Fundacja LBC: Poznajcie Laureatki 3 Edycji Plebiscytu Lady Business Awards

“Zdecydowałam się żyć wg własnej wizji a nie schematów narzuconych przez otoczenie. Nie pozwoliłam aby ograniczenia innych były moimi ograniczeniami. Byłam i jestem na tyle odważna aby realizować własną wizję nowoczesnej edukacji stwarzając dzieciom świetne warunki do nauk angielskiego w małej miejscowości” – to jedna z wypowiedzi nagrodzonej Laureatki Plebiscytu Lady Business Awards 2019.

To już trzecia edycja Plebiscytu organizowanego przez Lady Business Club Business Women Foundation. W tym roku oprócz wyróżnienia cudownych kobiet zależało nam na przekazaniu uczestnikom Wieczoru pozytywnej dawki motywacji i inspiracji do działania, dokonywania zmian w życiu oraz w biznesie wg naszego hasła #MakeYourBusinessBetter

Wspaniałych gości wydarzenia przywitał piękny głos Doroty Zysik, głos o szerokim wachlarzu barw, klasyczny, musicalowy, przez niektórych określany jako disneyowski. To pierwsza mentorka językowa nastolatków oraz dorosłych. Miała zaszczyt wystąpić na jednej scenie z muzykami i kompozytorami pod batutą Adama Sztaby w sierpniu tego roku.

Wieczór poprowadził Piotr Firan – Dziennikarz, publicysta i wydawca w Polskim Radiu, autor programu publicystycznego w radiowej Czwórce, wcześniej prowadził program poranny w Radiowej Jedynce oraz Emilia Bartosiewicz – Brożyna – twórczyni i prezes Lady Business Club Business Women Foundation, pomysłodawca Plebiscytu Lady Business Awards, redaktor naczelna LadyBusiness.pl.

To trzecia edycja Plebiscytu organizowanego przez Lady Business Club Business Women Foundation.

Zaprosiliśmy na scenę Natalię Jefimowę – międzynarodową trenerkę i mentorkę, psychografologa, specjalistkę z zakresu psychologii psychotronicznej oraz technik NLP. Swoje autorskie warsztaty opiera na podstawie najlepszych osiągnięć psychologii współczesnej połączonej ze starożytną wiedzą Vedyjską, filozofiami Dalekiego wschodu oraz praktykami energetycznymi zapożyczonymi od szamanek z Syberii. Natalia wprowadziła uczestników Wieczoru w temat 5 kluczy do wartościowych relacji.

Wieczór zakończyło energetyczne wystąpienie dziennikarki telewizyjnej, radiowej i prasowej –  Doroty Wellman – „Dlaczego nie warto bać się zmian, czyli kto nie ryzykuje ten nie ma szans na sukces” – to była prawdziwa bomba energii, motywacji do działania! Wydarzeniu towarzyszyła wystawa obrazów, przygotowanych i wybranych przez Agnieszkę Gniotek, właścicielkę Galerii Xanadu w Warszawie.

Zdobycie tytułu Lady Business Awards 2019 to podkreślenie dotychczasowej działalności, chwila zatrzymania i wdzięczności za wszystko co osiągnęły laureatki i wyróżnione właścicielki firm. To właśnie one są inspiracją do zmian i rozwoju biznesu dla innych kobiet biznesu. Zdobycie prestiżowej nagrody to wzmocnienie pozytywnego, profesjonalnego wizerunku kobiety biznesu, a także potwierdzenie wysokiej pozycji firmy i jej wiarygodności.

Laureatki zostały Honorowymi Członkiniami Lady Business Club i otrzymały 12 miesięczny pakiet członkowski, który zapewnia promocję w sieci i dostęp do społeczności odważnych i ambitnych właścicielek firm.

 

Laureatkami trzeciej edycji Plebiscytu lady Business Awards w kategorii “Własna firma” zostały:

MAŁGORZATA KOTLONEK – HOROCH, właścicielka marki Goshico z Radomia – za inspirowanie klientek historią dwóch sióstr, które połączyła pasja i budowanie społeczności zaangażowanych kobiet, które motywują się wzajemnie.

“Stworzyłam brand etyczny, transparentny w działaniach, klientki wiedzą, że kupują produkty w duchu slow fashion i fair trade. To również produkty szyte w Polsce przez lokalnych rzemieślników współpracujących z nami od lat”.

JOANNA ZIELIŃSKA – właścicielka Szkoły Języka Angielskiego YES z Rzekunia koło Ostrołęki – za podążanie za własnymi marzeniami i nie oglądanie się na innych

“Zdecydowałam się żyć wg własnej wizji a nie schematów narzuconych przez otoczenie. Nie pozwoliłam aby ograniczenia innych były pomim ograniczeniami. Byłam i jestem na tyle odważna aby realizować wałsną wizję nowoczesnej edukacji stwarzając dzieciom świetne warunki do nauk angielskiego w małej miejscowości”.

AGATA ROZUMEK – właścicielka Fundacji Mozaika z Częstochowy, jest wiele fundacji, ale nie każda może działać jako prężny biznes wspierający w rozwoju niepełnosprawne dzieci.

“ Moja firma pokazała mi jaką mam siłę i potencjał. Stworzyłam coś dosłownie z niczego i jest to coś bardzo wielkiego. Uważam, że kobiety mają wielką moc, tylko zbyt często w to nie wierzą lub o tym zapominają. Ja już mojej siły jestem świadoma i teraz wspieram kobiety w moim otoczeniu, żeby rozwijały swoje skrzydła i nie bały się sięgać po wszystko czego pragną”.

Laureatką w Kategorii Przedsiębiorcza Polka za granicą została 

ADRIANA JURCZYK DUARTE, właścicielka Moonluza z Portugalii – za łączenie biznesu z tradycjami, kulturą, sztuką.

“Nieustająco wierzę w mój projekt, w moją drogę, w moją firmę. Jestem dumna, że mogę dzielić się tym co kocham z ludźmi z całego świat, pamiętając zawsze o moich polskich korzeniach”

Laureatką w Kategorii Wyróżnienie specjalne przyznane przez Fundację Lady Business Awards Business Women Foundation została ANNA ORSKA, właścicielka marki ORSKA

“Jest tyle fantastycznych kobiet biznesu, które warto nagrodzić, ale w tym roku postawiliśmy nie na czas prowadzenia biznesu, ale na zmiany, które zaszły w jej życiu. Być może nie wszyscy ją znacie, ale znają ją m.in. w Berlinie, Mediolanie i Nowym Jorku, dlatego chcemy aby jej dokonania poznało jak najwięcej Polek” – podsumowała prezes fundacji – Emilia Bartosiewicz – Brożyna

Laureatką w Kategorii Nagroda Członkiń LBC dla Członkini LBC została Brygida Beck, właścicielka Medycznego Centrum Naukowo-Diagnostycznego BB-Med, która zmienia oblicza branży, w której działa.

Jest odważną, nowoczesną i otwartą na poszukiwanie nowych rozwiązań kobietą. Ma niezwykłą siłę działania, jest biznesowo silna, a jednocześnie jest przyjacielska i wspierająca. Wie, że nie zawsze musi się udać zarówno w życiu jak i w biznesie, ale wie również, że trzeba działać dalej – właśnie mimo niepowodzeń. Dodatkowo działa w branży, która nie jest łatwa. Konferencje, które organizuje wpisują się w dbanie o jakość życia” – podsumowała głosowanie członkiń LBC Beata Block – członek zarządu Fundacji 

Wyróżnienia otrzymały:

NATALIA BOGDAN, właścicielka marki Jobhouse z Gdańska za fantastyczny rozwój firmy wspieranie kobiet w ich rozwoju zawodowym. Wyróżnienie w imieniu Natalii Bogdan odebrała Dorota Steliga z DS Spectrum.

‘Założyłam firmę w wieku 26 lat po tym jak sama straciłam pracę, bez żadnych oszczędności czy historii przedsiębiorczości w rodzinie podjęłam decyzję, że otworzę firmę. Dzisiaj działamy na arenie międzynarodowej.”

TATIANA DEMBSKA, właścicielka ADS Finance i ATRI Group z Torunia – za odwagę w działaniu i wiarę, że można wszystko.

“W ciągu ostatnich 5 lat osiągnęłam to co niektórzy osiągają przez całe życie. Tworząc i zarządzając firmami stworzyłam zgrany zespół, dałam pracę wielu osobom. 5 lat temu zostałam z długami męża i 3 letnią córką, bez mieszkania i bez pomysłu co dalej. Dzisiaj Jestem dumna z tego w jakim miejscu jestem teraz!”

