Jesteśmy ponownie na offline? Podsumowanie kilku tygodni w LBC

Za nami wiele tygodni pracy w zmienionym trybie spowodowanym epidemią. To także wyzwanie dla utrzymania efektywności pracy w trybie online. Uczenia się nowych narzędzi. Nowych spsosobów komunikacji. Tryb pracy zdalnej spowodował wiele zmian w organizacjach. Także w firmach zarządzanych przez  nasze członkinie LBC. Nauczyłyśmy się, zaadoptowałyśmy się nowej sytuacji. Wiele z nas odkryło nowe kanały dystrybucji, sposoby komunikacji. Dokonałyśmy zmian w naszych portofolio. Jest to jednak czas w pewien sposób uśpienia. Konsekwencje spowolnienia gospodarki, zwolnień pracowników, wykorzystania dotacji/wsparcia – jako finansowe i organizacyjne skutki kryzysu możemy zacząć odczuwać dopiero za jakiś czas.  W naszej ocenie “covidowy kryzys” trwa i realnie zaczniemy go odczuwać za kilka miesięcy.

Takie między innymi stwierdzenia usłyszałyśmy od siebie podczas kolejnego Mastermind członkiń LBC. Są to nasze comiesięczne spotkania online, gdzie wymieniamy się poglądami, dyskutujemy na nurtujący temat. W pierwszą środę sierpnia – dzieliłyśmy się spostrzeżeniami nt. “Odporność Twojego biznesu w sytuacji kryzysowej”.

A co działo się w czerwcu i lipcu? 

Warto rozpocząć od wydarzenia, które związane jest z tytułem dzisiejszych aktualności! Spotkałyśmy się w realu. Wyjazd dla członkiń LBC w sierpniu do Sielanki okazał się bardzo potrzebnym i pełnym kobiecej energii wydarzeniem. W szczególności dał sposobność do rozmów pomiędzy nami, do jakich tęsknimy. Wynikiem naszego spotkania jest oczywiście mnóstwo wspomnień i zdjęć, ale przede wszystkim wzmożenie kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń, dzielenia się historiami. “Sielanka” zmotywowała nas do wspólnych projektów, to tam powstały kolejne pomysły na rozwój LBC, które już w niedługim czasie będziemy ogłaszać.

A to kilka wpisów członkiń po naszym spotkaniu:

“Dziękuję Wam za każdą zatrzymaną chwilę, rozmowę, uśmiech i dobre słowo i poczucie, że jestem we właściwym miejscu”

“Drogie Ladies baaardzo Wam dziękuję za te cudowne chwile. Jestem już w Warszawie i od rana prztwarzam tę dawkę inspiracji, nowości i doświadczeń do wdrożenia”

“Kochane bardzo dziękuję Wam i każdej z osobna za wspólny czas w Sielance! Mam nadzieję, że podładowane baterie starczą nam na długo”

“Cudowne Wy! Dziękuję za dobre fluidy, mnóstwo inspiracji, rozmów, selfiaków, pięknego czasu w Sielance. Energia, moc, wsparcie, relacja, pełne wzruszenie”

Dziękujemy Wam za to spotkanie !

 

Jesteśmy na półmetku naszych #LivezEkspertem! Za nami już 20/40 Live’ów! Jest to cykl 40 spotkań online z ekspertami. W trakcie godzinnych rozmów Emilii Bartosiewicz – Brożyna eksperci poruszają ciekawe i inspirujace tematy. W ostatnim czasie spotkania koncentrujemy na wsparciu przedsiębiorczych Polek w zarządzaniu swoimi firmami, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 2 lata. To projekt fundacji Lady Business Club Business Women Foundation, który jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi mierzą się właścicielki firm w Polsce i za granicą. Program powstał na bazie obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu w ciągu ostatnich 8 lat, słuchając ich potrzeb, oczekiwań ale także ich możliwości czasowych i budżetowych oraz odwagi, aby spojrzeć na siebie aktywnie i odpowiedzieć na nurtujące pytania.

 

Live’y odbywają co wtorek na grupie – dołącz: >>>MakeYourBusinessBetter na FB<<<, która obecnie ma już 1300 członków! 

LIVE’y możecie oglądnąć na naszym kanale YT, do którego subskrybcji zapraszamy – subskrybuj: >>>Lady Business Club na YT<<<

Listę wszystkich LIVE’ów i poruszanych tematów znajdziecie na naszej stronie – zobacz: >>> Make Your Business Better – lista LIVE’ów <<<

A także:

 • Dołączenie kolejnych członkiń do naszego klubu! Pełną listę znajdziesz tutaj: >>> Członkinie LBC <<<
 • Rozpoczęcie cyklu WEBINARÓW: CYKL 5 webinarów Zacznij być widoczna w sieci! >>> ZAPISY na WEBINARY <<<
  1️⃣ TWOJA GOTOWOŚĆ
  Od czego zacząć budowanie Twojej marki w sieci?
  2️⃣ TWOJA WIDOCZNOŚĆ
  Jak świadomie mówić o sobie w internecie?
  3️⃣ TWÓJ NAGŁÓWEK
  Jak pokazać światu Twoją specjalizację?
  4️⃣ TWOJA SPOŁECZNOŚĆ
  Jak budować społeczność wokół Twojej marki?
  5️⃣ TWOJA ROZPOZNAWALNOŚĆ
  Jak promować siebie i zadbać o swój osobisty PR
 • Nowe LIVE’y “Emilia w świecie biznesu” – oglądaj: >>>Emilia w świecie biznesu na YT <<<

 

Z ogromną radością dzielimy się dobrymi wiadomościami   związanymi z naszym Zespołem 🙂 

Do zespołu fundacji Lady Business Club Business Women Foundation dołączyła Aleksandra Ruta i tak nasz zespół liczy już 5 osób!

Być może już z nimi rozmawiałyście, może już bardzo dobrze znacie, a może poznacie wkrótce
To one wspierają działania LBC w zakresie social mediów, opieki nad członkiniami LBC, organizacji spotkań, webinarów czy nagrań live, w pierwszym kontakcie z potencjalnymi partnerami czy członkiniami oraz realizacji nowych projektów. Nie zawsze są widoczne na pierwszym planie, ale to dzięki nim LBC może dalej się rozwijać.

Aktualnie pracujemy, łącząc się z Warszawy, Częstochowy, okolic Warszawy i Suwałk. Miałyśmy spotkać się w realu pod koniec marca, ale dopiero w sierpniu się nam udało;-)

Nasz Zespół to dzisiaj (patrząc od lewej strony foto):

Agnieszka Zawilińska – Membership Coordinator – dowiedz się więcej: >>> Agnieszka Zawilińska <<<

Anna Wasążnik – Coordinator of Make Your Business Better project – dowiedz się więcej: >>> Anna Wasążnik <<<

Emilia Bartosiewicz – Brożyna – Założycielka i Prezes LBC – dowiedz się więcej: >>>Emilia Bartosiewicz – Brożyna <<<

Aleksandra Ruta – Project Coordinator – dowiedz się więcej: >>> Aleksandra Ruta<<<

Monika Zielińska – Events & Meetings Coordinator – dowiedz się więcej:>>> Monika Zielińska<<<

 

Pozdrawiam słonecznie i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach na offline i online!
Aleksandra Ruta, Koordynator Projektów LBC

 

Chcesz dołączyć do grona przedsiębiorczych kobiet? Napisz do nas lady@ladybusinessclub.com

Zajrzyj do naszego sklepu. Znajdziesz tam webinary, ebooki pełne wiedzy i doświadczenia >>>Co nowego w Sklepie LBC<<<

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas