Jak tworzyć piękne przestrzenie oraz wnętrza o wysokiej jakości? odc. 34/40

Dlaczego potrzebujemy zmiany w naszym domu czy biurze? Jak współpracować z architektam wnętrz przy aranżacji przestrzeni? Dlaczego spełnianie marzeń jest ważne? Czy ekskluzywne wnętrza są kosztowne?

Temat: Jak w oparciu o wartości tworzyć piękne przestrzenie oraz wnętrza o wysokiej jakości?

  • Dlaczego potrzebujemy zmiany w naszym domu czy biurze?
  • Jak współpracować z architektam wnętrz przy aranżacji przestrzeni?
  • Dlaczego spełnianie marzeń jest ważne? Czy ekskluzywne wnętrza są kosztowne?
  • Funkcjonalność czy piękno – czy można połączyć te dwa elementy przy aranżacji wnętrz?
  • Jak mogę zmienić moje otoczenie – czym jest lifting domu?

W roli Eksperta – Dominika Rostocka – Architekt, Designer, Artysta. Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej, z akredytacją Royal Institute of British Architects, oraz Podyplomowych Studiów Konserwacji Zabytków na Politechnice Krakowskiej. Wychowanka prof. Wiktora Zina, zarażona przez mistrza pasją do rysunku i szkicu. Od ponad 20 lat związana z branżą̨ wystroju wnętrz i architektury. Wielokrotna laureatka prestiżowych międzynarodowych konkursów w tym dwukrotną zdobywczynią najwyższego wyróżnienia „Best of The Best” w konkursie International Property Awards. Założycielka i wykładowca Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu prowadzonej dla młodych projektantów. Projektuje obiekty prywatne, tworzy indywidualne wnętrza, zajmuje się konserwacją zabytków. Projekty Rostockiej klasyfikowane jako „haute décoration” osobistej przestrzeni, są doceniane w Polsce i na świecie. Projektantka współpracuje z wieloma manufakturami tworząc własne kolekcje artystycznych elementów wyposażenia wnętrz. Ogromną wagę przykłada do budowania nastroju wnętrza, inspirując się Art Deco, Klasyką oraz Modernizmem. Propaguje polskie rzemiosło artystyczne za granicą, jednocześnie odkrywając dla polskich klientów mistrzów sztuki użytkowej z Europy. Znakiem rozpoznawczym jej realizacji są oryginalne detale i wzory mebli” www.dominikarostocka.com

****** Make Your Business Better to projekt dla przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 2 lata. To projekt fundacji Lady Business Club Business Women Foundation, który jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi zmierzają się właścicielki firm w Polsce i za granicą. Program powstał na bazie obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu w ciągu ostatnich 8 lat, słuchając ich potrzeb, oczekiwań ale także ich możliwości czasowych i budżetowych oraz odwagi aby spojrzeć na siebie aktywnie i odpowiedzieć czego potrzebują, aby pójść dalej; czy to jak wygląda moja firma obecnie było moim marzeniem, jak mają się polskie realia do szarej rzeczywistości prowadzenia własnej firmy.


Udostępnij