SYLWIA DĘBOWSKA – LENART, właścicielka marki Lenart Interactive z Olsztyna- za podnoszenie świadomości klientów w budowaniu marki w social mediach i wspieranie przedsiębiorców na lokalnym rynku.

“Całe życie zajmuję się marketingiem i wiem jak trudno budować marki, dlatego czuję ogromną satysfakcję kiedy klient po zastosowaniu moich uwag osiąga swoje cele w social mediach”

AGNIESZKA GÓRSKA – TOMASZEWSKA, właścicielka GOSPEL JOY z Suchego Lasu koło Poznania – za wierność swojej pasji i promowanie gospel w Polsce.

“Pasja i talent to dopiero początek, potem to ciężak praca i determinacja aby dążyć do celu. pracuję by nasza twórczość docierała do jak najszerszego grona odbiorców. Jestem dumna, że działamy i śpiewamy od ponad 20 lat”.

Ten wieczór był cudowny, wyjątkowy i jestem przekonana, że nasza wspaniała Elżbieta Manuiło Lesicka z Studio Manilov uchwyciła te emocje, wzruszenie i radość z bycia w gronie tak radosnych, pięknych i mądrych kobiet, które inspirują, wspierają się, uczą się od siebie.

Wiele nowych osób, który przyszły pierwszy raz na nasze spotkanie zostanie z nami na dłużej – już to wiem:-) zaprosiło także swoje koleżanki i znajome do udziału w kolejnych naszych spotkaniach

Ale co najważniejsze  od tamtego wieczoru dokonało się już wiele zmian w ich życiu prywatnym i biznesie, zmotywowane i zainspirowane zaczęły działać – bardzo się z tego cieszę 

Wielkie podziękowania kierujemy w stronę naszych partnerów, sponsorów, Awards Team i wszystkim tym, którzy wspierają nasze działania i chcą zostać z nami na dłużej.

Relacja z wydarzenia >>>TUTAJ<<<

Zdjęcia wykonała Agnieszka Wanat (www.agnieszkawanat.com) Pełna relacja zdjęciowa >>>TUTAJ<<<

Sponsorami głównymi Lady Business Awards 2019 były firmy: Roche, CBF Nowy Świat Grupa Mars, Silcare, S&A jewellery design, Smaki Miasta, Vena Cafe, Polish Design, Mednavi.pl, Agencja Barmanów, Xanadu Galeria i Dom Aukcyjny, tianDe Germany, Stixx Bar, Batida Catering, Gastro Magic, Tai Chi Warszawa, Forever Living Products oraz Talent up.

Do ​​grona​​ partnerów ​​dołączyli także Talaria Resort&Spa, Hotel Jantar Ustka, Best Western Dyplomat Olsztyn, Krasicki Resort&Spa, Pałac Mała Wieś, Artedentica by Anita Ruczko, Klinika Kingdom, Ekert Nails, Thaisun, Lomi Lomi, Relax mind&body, Isla spa, pomasujemy, Jaga Hupało born to create, Teatr Studio, Teatr Dramatyczny, Ale wino, Lobo bistro, Nowa Villa Ostródzka, Sushi Zushi, Toto Eataliano, Art sushi, The Alchemist Gastro Pub, Leonardo Verde, Forty, Nowe Miasto Cocktail Bar, Freta 33, restaurcja Akademia, Regina bar, Alex Dekoracje, Onepress, Patrizia Aryton, Love skin food, Twoja sesja, Daress, RDL Hydraulics, Dominika J. Rostocka, Natalia Jefimowa, Agnieszka Wanat, ibi.pl, Clochee, Viaaroma, Naturativ, Locherber Milano.

Wsparcia medialnego udzielili nam: Rzeczpospolita, Biznes musi sprzedawać, Biznestuba.pl, VIT woman, Warsaw live&style, manager24, Express Biznesu, Obcasy.pl, LaMetD, Marketing przy kawie, RMF Classic, epr.pl, mamopracuj.pl, Obcasy Podlasia, Magazyn Kobiet Mademoiselle, the warsaw, Magazyn Pomorski, Kobieta w chmurze, LadyBusiness.pl, Magazyn Woman in the world.

Partnerami​​ biznesowymi ​​wydarzenia ​​są organizacje: Świadomi w Biznesie, IFR Inicjatywa Firm Rodzinnych, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Pomorski Klub Biznesu, Brand Elite spotkania z marką.

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas