Kraków otworzył nowy cykl Spotkań Otwartych LBC w Nowym Roku

W codziennej pracy można zawsze znaleźć czas na krótkie spotkania z inspirującymi kobietami. Jednak pomiędzy kolejnymi spotkaniami ponownie wpadamy w wir biznesowego życia. Dlatego dużą wartością mogą być dłuższe, weekendowe, spotkania. Może i wymagają większego zorganizowania czasu swojego i rodziny, ale finalnie pozwalają na prawdziwe oderwanie się od pędzącego życia. A ktoś, kto prowadzi własną firmę, pewnie rozumie, o czym mówię.

Spotkaniem Otwartym w Krakowie otworzyłyśmy cykl spotkań LBC w 2022 roku. Pandemia z pewnością zmieniła organizację spotkań, wprowadzając wiele nowych zasad, obostrzeń i zmian we współpracy z hotelami czy restauracjami. Dla organizatora to wyzwanie, dla uczestniczek lekcja cierpliwości, aby nie pogubić się w informacjach, czy – czasem może niezrozumiałych – zasadach. Pomimo to, warto się spotykać, warto otwierać na nowe znajomości. To ludzie dają nam energię do działania, podsuwają nowe pomysły i służą swoją ekspercką wiedzą.

Tym razem do podzielenia się swoimi historiami i doświadczeniami zaprosiłyśmy dwie kobiety, które mają różne historie biznesu czy styl zarządzania, ale łączy je radość z realizacji zawodowych marzeń. Robią to, o czym marzyły i czerpią z tego satysfakcję. Oprócz spraw zawodowych znajdują także czas na swoje pasje, zainteresowania i działalność społeczną.

W pierwszym wystąpieniu uczestniczki spotkania (ponad 40!) poznały historię Innocenty Dźwierzyńskiej, założycielki MedTransfer (aplikacji do przesyłania badań obrazowych), pomysłodawczyni i Członkini Zarządu Mednavi, aplikacji pokazującej jak i gdzie można leczyć nowotwór. Innocenta, z niezwykłą szczerością, opowiedziała swoją drogę do budowania startupów, wyjaśniła, kiedy do głowy przychodzą najlepsze pomysły i co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze.

Kolejna historia to piękna droga Joanny Gacek Sroki, właścicielki marki PROPS, która swoją energią potrafi zarazić w ciągu kilku minut. Opowiedziała o tym, jak malutka firma, zatrudniająca zaledwie jedną osobę, urosła do rozpoznawalnej marki z szesnastoma osobami na pokładzie, która ma w swojej ofercie kilkadziesiąt produktów, z dumą noszonych przez kobiety na całym świecie.

Spotkania Otwarte LBC, to spotkania zarówno dla członkiń społeczności, LBC jak i osób, które chcą nas poznać. Do udziału zapraszamy właścicielki firm działające w biznesie minimum dwa lata, menedżerki, kobiety biznesu poszukujące społeczności, w której mogłyby wymieniać się swoimi doświadczeniami, otwarte na nowe relacje. Informacje o nowych wydarzeniach na bieżąco pojawiają się na naszym FB >>>TUTAJ<<<

Tradycją spotkań jest moment przedstawiania się każdej uczestniczki spotkania. Może  się wydawać, że zajmuje to dużo czasu, ale jednocześnie daje ogromną możliwość poznania jakie branże i obszary reprezentują kobiety na naszych spotkaniach.

Za każdym razem, kiedy organizujemy spotkania weekendowe, wprowadzamy do agendy cykl warsztatów lub innych aktywności, dostępnych tylko dla członkiń. Tym razem swoją wiedzą i energią podzieliły się:

  • Natalia Jefimowa – międzynarodowy trener i mentor, coach, psychografolog, specjalistka z zakresu psychologii psychotronicznej oraz technik NLP. Założycielka „Akademii Kobiecości” oraz autorka i prowadząca warsztatów rozwojowych dla kobiet, które odbywają się w Polsce, Norwegii i Wielkiej Brytanii oraz
  • Agnieszka Bobrukiewicz, dyrektor marketingu AVIA, właścicielka marki Christine Granville oraz Słodki Słoik. Wieczorem, w trakcie karnawałowej kolacji, zaśpiewała dla nas Marta Kuszakiewicz, która zaprezentowała utwory ze swojej płyty

>>>TERAZ I TU<<< Płyta została wydana przy pięknym wsparcie jednej z członkiń LBC Olgi Wilińskiej.

fot. Agnieszka Wanat. Więcej zdjęć można znaleźć >>>TUTAJ<<<

Pozdrawiam serdecznie,

Emilia Bartosiewicz – Brożyna, założycielka Lady Business Club i prezes fundacji LBC

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas