Za nami 59 spotkań w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Sopocie i Suwałkach

spotkanie biznesowe dla właścicielek firm

26 czerwca odbyło się ostatnie w czerwcu spotkanie biznesowe z cyklu “Brainstorm z LBC”, które nieprzerwanie od 2014 roku organizuje klub biznesowy Lady Business Club. W lipcu odbędzie się sześćdziesiąte już spotkanie z tego cyklu. Czas zatem na podsumowanie nie tylko minionego miesiąca ale właściwie ostatnich lat.

Spotkania w formie mini warsztatów to nie tylko nowa i praktyczna wiedza, ale także nowe kontakty biznesowe, pomysły i spojrzenie na prowadzenie działalności biznesowej!

W tym miesiącu przedsiębiorcze kobiety z całej Polski spotkały się w Sopocie, Warszawie i Krakowie, aby rozwijać umiejętności w obszarze rekrutacji pracowników, odkrywania swoich talentów potrzebnych w rozwoju biznesu oraz tworzenia modelu pracy opartego na dobrym zarządzaniu sobą w czasie.

Pierwsze czerwcowe spotkanie odbyło się w Sopocie, gdzie metodę Talent Dynamics i jej wpływ na budowanie efektywnego zespołu przedstawiła Katarzyna Jagiełłozałożycielka i CEO firmy TalentUp  zajmującej się doradztwem i szkoleniami z zakresu planowania strategicznego i organizacyjnego, zarządzania zasobami ludzkimi, opracowywania systemów finansowych i kontroli wydatków oraz tworzenia i optymalizacji systemów sprzedaży. Temat wzbudził wiele emocji i mnie osobiście został na długo w głowie i sercu. Po tylu latach prowadzenia własnej działalności dowiedziałam się, że jestem kreatorem. Jednak ważniejsze od wiedzy kim jestem okazała się wiedza kogo mi brakuje i kogo potrzebuję do dalszego działania oraz jak zmienić komunikację z osobami, z którymi aktualnie współpracuję.

Kolejne spotkanie w Krakowie to temat związany z zatrudnianiem. Praktyczne kroki w skutecznej rekrutacji  pokazała Kamila Wrocińska – właścicielka Milado Centrum Rozwoju Personalnego Style myślenia w oparciu o metodę FRIS to z pewnością temat, któremu warto przyjrzeć się bliżej. Przecież zatrudnienie odpowiedniego pracownika jest kluczowe w tworzeniu efektywnego i dobrego zespołu ludzi, którzy dzielą te same wartości i są wierni misji firmy, mają wpływ na osiąganie celów biznesowych.

Ostatnie czerwcowe spotkanie odbyło się w Warszawie w dniu 26 czerwca, a w roli eksperta wystąpiła Dorota Rycharska – właścicielka AgileSchool szkolenia specjalistyczne. Model pracy przedsiębiorczej kobiety to nie tylko model skutecznego planowania czasu w biznesie, to także, co okazało się najtrudniejsze, umiejętność planowania czasu wolnego. Istnieje przekonanie, że własny biznes to elastyczny czas pracy i bycie samemu sobie szefem, jednak czasem bywa to zgubne, bo jeśli pracujemy po 17 godzin, to czy właśnie o to chodziło nam w tworzeniu naszej własnej firmy. Już dziś zastosowałam metodę Pomodoro i wiem, że otwartość na nowe narzędzia pomaga w zmianie swoich przekonań i dotychczasowych przyzwyczajeń.

Wszystkie prelegentki i ekspertki, które podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem są oczywiście praktykami, właścicielkami firm, ale także członkiniami społeczności Lady Business Club. Klub promuje ich działalność i marki, prowadzi szereg działań aby podkreślić ich eksperckość w obszarach, w których specjalizują się od wielu lat. Stają się jeszcze bardziej rozpoznawalne i widoczne w środowisku biznesowym zarówno lokalnie jak i w przestrzeni ogólnopolskiej.

W spotkaniach udział wzięły przedsiębiorcze właścicielki firm z Warszawy, Częstochowy, Trójmiasta, Krakowa, Katowic, Sosnowca, Chorzowa, Bielsko Białej, Poznania, Radzymina Podlaskiego czy Bydgoszczy. Wszystkie łączy jedno: chęć rozwoju zawodowego osobistego, podnoszenia swoich kompetencji w biznesie, otwartość na zmiany, zdobycie nowych i wartościowych kontaktów, inspiracja i motywacja do dalszego działania oraz ogromna chęć dzielenia się wiedzą i dotychczasowym doświadczeniem w biznesie i życiu prywatnym.

Warszawa, 26.06.2018

Kraków, 18.06.2018

spotkanie biznesowe dla właścicielek firm

Sopot, 15.06.2018

Kolejne zaplanowane spotkania odbędą się w Warszawie 24.07, Sopocie 27.07 oraz Katowicach 30.07. Dołącz do społeczności na >>>FB i śledź na bieżąco TUTAJ<<< co robimy i jak możesz zaangażować się w naszą działalność. Chcesz dołączyć do klubu już dzisiaj? Napisz info@ladybusinessclub.com

Zapraszamy nie tylko członkinie klubu, ale również kobiety zainteresowane dołączeniem do naszej społeczności! Zapiszcie się już dziś (liczba miejsc ograniczona), jeśli prowadzicie firmę minimum 2 lata. Jeśli chciałybyście regularnie brać udział w brainstormach, uczestniczyć w warsztatach, korzystać z konsultacji ekspertów i wsparcia marketingowego to dołączcie do naszej społeczności (Więcej informacji o Lady Business Club tutaj>>>).

Zapraszam, Emilia Bartosiewicz, założycielka i prezes Lady Business Club Business Women Foundation.

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas