WARSZAWA 15.05: XXI Konferencja Don’t give up!

Codziennie widzimy, że prowadzenie biznesu wygląda inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Pandemia, bliskość wojny a w następstwie kryzys stawiają wiele przedsiębiorczyń i przedsiębiorców przed trudnymi decyzjami. Pojawiają się trudności z dostawcami, materiałami do produkcji, podwyżką cen, składek i kosztów związanych z pracownikami. Jak sobie z tym poradzić? Na pewno nie da się tego zrobić w pojedynkę. 

Sieci Przedsiębiorczych Kobiet  stawia na sprawczość, inspirację wiedzą i moc wspólnego działania. XXI Konferencja Don’t give up! będzie poświęcona prowadzeniu biznesu w trudnych, zmiennych czasach.  Rzetelna wiedza biznesowa i wsparcie to niezbędne wyposażenie na trudne, zmienne czasy. Wydarzenie zgromadzi ekspertów i ekspertek z różnych branż, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i sprawdzonymi radami. Konferencja to także możliwość promocji własnego biznesu i usług wśród 500 przedsiębiorczyń z całej Polski. 

Zaproszenie na tegoroczną konferencję Sieci przyjęli między innymi – znana z telewizji Katarzyna Bosacka, która wystąpi w kultowym formacie Be The Change (jeśli lubisz TED, pokochasz Be The Change); nagradzana i doceniana filozofka dr Katarzyna Kasia, która w przystępny sposób postara się odpowiedzieć na pytanie jak żyć; Jarosław Kuźniar, od którego warto uczyć się przedsiębiorczości i tworzenia nowych biznesów; Oskar Lipiński, który pokaże, jak podniósł sprzedaż swojej marki od 30 zamówień do kilku tysięcy miesięcznie. 

Konferencję poprowadzi przyjaciółka Sieci Justyna Dżbik- Kluge – dyrektorka, redaktorka-naczelna Czwórka Polskie Radio. 

To jednak nie wszystko. W czasie konferencji po raz pierwszy zostanie przyznana nagroda dla Kobiety, która się nie poddaje w biznesie. Konkurs wyróżnia wyjątkowe kobiety, które każdego dnia działają, pracują, stawiają czoła przeciwnościom. Są odważne, pełne energii, mają siłę do działania, inspirują innych.  

Uczestniczki poprzednich edycji doceniają konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet za przydatną wiedzę, którą od ręki można wprowadzić do swojego biznesu, ale także możliwość skutecznego networkingu, który wzmacnia firmę i pozwala pozyskać nowych klientów i współpracowników. 

Konferencja odbędzie się 15 maja w Centrum Konferencyjnym Polin. 

Więcej informacji na stronie >>>TUTAJ.

 

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas