Pierwszy miesiąc wydarzeń w Nowym Roku już za nami

klub biznesu

Nowy rok to nowe możliwości, możemy powtarzać to bez końca, ale pytanie czy rzeczywiście każdego dnia wykorzystujemy te wszystkie możliwości, które daje nam świat? Pierwszy miesiąc za nami. Każdy dzień to nowa szansa, nowa znajomość, spotkania, marzenia, radości i nadzieje.

W fundacji Lady Business Club to czas wdrażania planów, które tak naprawdę mamy już od listopada 2018 roku. Rozpoczęłyśmy realizację cyklu Konferencji i warsztatów z cyklu Make Your Business Better, który ma na celu edukowanie i wspieranie polskich przedsiębiorców w całej Polsce. Pierwsze spotkanie za nami – warsztat Jak zwiększyć Twoją rozpoznawalność w sieci w Suwałkach, w którym udział wzięło kilkunastu przedsiębiorców z Podlasia. Kolejny warsztat odbędzie się 18 kwietnia i będziemy pracować na profesjonalnym profilem przedsiębiorcy na Linkedin.

warsztat linkedin suwałki

Przed nami także konferencja Make Your Business Better w Sopocie Jak zbudować autentyczną markę lidera”, która odbędzie się 28 lutego w Sopockiej Szkole Wyższej. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

18 stycznia 2019 odbyło się fantastyczne spotkanie kobiet biznesu w cudownych wnętrzach Akademii Jagi Hupało w Warszawie – konferencja prasowa podsumowująca wyniki plebiscytu Lady Business Awards 2018. W debacie na temat „Z czego są dumne polskie kobiety biznesu?” udział wzięły doświadczone, mądre, świadome i odważne właścicielki firm, które odpowiedziały m.in. na pytania:

 • Co jest podstawą sukcesu firm zarządzanych przez kobiety?
 • Dlaczego kobiety biznesu wciąż nie chcą mówić o swoich osiągnięciach?
 • Z czego są dumne polskie kobiety biznesu?

W debacie udział wzięły m.in.:

 • JAGA HUPAŁO – marka Jaga Hupało Born to Create, na rynku od ponad 20 lat
 • BARBARA CHWESIUK – założycielka marki BIALCON i Pałac Cieleśnica
 • KAMILA GUTOWSKI – Skills Net Sp. z o.o. zarządzająca ponad 400 pracownikami w branży hotelarsko – gastronomicznej, laureatka Lady Business Awards 2018
 • DARIA PROCHENKA – Clochee – od zera stworzyła markę, która po 5 latach działalności znalazła solidne miejsce na polskim rynku kosmetycznym
 • KINGA WNUK – założyciel i dyrektor Przedszkola Smyk i Szkół Konarskiego w Ostrowcu Świętokrzyskim, które stanowią najnowocześniejszy kompleks edukacyjny w województwie świętokrzyskim, laureatka Lady Business Awards 2018
 • DIANA PAKULSKA – OKRASKA – właścicielka Eclipse Projekt Sp z o.o s.k. z Warszawy, laureatka Lady Business Awards 2018
 • JANINA RADZISZEWSKA – właścicielka marki BATIDA z 27 letnią tradycja produkcji ciast i cetringu.
 • JOLANTA KRECZMAŃSKA – Dyrektor zarządzająca firmy Kalmar – grzejniki – lidera w sprzedaży grzejników dekoracyjnych w Polsce. Lauretka plebiscytu Lady Business Awards 2018.

Za nami także Brainstorm w Sopocie (31.01.2019), który przede wszystkim był praktyczną lekcją nauki nagrywania video i ćwiczenia LIVE pod czujnym okiem ekspertki Elżbiety Manuiło ze Studia Manilov z Pomorza.

 

Chcesz otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach? Zapisz się TUTAJ a będziesz wiedziała gdzie spotykamy się w najbliższym czasie.

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas