Jak mogę pomóc? Spotkanie otwarte LBC w Warszawie

W czwartkowy wieczór, 18 listopada 2021, zaprosiłyśmy kobiety do miejsca wyjątkowego – Galerii i Domu Aukcyjnego Xanadu w Warszawie. Ugościła nas tam jedna z naszych członkiń, właścicielka Galerii, Agnieszka Gniotek. Spotkanie Otwarte LBC zgromadziło wiele wspaniałych kobiet, które dzieliły się swoimi historiami, a najczęściej zadawanym pytaniem było „jak mogę pomóc?”

W ramach cyklu Tell Your Story podzieliła się z nami swoją niezwykłą historią Daria Prochenka, Prezes Zarządu Clochee sp. z o.o. oraz współtwórczyni marki Clochee.
Opowiedziała o swojej drodze od dziennikarki, PRowca do producentki naturalnych kosmetyków i właścicielki marki, którą możemy spotkać w największych sieciach handlowych.

Mówiła o tym, jak wiele wysiłku trzeba było poświęcić i jak olbrzymią wykazać się wytrwałością, żeby nie tylko wyprodukować dobre, naturalne kosmetyki, wypromować a na końcu sprzedać. Do celu dążyła z uporem – z firmy produkującej dosłownie kilka kosmetyków, wyrosło duże przedsiębiorstwo, które w swojej ofercie ma już 70 produktów – nie tylko dla kobiet. Marka Clochee jest już międzynarodowa, ale Daria cały czas podkreśla, że są to kosmetyki polskie. A tak naprawdę szczecińskie;-) Tam bowiem narodził się pomysł i powstał pierwszy sklep.

W panelu Make Your Business Better swoją wiedzą podzieliła się z nami Agnieszka Plencer, psycholożka z doświadczeniem w agencjach badawczych i marketingu, która stworzyła autorski program budowania unikalnego wizerunku, łącząc marketing i psychologię – Personal Code. 

Mówiła o spójności w komunikowaniu oraz tym, jak ważne jest wiedzieć, dlaczego robimy to, co robimy. Codziennie jesteśmy zalewani olbrzymią liczbą informacji. Co zatem zrobić, żeby dotrzeć do ludzi z naszym komunikatem, czym się wyróżnić? Mówiła o tym, dlaczego komunikacja powinna być spójna z naszą marką osobistą, jak ważna jest autentyczność i odwaga oraz w czym pomaga pasja. Na koniec Daria podzieliła się z nami badaniem na temat wpływu pandemii Covid-19 na kobiety w Polsce i na Cyprze, porównując je z badaniem samooceny u kobiet i mężczyzn. Wyniki są zaskakujące! Agnieszka znalazła się w gronie ekspertów najnowszego raportu Uwierz w siebie. Polska 2021

W przerwach, w kuluarach, pośród dzieł sztuki, toczyły się ciekawe rozmowy o życiu i biznesie. Moc kobiet jest wielka!

Dziękujemy za ten piękny czas i do zobaczenia w Toruniu 2 grudnia. Tam, podobnie jak w Gdańsku, będzie także ciekawy program dla członkiń przygotowywany przez Tatianę Dembską wraz z Adrianną Kasprzak. Czeka na nas wiele niespodzianek! Bilety można kupić >>>TUTAJ<<<.

Chcesz dołączyć lub dowiedzieć się o kolejnych spotkaniach?  Napisz lady@ladybusinessclub.com

Pozdrawiam, Joanna Oledzka Trybuchowska, PR & Event Coordinator Lady Business Club

fot. Agnieszka Wanat

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas