Sukces jest Kobietą. Przewodnik dla wszystkich kobiet, które pragną zmienić swoje życie na lepsze

Sukces jest kobietą

Curly Martin doskonale wie, o czym pisze – dzieli się z Czytelniczkami bezcenną wiedzą, którą zdobyła w trakcie dwudziestu lat pracy na stanowisku dyrektora w światowych korporacjach. Dzięki jej konkretnym technikom i sprawdzonym strategiom Czytelniczki dowiedzą się, co zrobić, by osiągnąć zamierzony cel. Bez względu na to, czy jest nim zdobycie nowej pracy, rozpoczęcie własnego biznesu, rozwój duchowy czy wypracowanie pozytywnych relacji z ludźmi.

Sukces przyjdzie szybciej niż myślisz

Curly Martin – jedna z najbardziej cenionych mówców oraz coachów biznesowych i osobistych w Europie. Po wygranej walce ze złośliwym nowotworem piersi postanowiła założyć wiodącą dzisiaj na rynku firmę Achievement Specialists Limited oferującą różnego rodzaju szkolenia i coaching osobisty. Bestseller jej autorstwa The life coaching handbook był pierwszą na świecie książką poświęconą bezpośrednio coachom biznesowym i sprzedał się w milionach egzemplarzy.

Recenzje:

Sukces to słowo, które nie znaczy nic, dopóki nie stworzysz własnej jego definicji. Niezależnie od tego, czym jest dla Ciebie, zanim go osiągniesz, musisz wiedzieć o sobie trzy rzeczy: gdzie jesteś, dokąd zmierzasz i w jaki sposób tam dojdziesz. Jeśli liczysz, że wystarczy „przeczytać” tę książkę, by dotrzeć do upragnionego celu, grubo się mylisz. Powinna być sprzedawana w pakiecie z długopisem, bo autorka nie spocznie, dopóki czarno na białym nie zapiszesz całej prawdy o sobie.

Elwira Piwowarska, kobieta.wp.pl

Do zalet Curly Martin należy zaliczyć umiejętność przedstawiania skomplikowanych treści w prosty, zrozumiały sposób. Spotykałem ją przy różnych okazjach i mogę szczerze powiedzieć, że sama jest dowodem skuteczności metod, o których pisze. „Sukces jest kobietą” odmieni Twoje życie.
Joe Benitez, business manager IKEA

Książkę czyta się przyjemnie, jest wolna od żargonu, ale prowokuje do myślenia i działania. To poradnik dla ludzi, którzy naprawdę chcą zmienić swoje życie. Zatem do dzieła!
Gill Fielding, The Wealth Company

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

Więcej informacji >>>TUTAJ.

Inne książki warte uwagi:

Skazana na sukces. 10 przykazań skutecznej bizneswoman

Poradnik dla ambitnych kobiet. Jak zrobić karierę

Daruj sobie. Przewodnik dla tych, którzy nie potrafią przestać, P.Streep, A. B.Bernstein


Udostępnij