O czym dyskutowałyśmy w kwietniu?

Mam wrażenie, że dopiero wczoraj pisałam podsumowanie zeszłego miesiąca, a to już maj! Długi weekend, który wcale nie popisał się wymarzoną pogodą za nami. Przed nami dwa majowe spotkania. W Sopocie, 10 maja, będziemy rozmawiać o różnorodności w w biznesie. Więcej informacji >>>TUTAJ<<< a 30 maja spotykamy się w Galerii Xanadu na popołudniowym spotkaniu – pierwszy raz w nowej formie! (więcej informacji >>>TUTAJ<<<

A co działo się w kwietniu? 

Początek miesiąca to spotkanie w Bydgoszczy, które zakończyło się ciekawym podsumowaniem:

Każda z nas jest inna i dlatego każda kobieta biznesu musi znaleźć swój system i dostosować do siebie narzędzia tak aby efektywnie pracować, ale jednocześnie żyć w zgodzie z naszymi wartościami i celami.

Dziękujemy Dorota Rycharska za tyle cudownych podpowiedzi jak pracować aby dobrze żyć i znaleźć czas na wszystko

Otwartość i chęć dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i wyzwaniami to już znak rozpoznawczy naszych spotkań;-)

fot. Wysoka Szpilka Katarzyna Krajewska – Turyczyn

15 kwietnia odbyło się spotkanie Brainstorm z Ekspertem w Katowicach. Tym razem dyskutowałyśmy o tym co jest kosztem i nie jest kosztem a może być  Dziękujemy ekspertowi Mirosława Plaza za odpowiedzi na wszystkie pytania i wiele cennych rad aby uniknąć spotkań z US. Uczestniczkom dziękujemy za dyskusję i rozmowy na temat prowadzenia biznesu oraz zarządzania firmą. Warto rozmawiać i dzielić się wyzwaniami, z jakimi zmierzają się przedsiębiorcze Polki.

Warto odkryć swój potencjał i mocne strony, ich wielkość może zadziwić, ale także sprawić, że wiadomo jak można z nich korzystać w biznesie, w rozmowach z klientami czy zespołem. Nad tym pracowałyśmy podczas ostatniego spotkania Brainstorm z Ekspertem w Warszawie 25 kwietnia w Galerii Xanadu, a w roli wspaniałego eksperta Agnieszka Czaplińska – właścicielka Coach & More, pozytywna, energetyczna kobieta biznesu, która z radością podzieliła się swoją wiedza na temat wykorzystania potencjału i mocnych stron.

„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał” Zig Ziglar

Dziękujemy za aktywny udział i wspólną pracę.

Z ogromną radością dzielimy się dobrymi wiadomościami  Do zespołu fundacji Lady Business Club Business Women Foundation dołączyły właśnie 2 ambitne, odważne i mega pozytywne kobiety, a co najważniejsze nastawione na rozwój i zaangażowanie w nasze działania.

Klaudia Duszczyk, jako Koordynator ds. Projektów graficznych i stron www, będzie zajmowała się stroną wizualną oraz graficzną a także wdrażaniem zmian na naszych stronach www.

Natomiast Wiktoria Drochlinska, jako Koordynator ds. Komunikacji i Mediów będzie odpowiedzialna za kontakt z mediami, pozyskaniem i długofalową współpracę zarówno z partnerami, sponsorami, jak i mediami ogólnopolskimi.

Dziewczyny dołączyły do  Monika Zielińska, która już od kilku miesiący pełni funkcję Koordynatora ds. PR-u i Projektów, odpowiadając za organizację i koordynację naszych spotkań, nowych pomysłów i wdrażanie projektów.

Wszystkie są studentkami SGH w Warszawie i mają już na swoim koncie duże doświadczenie w pracy w kilku projektach skierowanych do kobiet, m.in. Tydzień Kobiet Sukcesu organizowany na SGH.

Pozdrawiam słonecznie i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!
Emilia Bartosiewicz – prezes Fundacji LBC

Ważnym elementem spotkań jest integracja kobiet biznesu, właścicielek firm, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytania, znaleźć rozwiązania i inspiracje do dalszego działania.

Celem spotkania jest także promocja właścicielek i ich firm, możliwość prezentacji ofert i produktów.

Chcesz dołączyć do grona przedsiębiorczych kobiet? Napisz lady@ladybusinessclub.com

Pobierz nowe ebooki dla przedsiębiorców. Fantastyczna wiedza pierwszy raz w tak ciekawej formie! Pobierz >>>TUTAJ<<<

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas