Jak być fit i nie zwariować – recenzja książki Magdy Foeller

Wiele jest książek o dbaniu o siebie, jak zrzucić zbędne kilogramy, jak wrócić do formy w 5 dni, jak szybko mieć piękne ciało i jak być fit bez ciężkiej pracy. Książka Magdy Foeller jest inna! Przede wszystkim dlatego, że otwarcie mówi o dbaniu o siebie, że forma sama się nie zrobi i jest to wynik konsekwentnej pracy.

Zachęca do odpowiedniego przygotowania do treningów, zwraca uwagę na to co widzimy w social mediach, a co często bywa trudne do przełknięcia dla kobiety, która nie ma idealnego ciała. Przypomina wiele razy, że kilogramy to tylko cyfry, które są w naszej głowie, ale to nie one są najważniejsze. A jeśli myślisz o poprawie swojej formy to warto wyznaczyć sobie realne i konkretne cele, ale biorąc pod uwagę politykę małych kroków.

Wg niej metamorfoza to nie spektakularny epizod, to dopiero wstęp do lepszego życia i zdrowia. A nagradzać siebie można, nie tylko za zrzucone kilogramy, ale również za sukcesy związane z pracą. Oprócz zmiany myślenia, porusza temat dobrego i dostosowanego do możliwości treningu, ale także zdrowego odżywiania. Dużo w tej książce dystansu do samej siebie i jeszcze więcej poczucia humoru.

Z mojej perspektywy to podstawa nie tylko w treningach i dbaniu o siebie. Widać, że autorka ma ogromne doświadczenie w pracy z kobietami, wie jak je motywować i jak zachęcić je do regularnej pracy, ale biorąc pod uwagę możliwości, cele i podejście do świata. Szczególnie ciekawe jest stwierdzenie, że treningi to nie tylko rzeźbienie masy, ale są idealne do tego, aby przewietrzyć głowę od myślenia, może kogoś poznać, albo ćwiczyć w grupie, która będzie Cię wspierać nie tylko na siłowni.

 jak być fit Magda Foeller

Magda Foeller to certyfikowana trenerka personalna, która wspiera kobiet w akceptowaniu siebie i życiu w zgodzie ze zdrowym i realnym spojrzeniem na siebie i świat. Prowadzi dwa renomowane studia fitnessu w Toruniu i Bydgoszczy.

Więcej o Magdzie na  magdafoeller.pl

Magda była już ze swoją książką w DDTVN gdzie została pokazana przez  Dorotę Wellman.

Dodatkowym atutem książki są rysunki, która wykonała Katarzyna Gabrysz, czyli szalenie popularna w internecie RynnRysuje.

Książka dostępna >>>TUTAJ<<<

Autor: Emilia Bartosiewicz – Brożyna


Udostępnij