleźć odwołanie do pochodzących zza oceanu stylów: hamptons, nowojorskiego albo contemporary, tak by można je było przenieść do własnych wnętrz.

Gdzie możesz zainspirować się niezwykłym wyposażeniem, olśniewającym wnętrzem, które zaprojektowali specjaliści Eichholtz? Gdzie można znaleźć odwołanie do pochodzących zza oceanu stylów: hamptons, nowojorskiego albo contemporary, tak by można je było przenieść do własnych wnętrz?

Salon Eichholtz by CLUE Studio wygląda jak luksusowy apartament. To największa w Polsce ekspozycja mebli i akcesoriów tej wyjątkowej holenderskiej marki.

Luksus, przepych, glamour nieodzownie kojarzą się z marką Eichholtz. To wszystko odnajdziemy w warszawskim CLUE Studio, które na powierzchni aż 240 mkw. oferuje największą ekspozycję mebli i akcesoriów firmy. Salon posiada status sklepu flagowego Eichholtz. 

Wnętrze podzielone zostało na kilka zaaranżowanych starannie pomieszczeń: jadalnię i sypialnię.  oraz strefy wypoczynkowe. Wyrazem maksymalistycznego podejścia do aranżacji wnętrz, będącego istotą marki, są ich przepych i elegancja. 

Co ważne, tylko w CLUE Studio można zobaczyć na ekspozycji kilkanaście modeli mebli, takie jak biblioteki, witryny, duże stoły, komody, konsole, fotele czy sofy. Ich uzupełnieniem jest bogata kolekcja akcesoriów: wazy, dekoracje, figurki, lampy. 

Szukasz miejsca, w którym projektanci Eichholtz przygotują indywidualny projekt całego wnętrza? Zapytaj się, jak możesz skorzystać z tej specjalnej usługi w Clue Studio. 

Eichholtz zachęca do łącznia ze sobą różnych modeli, co umożliwia bogata oferta i spójny styl. Dzięki temu wnętrze domu może zmieniać się w czasie i narastać o kolejne przedmioty bez obawy o utratę swojego charakteru. A jaki on jest? Niewątpliwie projektanci Eichholtz kochają luksus i realizują go w pełnym znaczeniu tego słowa… Firma od ponad 25 lat konsekwentnie kreuje styl nowoczesnej klasyki, za którym podążają inni producenci. 

Holenderską markę  wyróżnia wysoka jakość oraz niezwykle szeroka oferta mebli i akcesoriów.

Pobrzmiewają w nich również nuty orientalne, na co wpływ mają liczne podróże do Azji Theo Eichholtza, założyciela firmy. W kolekcji marki wyróżnić można trzy linie. Classic utrzymana jest w ciemnej kolorystyce, która aktualnie śmiało wkracza do domów. Linia Modern Classic to geometryczne formy lśniące chromem, złotem i szkłem. Natomiast seria Contemporary wprowadza do wnętrza ciepły nastrój za sprawą drewnianych wykończeń i mięsistych welurów. 

Aby najpełniej doświadczyć magicznego świata Eichholtz zachęcamy do odwiedzin CLUE Studio przy ul. Sytej 93 w Warszawie.

Zapraszamy.

Więcej informacji >>>TUTAJ<<<


Udostępnij