Otoczone sztuką – spotkanie zamknięte dla członkiń LBC

Od 12 lat zorganizowałyśmy już kilkaset spotkań dla kobiet biznesu, w których udział wzięło kilkanaście tysięcy kobiet. Nie ważne czy to małe czy duże spotkanie, najważniejsze są uczestniczki i ich radość z bycia razem. Mamy wiele spotkań ze znakomitymi prelegentami i prelegentkami występujących wg konkretnej agendy. Ale aktywne członkinie społeczności LBC bardzo cenią sobie te mniejsze, zamknięte spotkania, które umożliwiają bezpośrednie i spontaniczne rozmowy.

Takie właśnie było także spotkanie w prywatnym Muzeum Villi la Fleur w Konstancinie pod Warszawą. To miejsce magiczne, niesamowite i pełne serca oraz pracy właścicieli: Marka Roeflera i jego żony Agnieszki. To wspaniała przestrzeń wypełniona światowymi dziełami sztuki, otoczona przepięknym ogrodem, wypełnionym rzeźbami m.in. Bolesława Biegasa. Zgromadzona kolekcja jest imponująca i zawiera dzieła, które nie są dostępne w polskich zbiorach publicznych. Można znaleźć tam także malarstwo Ecole de Paris, rzeźby z różnych epok oraz meble art deco. Uwagę zwracają też przepiękne katalogi i opracowania na temat różnych epok i artystów, których wybrali właściciele do swojej kolekcji.

Zapraszamy do odwiedzenia nowej wystawy, która ruszy na początku października i będzie zawierała artystów i sztukę zakopiańską. Mogłyśmy zobaczyć kulisy powstawania tej wystawy.

Więcej informacji o tym niesamowitym miejscu można znaleźć >>> TUTAJ

Dziękujemy Hanna Rubaszkiewicz, właścicielki Han Art za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

Fot. Karolina Siemion Bielska i Emilia Bartosiewicz Brożyna.

Jeśli chciałabyś uczestniczyć we wszystkich spotkaniach organizowanych dla członkiń społeczności LBC to zapraszamy do poznania szczegółów jak działa nasza Platforma >>> TUTAJ

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas