Marzec był pracowity i mimo zimy bardzo gorący!

Marzec za nami, ale mimo zimowej pogody w działaniach fundacji Lady Business Club Business Women Foundation zdecydowanie było wiosennie i energetycznie. Ten miesiąc obfitował w wiele ciekawych inicjatyw, w których udział wzięło kilkadziesiąt kobiet biznesu z całej Polski. Na początek nasze spotkania biznesowe – BRAINSTORMY w Warszawie, Katowicach i Sopocie. Brainstorm to nie tylko wymiana wiedzy, inspirowanie i motywowanie, to przede wszystkim szukanie odpowiedzi na pytania i zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu. To czas kiedy właścicielki firm, autorki projektów w kameralnych grupach mogą podzielić swoją perspektywą i spostrzeżeniami.

15 marca 2018 roku odbyło się kolejne spotkanie Rady Przedsiębiorczości Kobiet, której członkiem jest założycielka i prezes klubu i fundacji Lady Business Club Business Women Foundation Emilia Bartosiewicz. Rada powstała aby nie tylko pokazywać, integrować i promować przedsiębiorcze kobiety, ale przede wszystkim mieć ważny głos w tworzeniu nowych ustaw i przepisów dla przedsiębiorców m.in. Konstytucji Biznesu.
Cieszymy się bierzemy udział w czymś tak wartościowym i z chęcią dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą reprezentując ponad 70 kobiet biznesu zrzeszonych w klubie. Będziemy na bieżąco informować Was o dalszych działaniach rady, której aniołem stróżem i pomysłodawcą jest Urszula Ciołeszyńska z Polskiej Ambasady Przedsiębiorczości Kobiet.
W spotkaniu udział wzięli również przedstawiciele Centrum im. Adama Smitha oraz Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet

Jako fundacja chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i wiedzą, ale przede wszystkim edukujemy z zakresu ewizerunku, budowania marki osobistej i PR w sieci. W tym miesiącu Emilia Bartosiewicz – prezes LBC Business Women Foundation wzięła udział w Konferencji GIRL do IT, organizowanej przez studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. 2o marca poprowadziła warsztat: Jak stworzyć profesjonalny profil publiczny w internecie.

 

 

 

Z przyjemnością ogłaszamy, iż  22 marca 2018 podpisaliśmy porozumienie o współpracy z Polski Klaster Edukacyjny, który integruje podmioty prowadzące działalność w zakresie edukacji zawodowej oraz tworzy optymalne warunków do kooperacji nauki i gospodarki, kształcenia specjalistów, integracji środowisk naukowych i przedsiębiorców. Będziemy informować o wspólnych projektach i działaniach.

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas