Jak LBC wspiera i łączy przedsiębiorcze Polki, właścicielki firm?

Dla jednych świat stanął na głowie, a dla innych stanął w miejscu. Właścicielki firm szukają nowych rozwiązań, możliwości, pomocy, wsparcia. Z naszej perspektywy najważniejsze to działać, nie czekać aż wydarzy się coś samo, reagować.

W działaniach społeczności Lady Business Club to czas kiedy wdrożyliśmy pomysły, które pojawiły się już dawno temu, rozmawiałyśmy o nich, dyskutowałyśmy, ale z jakiegoś powodu nie wdrożyłyśmy ich wcześniej. Nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego z radością informujemy o naszych nowych spotkaniach, a właściwie nowej formie spotkań.

Od lat wierzymy, że moc jest w grupie, wspólnym działaniu, wzajemnym i realnym wsparciu. Dlatego organizujemy wiele ciekawych spotkań i łączymy przedsiębiorcze Polki w Polsce i za granicą.

MASTERMIND Z LBC

#MastermindzLBC to cykliczne spotkania online, w których udział biorą członkinie Lady Business Club w ramach członkostwa w LBC.

 Udział w spotkaniu jest bezpłatny dla członkiń

Wirtualny pokój będzie otwarty zawsze w każdą, pierwszą środę miesiąca o godzinie 9:00 (czyli 8.04, 6.05, 3.06, 1.07, 5.08, 2.09, 7.10, 4.11, 9.12)

To spotkanie ma formę wirtualnego pokoju, gdzie wszyscy się widzą i słyszą. Zatem możliwe jest przedstawienie się, promowanie swoich biznesów, publikacja linków do stron, ofert, itp

 Do spotkania online mogą dołączyć członkinie z całej Polski i z zagranicy, niezależnie od miejsca gdzie prowadzicie biznes

 Możliwy jest udział w spotkaniu bez członkostwa, ale na zaproszenie członkini LBC lub LBC. Udział bez członkostwa możliwy jest tylko raz.

 W trakcie spotkania można przedyskutować aktualne tematy, zapytać, poprosić o radę, sugestie – wszystko co związane z biznesem, firmą, życiem przedsiębiorczyni;-)

Zawsze w trakcie spotkania umawiamy się i ustalamy kilka działań mających na celu wzajemne wsparcie członkiń

Już cieszę się na te spotkania i jestem przekonana, że zobaczycie wiele dobrego w tych spotkaniach

BRAINSTORM Z EKSPERTEM online

#BrainstormzEkspertem to cykl spotkań, których w wersji tradycyjnej (w realu), odbyło się już 79 w Warszawie, Katowicach, Sopocie i Krakowie a od czerwca 2020 będziemy organizować w Toruniu i w Olsztynie (jeśli chcesz aby odbywały się w Twoim mieście zapytaj o taką możliwość, wysyłając zapytanie na lady@ladybusinessclub.com)

 To spotkanie to spotkanie, w którym udział bierze maksymalnie 30 kobiet, właścicielek firm, które mają okazje aby się przedstawić, poznać i promować swoje biznesy

 W trakcie każdego spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się ekspert, zaproszony przez nas gość

 Poruszamy tematy biznesowe, dobrane w zależności od potrzeb i zapytań od właścicielek firm

Ważnym elementem spotkań jest integracja kobiet, które mogą podzielić się swoim doświadczeniem, zadać pytania, znaleźć rozwiązania i inspiracje do dalszego działania.

 Celem spotkania jest także promocja przedsiębiorczych Polek, możliwość prezentacji ofert i produktów.

 Zawsze praktyczne tematy, a wszystko to aby przedsiębiorcze właścicielki firm mogły zrobić kolejny krok by ich biznes był jeszcze lepszy, jeszcze bardziej efektywny.

 

PROGRAM SPOTKANIA:
– Prezentacja zasad i idei spotkań
– Przedstawienie każdej uczestniczki – można opowiedzieć o sobie, Twojej firmie, Twoich wyzwaniach i zadać pytania
– Merytoryczna i praktyczna prezentacja Eksperta spotkania
– Dyskusja z ekspertem i uczestniczkami, burza mózgów, szukanie najlepszych podpowiedzi, rozwiązań związanych z tematem spotkania lub z aktualnymi zagadnieniami, z którymi przyszły uczestniczki
–  Pytania i odpowiedzi uczestników spotkania

Dołącz i poznaj ciekawe, ambitne i przedsiębiorcze kobiety z całej Polski i z zagranicy. Promuj swoją firmę, nawiąż aktywne i trwałe relacje biznesowe. Podziel się Twoją cenną wiedzą i doświadczeniem oraz w zaufanym gronie właścicielek firm porozmawiaj o zarządzaniu firmą.

Zapiszcie się już dziś (LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!), jeśli prowadzicie firmę minimum 2 lata lub pracujesz na stanowisku managerskim minimum 5 lat. Jeśli chciałybyście regularnie brać udział w brainstormach, uczestniczyć w warsztatach, korzystać z konsultacji ekspertów i wsparcia marketingowego to dołączcie do naszej społeczności (Więcej informacji o Lady Business Club tutaj>>>).

Sprawdź najbliższe terminy >>>TUTAJ<<<

 

LIVE Z EKSPERTEM

#LivezEkspertem to czterdziestotygodniowy projekt dla przedsiębiorczych Polek, właścicielek firm, które prowadzą biznes i zarządzają firmą minimum 2 lata. To projekt fundacji Lady Business Club Business Women Foundation, który jest odpowiedzią na największe potrzeby i wyzwania, z którymi zmierzają się właścicielki firm w Polsce i za granicą.

Spotkanie online LIVE z Ekspertem odbywają się w zamkniętej grupie blisko 1000 kobiet >>>MAKE YOUR BUSINESS BETTER<<<

Program powstał na bazie obserwacji działalności firm polskich kobiet biznesu w ciągu ostatnich 8 lat, słuchając ich potrzeb, oczekiwań ale także ich możliwości czasowych i budżetowych oraz odwagi aby spojrzeć na siebie aktywnie i odpowiedzieć

  • czego potrzebują, aby pójść dalej;

  • czy mój biznes przynosi mi satysfakcję;

  • czy to jak wygląda moja firma obecnie było moim marzeniem, jak mają się polskie realia do szarej rzeczywistości prowadzenia własnej firmy.

W dzisiejszych realiach najwięcej mówi się i wspiera firmy, które dopiero powstają na rynku. Rośnie ilość startupów, nowych firm, programów mentorskich wspierających kobiety w biznesie. Istnieje także wiele programów unijnych, rządowych, które pomagają firmom rozwijającym się, a które szukają dofinansowania na otwarcie kolejnej fabryki, nowej linii produkcyjnej, oddziałów na świecie, które dysponują już dużym budżetem.

Na dzień dzisiejszy nie ma realnej pomocy dla firm, które działają na rynku kilka lat, zmierzają się z rzeczywistością, podatkami, zmianami w ustawach, ZUS-em, vatem, zatrudnianiem pracowników, itp

Masz firmę kilka lat, czujesz, że potrzebujesz zmiany, wiesz, że to konieczne w zrobieniu kolejnego kroku w Twoim biznesie, ale nie wiesz od czego zacząć, dokładnie co należy zmienić.

W każdym tygodniu na grupie Make Your Business Better na FB obędzie się #LivezEkspertem, który podzieli się swoją wiedzą w danym temacie, następnie przez cały tydzień będzie odpowiadał na pytania w grupie. Po każdym spotkaniu online jedno zadanie do zrobienia;-)

 

Od lat wierzymy, że moc jest w grupie, wspólnym działaniu, wzajemnym i realnym wsparciu. Dlatego organizujemy wiele ciekawych spotkań i łączymy przedsiębiorcze Polki w Polsce i za granicą, a członkinie w ramach pakietu członkowskiego mogą nie tylko zdobywać nowe kontakty, ale także pracować nad wizerunkiem online, profilami prywatnymi i firmowymi w social mediach.

Chcesz dołączyć do społeczności LBC i brać udział w naszych regularnych spotkaniach MASTERMIND i mieć dostęp do zamkniętej grupy dostępnej tylko dla członkiń?

Umów się na niezobowiązującą rozmowę z założycielką LBC – Emilią Bartosiewicz – Brożyną – wystarczy kliknąć w link i wybrać dogodny termin.

>>>UMAWIAM SIĘ<<<

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas