Rusza I Edycja Programu Make Your Business Better dla przedsiębiorczych Polek

Wejdź na wyższy poziom w Twoim biznesie! Weź udział w Programie, który zmieni Twój biznes.

Make Your Business Better to 3-miesięczny program dla przedsiębiorczych Polek – właścicielek firm, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 3 lata. Projekt Fundacji LBC Business Women Foundation jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi mierzą się właścicielki firm w Polsce i za granicą.

Program powstał dzięki wieloletniej obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu – to społeczność ponad 350 kobiet, właścicielek firm, uczestniczących w działaniach Fundacji w ciągu ostatnich 10 lat.

Projekt jest wynikiem uważnego słuchania potrzeb przedsiębiorczych Polek, ich oczekiwań, ale także poznania ich możliwości czasowych i budżetowych.

Co zyskasz dzięki udziałowi w Programie:

 • Rozwój umiejętności biznesowych. To nie jest kolejny kurs, gdzie spotka Cię sama teoria. Udział w programie pomoże Ci rozwinąć skrzydła w takich obszarach jak planowanie strategii, marketing, finanse, digitalizacja czy innowacje.
 • Rozbudowanie sieci kontaktów – w ramach programu uczestniczki będą miały okazję zaprezentować swoje firmy oraz poznać inne właścicielki firm. To idealna okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, budowania potencjalnych partnerstw, współpracy lub rozwoju nowych relacji biznesowych.
 • Indywidualne konsultacje – program oferuje wsparcie i porady od ekspertów w dziedzinie biznesu. Te sesje będą dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki nim możesz dowiesz się konkretnie, czego potrzebujesz, aby pójść dalej, jak sprawić, aby Twój biznes przynosił Ci satysfakcję i czy to, jak wygląda obecnie Twoja firma jest zgodne z Twoimi marzeniami?
 • Motywacja i inspiracja – będziesz miała okazję spotkać się z innymi kobietami biznesu, które osiągnęły sukces w swoich branżach. Dzięki temu wzmocnisz swoje kompetencje związane z leadershipem oraz zdobędziesz motywację, aby kontynuować rozwój swojego biznesu i osiągać swoje cele.
 • Dostęp do zasobów – Program “Make Your Business Better” oferuje uczestniczkom dostęp do różnych zasobów, takich jak narzędzia biznesowe, szablony dokumentów i poradniki. Te zasoby pomogą Ci w rozwoju firmy i uproszczeniu niektórych aspektów zarządzania biznesem.

Czy Program MyBB jest dla Ciebie?

 1. Jesteś właścicielką firmy prowadzącą biznes miniumum 3 lata, mieszkającą w Polsce lub zagranicą?
 2. Jesteś managerką zarządzającą minimum 5 lat w firmach?
 3. Chcesz rozwinąć swoje kompetencje, jak i działania firmy?
 4. Czujesz, że potrzebujesz zmiany, wiesz, że to konieczne w zrobieniu kolejnego kroku w Twoim biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć i co dokładnie zmienić?
 5. Zmagasz się z rosnącą presją czasową i regulacyjną, digitalizacją i automatyzacją procesów?
 6. Chcesz wdrażać innowacje i być skutecznym liderem w dobie transformacji cyfrowej?

Ten Program jest dla Ciebie!

Więcej informacji o Programie i zasady udziału na stronie >>>TUTAJ<<<

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas