Nowy wymiar piękna w granicach natury

24 godziny na dobę. - tyle czasu każda z nas spędza we własnym ciele. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. To prawda - mówią o nas najwięcej. Dlatego zabiegi w obrębie oka są szczególnie istotne, aby uzyskać młodsze spojrzenie, a co za tym idzie poprawę komfortu fizycznego, jak i psychicznego.

W Medicine Clinic stawiamy na naturalność uzyskiwanych efektów, tak, aby w jak największym stopniu wydobyć piękno drzemiące w każdej z nas. – mówi Anna Ptasiński – założycielka kliniki, jedno z najbardziej rozpoznawalnych lekarek w świecie plastyki powiek.

Nasz zespół to lekarze z międzynarodowym doświadczeniem.

Dbamy o naturalne piękno.

Klinika oferuje także zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej w wykonaniu wykwalifikowanych specjalistów chirurgów plastycznych, oraz szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Efekt? Ciało odzyskuje młodzieńczy wigor, a pacjenci – cieszą się zdrowym wyglądem i dobrym samopoczuciem.

Pacjenci decydują się na Medicine Clinic ze względu na reputację, trwałe efekty i dyskrecję. Z tego względu, klinika przyciąga kobiety, jak i mężczyzn z całego świata, w tym z USA, Wielkiej Brytanii i Skandynawii.

A jakie zabiegi cieszą się największą popularnością wśród pacjentów Medicine Clinic?

Plastyka powiek

Skóra okolic oczu, ze względu na swą delikatną strukturę, jest niezwykle podatna na utratę elastyczności, napięcia oraz jędrności. W wyniku procesu starzenia się skóry, wokół oczu pojawiają się zmarszczki, tzw. „kurze łapki”, a pozbawiona elastyczności i napięcia skóra tworzy efekt potocznie nazywany opadającą powieką, co może również znacznie ograniczać pole widzenia i powodować nawracające bóle głowy.

Dla wielu pacjentów jest to zatem problem nie tylko estetyczny, ale i zdrowotny. Rozwiązaniem jest plastyka powiek, dzięki której można odzyskać zdrowy i promienny wygląd oraz wyeliminować przykre dolegliwości.

Wszelkie niedoskonałości wokół oczu są niezwykle widoczne i mogą dodawać lat. Eliminacja nadmiaru skóry i tkanek z tego obszaru nadaje całej twarzy znacznie młodszy i wypoczęty wygląd.

Efekty jakie są możliwe do uzyskania podczas zabiegu plastyki powiek górnych to:

• odmłodzenie powiek;

• świeży, wypoczęty wygląd twarzy;

• usunięcie „zmęczonego” wyglądu twarzy;

• skóra wokół oczu staje się napięta i gładka;

• zmarszczki wokół oczu stają się mniej widoczne;

• poprawa pola widzenia. 

Plastyka powiek dolnych

Gdy cienie pod oczami pojawiają się bez względu na to, czy wina leży po stronie zmęczenia, czy też nie i zawiodły wszelkie praktyki minimalizujące – zalecane jest rozważenie konsultacji z chirurgiem plastykiem. Najprawdopodobniej problem powiek dolnych nie zniknie bez pomocy skalpela.

Gdy problem dotyczy osób młodych, należy wnikliwie sprawdzić stan organizmu. Opuchnięte oczy to często oznaka nieprawidłowej funkcji nerek, tarczycy, wątroby czy alergii.

W przypadku osób dojrzałych, gdy przeprowadzony wywiad medyczny nie wskazuje żadnych nieprawidłowości możliwe jest usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, dzięki plastyce powiek dolnych. 

Efekty jakie są możliwe do uzyskania podczas zabiegu plastyki powiek dolnych to:

• likwidacja obrzęków i worków pod dolnymi powiekami dzięki czemu będziesz wyglądać młodziej i zdrowiej

• dyskrecja zabiegu – polega na wykonaniu małego nacięcia na wewnętrznej stronie powieki (spojówka). 

Specjalistkami wykonującymi zabieg plastyki powiek w Medicine Clinic są lek. Anna Ptasiński, dr n. med. Anna Sieja-Bujewska, dr n. med. Urszula Cylwik, lek. Edyta Czapczyńska.

Lip lift- chirurgiczny lifting wargi górnej

Podniesienie ust (Lip Lift) jest chirurgiczną metodą modelowania i powiększania ust, koryguje ich kształt i proporcje. Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry poniżej nosa i podniesienie ust ku górze. Stosuje się go w przypadku dużej dysproporcji między górną wargą, a podstawą nosa. Pozwala na uzyskanie trwałej zmiany proporcji ust i przywraca harmonię środkowej części twarzy.

Lip Lift zabieg przynosi spektakularny, a jednocześnie – co bardzo ważne – naturalny efekt. W wyniku zabiegu usta stają się delikatnie większe, jednak zachowują swoją naturalną objętość.  Specjalistką wykonującą zabieg lip lift w Medicine Clinic jest dr n. med. Katarzyna Żuchowska

Liposukcja podbródka

Liposukcja podbródka to jeden z zabiegów wykonywanych u pacjentów borykających się „podwójnym podbródkiem”.

Zabieg liposukcji podbródka, czyli odsysania tłuszczu z tego obszaru, to bezpieczna i wysoce skuteczna metoda umożliwiająca pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, która gromadzi się na granicy twarzy i szyi.

Ta okolica szybko traci jędrność, a nawet w trakcie odchudzania to właśnie tu zauważmy lekko obwisłą, nieestetycznie pomarszczona skórkę. 

Liposukcja strzykawkowa pomaga wymodelować i wyszczuplić podbródek, dzięki czemu wyglądamy lepiej, młodziej i szczuplej. Specjalistką wykonującą zabieg liposukcji podbródka w Medicine Clinic jest lek. Karina Kaszowska

Jakie zabiegi rekomendowane są na wiosnę?

To idealny czas, aby wykonać: 

  • zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (tzw. wampirzy lifting)

Osocze bogatopłytkowe (PRP) to preparat pozyskiwany z krwi autologicznej (własnej), podczas odpowiedniej procedury odwirowania i separacji. 

W medycynie estetycznej osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest najczęściej w celu odnowy skóry twarzy, a także korekcji blizn, czy rozstępów. Zabieg przywraca skórze młodość i witalność, poprawia jędrność i elastyczność, a także nawilżenie, przywraca prawidłowy koloryt, odżywia ją, regeneruje tkanki

„Wampirzy lifting” przywraca skórze zdrowie i młodość. 

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego to chętnie wybierana metoda, z uwagi na swoje bezpieczeństwo i brak ryzyka, że skóra będzie wyglądała nienaturalnie. “Wampirzy lifting” staje się coraz bardziej popularny w terapiach anti-aging. 

Zabiegi mogą być wykonywane na wszystkich częściach ciała; na całej twarzy (wraz z powiekami), szyi, dekolcie, dłoniach oraz na każdym obszarze dotkniętym bliznami, czy rozstępami. 

specjalistkami wykonującymi zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w Medicine Clinic są lek. Edyta Czapczyńska oraz piel. estetyczna Katarzyna Kowalska

  • zabieg z użyciem lasera frakcyjnego CO2

Laser frakcyjny CO2 to nowoczesne, bezpieczne i skuteczne urządzenie stosowane w walce z oznakami starzenia skóry, przebarwieniami, a także bliznami czy rozstępami.

Zabiegi mogą być wykonywane na wszystkich częściach ciała; na całej twarzy (wraz z powiekami), szyi, dekolcie, plecach, dłoniach oraz na każdym obszarze dotkniętym bliznami, rozstępami, zmarszczkami czy przebarwieniami.

Zabiegi medycyny estetycznej laserem frakcyjnym CO2 są przeznaczone dla osób, które chcą poprawić wygląd skóry – odmłodzić, wzmocnić elastyczność, zregenerować, a także pobudzić produkcję kolagenu i przyspieszyć proces gojenia się ran. Naświetlanie jest przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Specjalistką wykonującą zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2 w Medicine Clinic jest lek. Edyta Czapczyńska

Medicine Clinic zostało stworzone z myślą o kobietach chcących czuć się doskonale z własnym ciałem. Klinika ta stawia na naturalność uzyskiwanych efektów, tak aby w jak największym stopniu wydobyć piękno drzemiące w każdej kobiecie.
To przede wszystkim zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, do których zaliczają się np. plastyka powiek górnych, plastyka powiek dolnych, bezpośredni lifting brwi, modelowanie piersi i pośladów tłuszczem.

www.medicineclinic.pl


Udostępnij