WARSZAWA 13.06: We Train – Siła Kobiet w Edukacji

Siła kobiet

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli instytucji edukacyjnych, społecznych, kulturalnych, Urzędu Miasta i Gmin, edukatorów i trenerów, animatorów dzielnicowych na bezpłatne spotkanie informacyjno-warsztatowe organizowane przez Centrum Praw Kobiet wraz z firmą ATJ Lingwista, upowszechniające projekt „We Train – Siła Kobiet w Edukacji”dofinansowany ze środków Erasmus:

Przełamywanie barier edukacyjnych dla kobiet w nieformalnej edukacji dorosłych – strategie i rola edukatorów.

Czwartek 13.06.2024 w siedzibie Centrum Praw Kobiet, ul. Hoża 57/15, Warszawa w godzinach: 10:00-14:30

W programie m. in.:

  • prezentacja projektu i materiałów We Train
  • warsztat
  • lunch
  • panel dyskusyjny przy udziale gości specjalnych

Wydarzenie to jest platformą do dyskusji i wymiany doświadczeń na temat strategii i roli edukatorów w przełamywaniu barier edukacyjnych dla kobiet. To doskonała okazja do zainspirowania się oraz nawiązania wartościowych kontaktów w sektorze edukacji dorosłych.

Prosimy o potwierdzenie obecności, klikając w link: Link do zapisów. Zapisy do 6.06.2024

Z niecierpliwością oczekujemy na możliwość wspólnego spotkania i rozmów o tym, jak możemy wspierać i umacniać rozwój edukacyjny kobiet.

Wydarzenie organizowane jest w ramach międzynarodowego projektu We Train – Siła Kobiet w Edukacji, dofinansowanego z programu Erasmus+, w którym siedem instytucji z sektora edukacji i społecznego wspólnie pracowało nad ofertami zajęć edukacyjnych dedykowanym kobietom. Partnerzy z trzech krajów – Polski, Niemiec i Włoch – pracują wspólnie nad propozycjami zajęć, które mogą być wykorzystane przez edukatorów i trenerów w Polsce.

Strona projektu: >>>TUTAJ.

Źródło: Materiały prasowe

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas