Trwają zapisy! II edycja Konferencji biznesowej Make Your Business Better „Spójrz na biznes z różnej perspektywy”

Ostatnie 3 lata to z pewnością odkrywanie siebie na nowo, przypominanie sobie o wartościach, życiowych celach. Szukanie odpowiedzi na pytania stawiane w obliczu aktualnej sytuacji zawodowej.Świat się zmienia i my kobiety, też się zmieniamy. Chcemy mądrze zarządzać i zdobywać nową wiedzą, którą realnie możemy przenieść do naszego biznesowego świata. Bycie liderką to wyzwanie, ale to także odpowiedzialność, szczególnie jeśli pracujesz z zespołem. Nie musisz pracować więcej i ciężej, możesz pracować mądrze, z radością.

Konferencja Make Your Business Better „Spójrz na biznes z różnej perspektywy” to dobra okazja abyś dostrzegła, że Ty także możesz wnieść prawdziwą wartość w życie kobiet biznesu, które poznasz w trakcie wydarzenia. To także możliwość realnego spojrzenia na biznes. Z innej perspektywy – oczami innych, doświadczonych liderek, działających w obszarach lub branżach, o których być może wcześniej nie słyszałaś. Jeśli jesteś właścicielką firmy i myślisz, że praca w korporacji może być lepsza – bo przecież większe budżety, międzynarodowe projekty i większe zespoły – przekonaj się czy to prawda.

Termin: 14.09.2023, godz. 9:30 – 16:00
Miejsce: Warszawa, Teatr 6 piętro, plac Defilad 1 (budynek PKiN)
350 uczestniczek na sali

Jeśli pracujesz w korporacji i myślisz, że własna firma to większa niezależność, wolność i łatwiejsze bycie sobie szefową – zapytaj właścicielki, które będą na konferencji. Trawa jest zawsze bardziej zielona u sąsiadki czy sąsiada. Warto poznać inne perspektywy, realnie o nich porozmawiać i czerpać inspiracje na przyszłość. A może już intuicyjnie stosujesz wiele technik i nowoczesnych rozwiązań w Twoim biznesie, ale nie wiesz, że możesz je jeszcze bardziej rozwinąć?

Konferencja Make Your Business Better to okazja do poznania nowych trendów, nowych koleżanek w biznesie oraz okazja do spojrzenia na świat biznesu różnymi oczami.

Zarezerwuj swoje miejsce >>>TUTAJ<<<

Czym różni się ta Konferencja od innych wydarzeń?

  • Konferencja łączy świat przedsiębiorczych kobiet, prowadzących własny biznes oraz kobiet biznesu, pracujących na stanowiskach managerskich w korporacjach. Te pierwsze bardzo często spoglądają z zazdrością na te drugie, podziwiając duże budżety i zespoły. Z kolei kobiety z korporacji mówią o sprawczości i szybkim podejmowaniu decyzji oraz możliwości realizacji ciekawych, autorskich projektów w sektorze MŚP. Nie zawsze znają wyzwania, z którymi zmierzają się inne kobiety.
  • Konferencja łączy kobiety z obu tych światów i zachęca do twórczej wymiany doświadczeń, zarówno pomiędzy prelegentkami, jak i uczestniczkami.
  • Pokazuje jak wiele możemy się od siebie nauczyć, wymieniając się wiedzą i doświadczeniami. Dlaczego warto spojrzeć na biznesy z innej perspektywy. Poruszamy tematy bardzo biznesowe, ale także te, które pomogą w prowadzeniu biznesu z lekkością, radością i uśmiechem.

Konferencja Make Your Business Better to:

Rozwój firmy

Jest wiele konferencji i warsztatów dla kobiet biznesu. My stawiamy na praktykę, bezpośrednie odniesienie do biznesu i konkretne przykłady działań, które mogą zmienić Twoją działalność

Wymiana doświadczeń

Każda branża jest specyficzna. Każda kobieta biznesu ma swoją historię i inne doświadczenia. To, co wydaje się oczywiste dla Ciebie, może być olśnieniem i odkryciem dla innej uczestniczki tej Konferencji. Poznasz osobiście wybitnych prelegentów, którzy wystąpią na scenie.

Inspiracje rozwojowe

Historie prelegentów i ich wiedza to doskonała okazja i motywacja do spojrzenia na Twój biznes i Twoje działania z innej strony

Kontakty

Nawiążesz nowe i wartościowe relacje z kobietami biznesu z różnych branż i miast, które z radością dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem

Szczegółowy program Konferencji jest dostępny >>>TUTAJ<<<

Relacja z I edycji Konferencji Make Your Business Better jest dostępna >>>TUTAJ<<<

Udostępnij

Dołącz do Platformy LBC i korzystaj z wiedzy przedsiębiorczych kobiet biznesu

Napisz do nas