Warszawa 1.12: Wieczór Biznesowy Lady Business Awards

Wieczór Lady Business Awards to uroczyste podsumowanie VII Edycji Plebiscytu Lady Business Awards organizowanego przez Fundację LBC Business Women Foundation.

01.12.2023, godz. 18:00 – 22:00

Warszawa, Teatr 6 piętro (budynek PKiN)

W tym roku nagrodzimy:

+ 2 Laureatki w Kategorii Wsparcie i Inspiracja wybrane przez członkinie społeczności LBC na podstawie ankiety.

+ 5 Laureatek w Kategorii Przedsiębiorcza Kobieta to TY wyłonione przez Kapitułę, w której zasiadają się ludzie ze świata biznesu i mediów.

Celem Plebiscytu jest pokazanie jak Polki budują świetnie prosperujące firmy, rozpoznawalne marki, które stanowią prawdziwą wartość na rynku. A także promowanie kobiet, które talentem, ciężką pracą i charyzmą osiągają sukces finansowy i osobisty. Są wzorem do naśladowania dla kolejnych pokoleń mądrych, odważnych i zdolnych kobiet. Wprowadzają kobiecy pierwiastek i nową jakość do świata biznesu.

Nagroda jest uhonorowaniem i podsumowaniem dotychczasowych osiągnięć, a także motywacją i inspiracją do dalszego rozwoju. Promując wybitne przedsiębiorczynie, zwiększamy nie tylko ich rozpoznawalność, ale także budujemy atmosferę sprzyjającą zakładaniu firm przez kobiety i zachęcającą do podejmowania zawodowych wyzwań. Laureatki otrzymują również możliwość dołączenia do klubu biznesowego i społeczności Lady Business Club.

Czy ten tytuł mogą otrzymać tylko członkinie Lady Business Club?  

Nie! Zgłosić może się każda kobieta prowadząca biznes minimum 2 lata. Udział w plebiscycie jest bezpłatny.

Jak się zgłosić?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy >>>TUTAJ<<<. Opisać w nim m. in. swoje osiągnięcia, zakres działalności zarówno biznesowej, jak i społecznej. Można także zgłosić inna kobietę, która Twoim zdaniem inspiruje i motywuje poprzez swoją działalność.

Zgłoszenia można wysyłać do 5 listopada 2023.

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

AGENDA

18:00 – rejestracja gości

18:30 – 19:00 – ogłoszenie Laureatek 2023 i wręczenie statuetek na scenie

19:00 – 19:30 – przerwa i poczęstunek w Foyer Teatru

19:30 – 22:00 – spektakl z jedną 15 min. przerwą

22:00 – 23:30 – poczęstunek i networking w Foyer i Sali Gałczyńskiego

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

To będzie niezapomniany wieczór! Strój wieczorowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana.

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami o wydarzeniu śledząc nas w social mediach:

Profil na Facebook’u

Profil na Instagramie

Wieczór połączony ze Spektaklem […] LOVE

Spektakl […] LOVE jest sceniczną wersją sztuki wybitnego angielskiego dramatopisarza Alana Ayckbourna Things We Do for Love, którą angielscy krytycy uznali za „arcydzieło tragicznej komedii i komicznej tragedii”.

Przesłanie spektaklu można streścić jednym zdaniem: „Uwaga! MIŁOŚĆ!”Jego akcja rozgrywa się na trzech poziomach niedużej wiktoriańskiej kamienicy, której mieszkańcy zrządzeniem losu łączą się w zaskakujące związki na stałe zmieniające ich dotychczasowe życie.

__________________

Wieczór poprowadzą:

Paweł Orleański – Aktor, prezenter, lektor. Od 2007 roku jest gospodarzem programu popularnonaukowego „Galileo”. W TV4 prowadził teleturnieje: „Daję słowo”, „Przetrwanie” oraz „Lingo”. Na antenie TVP1 prowadził teleturniej „The Wall”. Wygraj marzenia”(Od 2017-2019). Obecnie prowadzi polską edycję światowego formatu „Cash or Trash” pod nazwą „Łowcy skarbów.

Emilia Bartosiewicz-Brożyna – Założycielka i Prezes Lady Business Club Business Women Foundation, twórczyni i redaktor naczelna portalu LadyBusiness.pl, pomysłodawczyni plebiscytu Lady Business Awards, konsultant osobistego PR i komunikacji w sieci. Wspiera w działaniach PR-owych i wizerunku online ponad 100 właścicielkom firm w ramach klubu LBC.

Organizator:

Fundacja LBC od 2017 roku działa przy ogólnopolskim klubie kobiet biznesu – Lady Business Club, aby uzupełnić jego działalność edukacyjną. Zachęca właścicielki firm do patrzenia na biznes z innej perspektywy i wprowadzania zmian w biznesie. Edukuje w zakresie zarządzania firmą, rozpoznawalności marki w internecie, wzmacniania pewności siebie, doskonalenia kompetencji oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas