To był bardzo dobry rok! Dziękujemy!

To był rok wielu zmian, decyzji, bo przecież bez nowych wyzwań nie mogłabym żyć;-)

Cieszę się, że tak wiele nowych osób pojawiło się w Lady Business Club. W ciągu ostatnich 3 lat LBC przeszło wiele zmian i po ciężkiej pracy “na zapleczu” wreszcie będziemy mogły mówić o projektach, które będą widoczne nie tylko na ekranach naszych komputerów, m.in. współpraca z jednym z dwóch największych portali w Polsce, która startuje już w styczniu! Na wiosnę światło dzienne ujrzy także kampania “Jestem idealna kiedy jestem sobą” organizowana przez polską markę odzieżową, istniejącą na rynku już 30 lat.

W sumie odbyło się 30 spotkań biznesowych: Brainstorm z Ekspertem, konferencji, warsztatów i Wieczór Lady Business Awards, w których udział wzięło ponad 550 kobiet biznesu z całej Polski.

Opracowaliśmy i opublikowaliśmy kolejne zaplanowane ebooki dla przedsiębiorczych Polek, w sumie na ten moment jest ich 6, a autorkami są Katarzyna Lebiedowicz – Grzanka, Katarzyna Jagiełło, Małgorzata Kusyk, Ewa Krzemień, Dorota Rycharska i ja;-)

Wszystkie ebooki możecie pobrać >>>TUTAJ<<<

Kolejna, trzecia już edycja plebiscytu Lady Business Awards była nie tylko cudownym wydarzeniem, ale co najważniejsze zgromadziła wiele niesamowitych i wyjątkowych kobiet biznesu, które podczas październikowego wieczoru czuły się dobrze w swoim towarzystwie i postanowiły na dłużej zostać w społeczności LBC. Z ogromną radością obserwujemy także zainteresowanie agencji PR-owych, które zaczęły polecać nas swoim klientkom, widząc dużą wartość nie tylko w plebiscycie (w którym nagrody ani statuetki nie można kupić, laureatki wybiera niezależna Kapituła), ale także w samej społeczności.

Relację video z wydarzenia znajdziecie >>>TUTAJ<<<

A pełną relację zdjęciową zobaczcie na naszym profilu >>>TUTAJ<<

Zespół LBC powiększył się o nowe osoby, które aktywnie angażują się w działania naszej społeczności. Zawsze mogę liczyć na wsparcie członkiń Zarządu Fundacji i Rady Programowej, ale także zespołu Moniki, Agnieszki, Mileny, a od stycznia dołączy Iwona. Cały zespół >>>TUTAJ<<<

Największą radością i i dumą są jednak spotkania członkiń poza tymi oficjalnymi spotkaniami, to one pokazują najwiecej i są wizytówką naszych działań. Właścicielki firm w codziennym biegu i pośród wielu obowiązków chcą się spotykać i rozmawiać nie tylko o biznesie, sprzedaży produktów i usług, ale szczerze i autentycznie lubią spędzać ze sobą czas, wspierać i dzielić się swoim doświadczeniem, nie tylko sukcesami ale także tym co nie wychodzi co jest wyzwaniem.

Cieszę się, że LBC jest miejscem, o którym zawsze marzyłam, dobrym, wspierającym i autentycznym. Miejscem, którego potrzebują właścicielki firm, przedsiębiorcze Polki, które są w biznesie już wiele lat. Przestrzenią, w której członkinie chcą być i dobrze się czują. Chcą się rozwijać i dokonywać zmian w biznesie i jak się okazuje nie tylko. Odkąd pamiętam powtarzam, że warto szukać swojego miejsca, swojej przestrzeni, grupy osób, które okazują zrozumienie i wsparcie.

Aktualnie zrzeszonych jest 85 właścicielek firm z Warszawy, Trójmiasta, Ostrowa Wielkopolskiego, Ostrołęki, Śląska, Poznania, Szczecina, Suwałk, Częstochowy, Radzynia Podlaskiego, Radomia. Wszystkie łączy jedno, chcą się rozwijać, robić coś dobrego wartościowego. Biznes nie jest dla nich najważniejszy, jest narzędziem do realizowania marzeń czy pasji. Poszukują własnych sposobów i narzędzi aby dokonać zmian: od krótszego tygodnia pracy po delegowanie zadań, zbudowanie zespołu czy rozwoju firmy online i zwiększenia widzialności w sieci.

Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że oprócz platformy networkingowej, LBC to agencja osobistego PR i autentycznego wsparcia działań właścicielek firm, rzeczywiście inna niż tradycyjne agencje na rynku. Każda z członkiń może korzystać z konsultacji z zakresu wizerunku w sieci, działań związanych z budowaniem marki osobistej online, pozycjonowaniem czy obecnością w sieci w zgodzie z trendami, ale co najważniejsze, w zgodzie ze sobą, w tempie, który dla danej członkini jest odpowiedni. Wierzę, że każda właścicielka może prowadzić swój biznes jeszcze lepiej mądrzej, może czerpać z tego więcej radości i satysfakcji z większą wiedzą i świadomością co jest w życiu najważniejsze.

Ciężko zamieścić tutaj wszystkie zdjęcia z całego roku, ale te z pewnością pokażą Wam radość, serdeczność i wsparcie. fot. Katarzyna Krajewska – Turyczyn, Agnieszka Wanat i archiwa prywatne członkiń i moje;-).

Chcesz dołączyć do społeczności, w której samotne liderki nie czują się już samotne? Napisz lady@ladybusinessclub.com

Pozdrawiam noworocznie, życząc Wam wielu pięknych chwil w Nowym Roku 2020.

Emilia Bartosiewicz – Brożyna

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas