Lady Business Awards – weź udział w Plebiscycie

Lady Business Awards – poznaj projekt promujący właścicielki firm, które prowadzą swoją firmę minimum dwa lata.

Pomysłodawczynią i głównym “motorem napędowym” jest założycielka i prezes Lady Bussines Club – Emilia Bartosiewicz Borożyna. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Lady Business Club Business Woman Foundation, powstała na bazie założonego w 2011 r. ogólnopolskiego klubu kobiet biznesu – Lady Business Club.  W tym roku klub obchodzi 10 – lecie działalności, tym bardziej mamy co świętować – mówi Emilia Bartosiewicz Brożyna

Wszystkie inicjatywy LBC łączy wspólne hasło #MakeYourBusinessBetter, czyli zachęcanie kobiet biznesu do prowadzenia biznesu w zgodzie ze sobą, koncentrowania się nie tylko na zarabianiu, ale także na budowaniu świadomości produktu czy usługi. Motywowaniu do zmian w biznesie aby skupiał się na konkretnej sprzedaży oraz pokazywaniu sylwetki właścicielki tego biznesu.  Promowaniu charyzmatycznych, utalentowanych i przedsiębiorczych Polek, które są inspiracją dla innych kobiet marzących o biznesie.

 W 5 edycji plebiscytu Lady Business Awards zostaną wyłonione laureatki tytułu Lady Business 2021. Co roku zostaje on przyznawany za wyjątkowe osiągnięcia, wkład w rozwój różnych obszarów biznesu i wspieranie innych kobiet.

Czy ten tytuł mogą otrzymać tylko członkinie Lady Bussines Club?  

Nie! Zgłosić może się każda kobieta ze świata biznesu! Udział w plebiscycie jest bezpłatny.

Wystarczy wejść na stronę główną Lady Bussines Awards i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Opisać w nim m. in. swoje osiągnięcia, zakres działalności zarówno biznesowej jak i społecznej. W tym roku hasłem przewodnim wydarzenia jest #mockobietwbiznesie  

Każdy plebiscyt jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ tworzą go ludzie. Zmienni, dążący do ciągłego rozwoju. Wyniki tegorocznej edycji Plebiscytu zostaną ogłoszone podczas uroczystego Wieczoru Lady Business Awards w Warszawie, który odbędzie się 1 października 2021 w Hotelu Airport Okęcie. 

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

AGENDA Wieczoru:

18:30rejestracja uczestników, 

19:00 – rozpoczęcie Wieczoru LBA, wystąpienie Prezes LBC 

19:20 – 20:00 –  „Czas kobiet – czas nowych zasad i norm w biznesie” – wystąpienie Marty Marczak, stratega marketingu, która od 4 lat odpowiada za pracę i rozwój Zespołu Strategii Marki w PwC. 

20:00 – 20:45 – “Nie potrzebujesz więcej czasu. Musisz nauczyć się decydować!” – wystąpienie Piotra Buckiego – managera i nauczyciela akademickiego, który opiera swoje działania na psychologii poznawczej. 

20.45 – 21.30 – wręczenie Statuetek dla Laureatek 5 Edycji Plebiscytu Lady Business Awards 

21.30 – 21.45 – zakończenie części oficjalnej i zaproszenie na poczęstunek

W trakcie wieczoru będzie można obejrzeć także Wystawę „Smak Kobiecości, malarstwa przygotowanego przez Galerię Xanadu i Dom Aukcyjny, pokazującego różne aspekty kobiecej twórczości.

Więcej informacji o wydarzeniu i plebiscycie tutaj: https://ladybusinessawards.pl/ 

Aby wziąć udział w Wieczorze kup bilet >>>TUTAJ<<<

To będzie niezapomniany wieczór! Strój wieczorowy. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, otwartość na nowe kontakty mile widziana;-)

Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami o wydarzeniu śledząc nas w social mediach: 

Profil na Facbook’u 

Profil na Instagramie 

Wydarzenie Lady Bussines Awards 

 __________________

Organizatorzy: Lady Business Club to pierwszy w Polsce ogólnopolski klub kobiet biznesu, który powstał w 2011 roku aby integrować środowisko ambitnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu zarządzających firmami minimum 2 lata lub posiadających minimum 5 lat doświadczenia biznesowego. Działa przy fundacji Lady Business Club Business Women Foundation i do tej pory skutecznie połączył już kilkaset kobiet biznesu, które do dziś współpracują biznesowo i utrzymują serdeczne relacje. Naszą wizją i marzeniem jest połączenie jak najwięcej przedsiębiorczych Polek w Polsce i na świecie, tak aby mogły współpracować, wymieniać się doświadczeniami i wiedzą.Główne działania organizacji skupiają się na WSPIERANIU kobiet w zarządzaniu firmami, INSPIRACJI do zmian i podejmowaniu konkretnych działań, budowaniu pozytywnego WIZERUNKU oraz zwiększaniu ROZPOZNAWALNOŚCI kobiet w środowisku lokalnym i ogólnopolskim. Dowiedz się więcej  TUTAJ

Aby wziąć udział w spotkaniu, kup bilet >>>TUTAJ<<<

Do zobaczenia.

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas